Сьогодні у нас день мільтимедіа. Хочу запропонувати Вам програму, яка одним рухом вирішить всі проблеми, які пов’язані з конвертуванням файлів, завантаженням відео з YouTube на Ваш ПК, записом CD/DVD дисків, редагуванням відео та аудіо та багато іншого. Корисна та функціональна програма, виробництва DVDVideoSoft Limited, під назвою Free Studio 5.

Чим особлива Free Studio 5 і в чому її перевага? Основна відмінність Free Studio 5 від подібних аналогів – це те, що в цьому пакеті присутні всі необхідні програми та утиліти для роботи з зображеннями, відео та аудіо файлами. Все в одному. Давайте розберемо детальніше.

Інсталяція програми стандартна, присутня російська мова, так що труднощі виникнути не повинні. Завантажуємо інсталяційний файл і запускаємо його подвійним кліком. Вибираємо російську мову інсталятора.

Для встановлення програми необхідна бібліотека .NET Framework. В переважній більшості, така бібліотека інсталюється при встановленні операційної системи та драйверів. Якщо ж у Вас .NET Framework не встановлено, то програма проінформує Вас про це.

І запропонує завантажити .NET Framework безпосередньо перед початком інсталяції. Якщо Ви погоджуєтесь, то відбудеться автоматичне завантаження, Вам не протрібно буде щось додатково робити.

Після завантаження .NET Framework і встановлення запускаємо файл інсталятора Free Studio 5 ще раз і бачимо звичайне вікно установки.

Тиснемо Дальше. Тут я акцентую Вашу увагу на тому, що для встановлення програми необхідно 805.5 мб вільного місця, тому простежте за тим, що б на диску була необхідна кількість вільних мегабайт.

Якщо з місцем визначились, то на наступному кроці пропонується встановлення додаткових доповнень до браузера. Це по бажанню. Особисто я майже ніколи не встановлюю запропоновані програми.

Завершуємо інсталяцію і бачимо основне вікно програми. Приємний зовнішній вигляд, нічого лишнього, тільки необхідні іконки, по яких можна перейти в потрібний розділ.

Наприклад, перейдемо в розділ CD, DVD, BD. Тобто в розділ, який відповідає за роботу з дисками. Тут ми бачимо що можна проводити будь-які операції по запису CD і DVD, конвертування, перевести Audio CD в МР3 і т.д. Немає потреби встановлювати для кожної операції окремий софт.

Неймовірно зручно та функціонально. Проходити по меню я не буду, тут все зрозуміло. Просто вибираєте необхідний розділ, необхідну операцію і вперед. Встановивши Free Studio 5 на свій ПК Ви будете завжди мати під рукою необхідний софт для роботи з будь-якими медіа файлами.

Завантажити Free Studio 5 з оф. сайту

Розмір програми 67.03 мб.

12345 (Ще ніхто не оцінив)
Loading...