Дуже багато хто з наших читачів вже користується графічними редакторами, Adobe Photoshop чи іншими, вміють робити листівки, колажі, банери та інші графічні елементи. Але часто виникає проблема в підборі красивого та оригінального шрифта, тому що стандартний набір шрифтів в таких програмах дуже маленький. Вірніше навіть не в самих програмах, а в операційній системі. Як працює з шрифтами, наприклад, програма Adobe Photoshop – Ви створюєте необхідний Вам рисунок, друкуєте текст і коли вибираєте шрифт, Photoshop не користується вбудованими наборами, а підтягує шрифти, які встановлені в систему. Тому, щоб мати можливість зробити напис оригінальним стилем, необхідно набір шрифтів в системі розширити. Тоді графічному редактору буде звідки брати варіанти і Вам буде з чого вибрати.

Пропоную Вам набір зі 100 красивих українських та російських шрифтів. Чому саме українських та російських? Тому що вбудовані в систему шрифти не в повній мірі розуміють кирилицю і бувають випадки, коли написаний на українській мові текст не може прийняти необхідний стиль навіть з вбудованого переліку. Як встановити шрифти в систему? Все дуже просто.
Для початку завантажуємо архів по посиланню нижче. Для встановлення шрифтів, архів необхідно розпакувати. Тобто у Вас на ПК повинна лежати тека з фрифтами всередині, не архів. Після цього переходимо в меню Пуск і вибираємо Панель Управління.

Далі в переліку можливих налаштувань Панелі Управління знаходимо пункт Шрифти.

Далі відкриваємо його і всередині бачимо перелік доступних шрифтів, які вже є в системі. Прямо в цю теку копіюємо шрифти з завантаженого архіву. (Увага, самі шрифти!)

Все, на цьому установка закінчена. Тепер при роботі з шрифтами в графічних редакторах Ви будете мати набагато ширший асортимент доступних варіантів.

Завантажити шрифти Укр.-Рос.

P.S. Установка для Windows 7 та Windows XP ідентична. Пуск-Панель Управління-Шрифти.

12345 (Ще ніхто не оцінив)
Loading...