Відкрити меню

Музичний плеєр AIMP v3.10 Build 1072

Продовжуємо розгляд корисних програм, які повинні бути в арсеналі кожного користувача. На черзі у нас мультимедійний плеєр AIMP версії v3.10. В мене на ПК AIMP стоїть уже біля 3-х років і влаштовує на всі 100%. Хочу розказати Вам маленьку пригоду, яка сталась зі мною буквально вчора і яка спонукала мене до написання огляду про AIMP v3.10.

Необхідно було зробити декілька копій дисків, а CD-заготовок під рукою не виявилось. Прийшовши до магазину, вибравши необхідні CD, я побачив краєм ока у продавця на ПК відкритий Winamp – в магазині лунала приємна фонова музика, яка трішки підвисала. Явно було чути невеличкі баги. Мені стало цікаво і я запитав: “А чому Ви користуєтесь Winamp? Це через нього висне?” На що продавець відповів: “Так, через нього. Коли встановлювали Windows, його і поставили. Так і користуємось, зручно плей-листи перемотувати.”

Ми розговорились, встановили AIMP, звук явно покращився, став чистіший і без підвисань. Було це через Winamp, який був далеко не останньої версії, гадати не берусь, але факт, що продавець комп’ютерного магазину не знає альтернативних програм і користується по принципу “Що є, то є” мене дуже здивував.

Давайте і ми розглянемо надпотужний плеєр AIMP v3.10, який складає достойну заміну іншим існуючим програмам. Великий плюс цього програвача в російських розробниках і в якісних описаннях та доповненнях на офіційному сайті www.aimp.ru

Інсталяцію розглядати не будемо, там все дуже просто і зрозуміло. Декілька кроків Next і прийняття ліцензійної згоди. Після встановлення AIMP Ви побачите ось таке віконце. Інтерфейс програми приємний, простий і все на російській мові по замовчуванню. Вибрати бажаний мовний пакет можна в налаштуваннях.

Прослуховувати Ви зможете файли будь-яких форматів (.CDA, .AAC, .AC3, .APE, .DTS, .FLAC, .IT, .MIDI, .MO3, .MOD, .M4A, .M4B, .MP1, .MP2, .MP3, .MPC, .MTM, .OFR, .OGG, .RMI, .S3M, .SPX, .TAK, .TTA, .UMX, .WAV, .WMA, .WV, .XM) та інші не завантажуючи та не встановлюючи додаткові пакети кодеків. Налаштування AIMP надзвичайно прості та зрозумілі, викликаються натисканням іконки з ключиком в верхній панелі.

Перевіряючи поновлення – Ви завжди будете підтримувати плеєр в актуальному стані, з усіма змінами та доповненнями. Для любителів змін AIMP підтримує теми, які можна змінювати залежно від настрою. Додаткові завантажуються на офіційному сайті www.aimp.ru

Якщо Ви не бажаєте використовувати російську мову – встановіть бажану з доступного переліку. Українська, звичайно, присутня.

Варто сказати, що AIMP – це не просто програвач, це потужна збірка найкорисніших утиліт в одному пакеті. CD-Ripper, Редактор тегів, аудіо-плеєр, аудіо конвертер, утиліти для запису дисків з даними – все це буде в Вашому розпорядженні, встановивши AIMP v3.10. Багато зручних доповнень та можливостей, які можна задіювати одним натиском кнопочки. Наприклад, простий еквалайзер – дуже зручно.

Якщо за Вашим ПК працює декілька користувачів – в AIMP реалізована функція багатокористувацького режиму, а також робота з декількома плей-листами. При прослуховуванні музики плеєр звертається в зручну панельку в трєї, яка не заважає роботі з іншими програмами.

Якщо Вас не влаштує функціонал програми, то встановлені утиліти завжди можна розширити або додати нові можливості. Перелік доступних доповнень та модулів завжди можна переглянути на офіційному сайті www.aimp.ru

Надзвичайно простий, зручний і, в той же час, потужний мультимедійний програвач. Рекомендую!

Завантажити AIMP v3.10 Build 1072 (7мб.)
Завантажити AIMP v3.10 з оф. сайту

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 2, середній: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google