Відкрити меню

Змінюємо розміри світлин – Fotosizer

Цифровий фотоапарат сьогодні є практично в кожного з нас. Ми фотографуємо, зберігаємо пам’ятні моменти нашого життя з задоволенням, адже цифра дозволяє зробити це максимально зручно. Пригадуєте плівкові мильнички? Процес від зйомки і до перегляду світлин займав, як мінімум, цілий день. Необхідно було здати плівку в ательє і забрати готові світлини на наступний день. Ще одна незручність плівкових фотоапаратів в тому, що необхідно було чекати, поки закінчиться ціла плівка. Цифрофі апарати дозволяють зробити декілька знімків, переглянути їх, видалити невдалі і надрукувати бажані. Та й друкує цифрові світлини зараз мало хто – є CD/DVD диски, комп’ютери, ноутбуки, DVD-програвачі. Як говориться у відомій рекламі: “Ти диви, як просто! Цифра!”.

Але коли ми зберігаємо світлини на ПК, подекуди виникає необхідність змінити їх габарити. Цифрові фотоапарати знімають зображення дуже великого розширення і розмірів, тому при завантаженні їх на деякі сервіси, створенні фотоальбомів, колажів, цікавих композицій та інше, деколи необхідно світлину зменшити. Це не проблема, коли зображення одне чи два, є Paint або Photoshop. Але коли знімків 100, 200 … це займе дуже багато часу. Ось тоді нам стане в пригоді Fotosizer – програма для пакетної зміни розмірів цифрових світлин та інших зображень.

Програма настільки простенька, що навіть дивує. Напевне, це еталон простоти та функціоналу – Fotosizer дозволяє буквально за лічені секунди змінити розміри великої кількості зображень. Встановили програму, вибрали теку з світлинами, виставили бажаний розмір і натиснули кнопочку Старт. Все.

Інсталяція програми стандартна, все просто, лаконічно і зрозуміло. Завантажуємо файл програми і запускаємо його. Вибираємо російську мову.

Вся інсталяція заключається в декількох натисканнях кнопочки Далее.

Як належить, будемо чемними і приймаємо ліцензійну угоду.

Вибираємо диск і теку для інсталяції. По замовчуванню це диск С, при бажанні можемо змінити.

Далі знімаємо галочки, які нам не потрібні. Наприклад, якщо ми не хочемо перевіряти наявність оновлень. Хоча рекомендую залишити все на місцях.

Завершуємо установку. Натискаємо Закрыть. Ще буквально один клік і програма готова до використання.

Після запуску програми Fotosizer – бачимо головне вікно (Головне і єдине)

Натискаємо Додати теку або Додати зображення і завантажуємо в Fotosizer ті світлини, розмір яких нам необхідно змінити.

Справа налаштовуємо бажані розміри, вибираємо вихідну теку і натискаємо кнопку Старт. Через лічені секунди ми отримаємо дублікати наших світлин з бажаними розмірами. Ми можемо змінити 10, 20, 30 … 100 світлин за один раз. Цим ми збережемо свій час і не будемо виконувати лишню роботу.

Ви бачите самі, як все просто і легко. Так що, писати цей огляд не було великої потреби. Розібратись в Fotosizer зможе навіть людина, яка тільки позавчора сіла за ПК. Але, по традиціях, програму ми розібрали повністю.

Завантажити Fotosizer 1.35.0.519 (1.7мб)
Завантажити Fotosizer з оф. сайту

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)
Loading...
Обговорення: 4 коментарі
 1. fenicandes сказав:

  Дякую за добру пораду! Програма дійсно проста й функціональна. Виявив ще такий нюанс: якщо при перетворенні вибрати для збереження ту ж саму папку, в якій були фото – вони лишаються без змін, якщо не проставити галочку дубля.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   В свою чергу – дякую Вам за доповнення. Давно не бачились, Ви десь пропали. 🙂

   Відповіcти
   1. fenicandes сказав:

    Та, оце комплексую з того, що курс скачав, продивився, а блогу ще так і не зробив 😐

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     😉 😉 😉 то нічого, ще зробите, прийде Ваш зірковий час))

     Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google