Відкрити меню

Діти п`ють… Хто винен?

Доброго дня, друзі! Вчора, прямуючи по своїх справах, побачив двох молодих людей, яким було від сили по 15 років, з пляшкою пива і про все говорячим виглядом. Не дуже дивна в наш час ситуація, але вона мене здивувала ще тим, що це було десь біля 8 години ранку. Чому так відбувається? Що це? Деградація нації? Неувага дорослих? Єволюція?

Дуже змістовно цю тему розкрили російські журналісти. Пропоную Вашій увазі фільм “Чижик-Пыжик, где ты был?..” російського проекту “Общее дело”, який, я впевнений, не залишить Вас байдужими. Також хочу звернути увагу всіх батьків – слідкуйте за своїми дітьми, контролюйте. Дуже важливо чітко зрозуміти межі між контролем і диктатурою. Тому що, чим більше ми забороняємо своїм дітям, тим більше вони прагнуть до заборони. “Запретный плод сладок” – говорить прислів’я, і це правда… Говоріть зі своїми дітьми, спілкуйтесь, спробуйте зрозуміти їх потреби и прагнення. Дуже важливо не залишати дитину в період розвитку, формування особистості наодинці.

Буде дитина вживати алкоголь чи ні – багато в чому залежить від нас, дорослих. І якщо ми “понтуємось” перед знайомими тим, що мій Сергійко в 3 роки вже пив пиво і нічого – то чому тоді дивуємось п’яній молоді на вулицях? Будьте пильними і … бережіть себе і своїх дітей!

Буду радий залишеним відгукам на цю тему.

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google