Відкрити меню

9 листопада – День української мови та писемності

Шановні друзі! 9 листопада, визначний та надзвичайно важливий день в житті кожного українця. Адже саме сьогодні ми святкуємо День української мови та писемності. Оскільки наш сайт www.webdigest.com.ua виступає популяризатором української мови у всесвітній мережі та підримує україномовних користувачів – ми не могли оминути це свято та хочемо поздоровити всіх українців з Днем Єдиної Державної мови – ми так вважаємо.

Багато хто з відвідувачів закидав нам прихильність до нацизму та національного розділу. Хочу офіційно всім заявити – ми не нацисти, ми націоналісти. Хто не розуміє різницю між цими двома поняттями – мені дуже шкода. Аудиторія нашого сайту широка: нас відвідують і з Росії, і з Білорусії, і з Казахстану і з європейських країн – ми всім раді! Ми поважаємо всі національності, які проживають на території України, та всі мови, якими користуються громадяни нашої держави. Та ми обрали свій шлях – це популяризація саме української мови в інтернеті.

Ніколи і ні за яких обставин ми не відмовимо в допомозі російськомовним чи іншомовним користувачам. Особисто я чудово розумію та розмовляю на російській мові, тому ніхто з російськомовних відвідувачів не може сказати, що йому біло відмовлено в допомозі чи консультації, але робити російську чи англійську версію сайту я не буду. Бажаєте читати на своїй мові – існує безліч перекладачів в браузерах (зокрема в Google Chrome) – перекладайте одним кліком.

Хочу підвести підсумки діяльності нашого сайту за останні декілька місяців.

Перша публікація на www.webdigest.com.ua з’явилась 2 червня 2012 року, але активно розвиватися сайт розпочав приблизно з середини серпня. За цей час аудиторія сайту складає біля 100-130 відвідувачів на добу, хоча багато хто пророкував нам провал – мовляв, на українській мові ніхто сайти не читає. Крім того, за останні 3 місяці ми отримали ТІЦ від Яндекса 10, та PageRank від Google 2 – і все це завдяки Вам, шановні читачі!

Трафік на нашому сайті 100% пошуковий, ми не закупляли посилання, не займались САР чи іншими системами розкрутки – тому я можу гарантувати, що наш сайт відповідає всім параметрам Сайту Для Людей. Ми не зупиняємось в розвитку і найближчим часом Вас чекає багато нового та цікавого, слідкуйте за оновленнями.

Також Ви можете підписатись на нашу розсилку та отримувати всі матеріали та новини прямо на свою електронну пошту (форма підписки в правому куті).

Ще раз дозвольте привітати Вас, шановні відвідувачі, з Днем української мови та писемності, побажати Вам всього найкращого та найсвітлішого в Вашому житті. Здоров’я Вам та Вашим рідним. Зустрінемось.

З повагою до Вас, керівник проекту
Олег Волощук

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)
Loading...
Обговорення: 4 коментарі
 1. Сергій сказав:

  Пане Олеже, Ви теж себе вважаєте націоналістом?))Бо українські націоналісти, користуються україновним віндовсом, та обирають хостинг провайдера, на сайті якого повинна бути українська мова.Стаття гарна,тільки між “говорити” і “робити” велика різниця.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Шановний Сергій. Бути націоналістом – не значить носити майку з прапором та кричати про любов до нації, не значить користуватися українським віндовсом та хостингом, де є українська мова. Ви плутаєте два абсолютно протилежні поняття – націоналізм та шовінізм, раджу Вам прочитати хоча б Вікіпедію.

   “Бо українські націоналісти, користуються україновним віндовсом, та обирають хостинг провайдера, на сайті якого повинна бути українська мова” – а хто це сказав чи утвердив? Чи взагалі існує мірило “справжності” національного почуття?

   Людина може розмовляти будь-якою мовою, але бути націоналістом. Націоналізм – любов до своєї землі, до своєї країни та її громадян, до традицій, до батьків і т.д.

   Вам би я радив ознайомитись зі значенням слів антисемітизм, шовінізм та націоналізм, можливо тоді Ви побачите, що написали маячню.

   Відповіcти
   1. Сергій сказав:

    Маячня?)Ну нехай буде Вам маячня.Ви не націоналіст,це точно.Користуйтесь українською всюдий! Це не націоналізм,це для початку – патріотизм!
    Значення слів – антисемітизм, шовінізм та націоналізм я знаю,а Ви шановний почитайте історію, особливо про українську мову.Можливо ваше ставлення зміниться.
    Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову. Ми повинні бути свідомі того, що мовна проблема для нас актуальна і на початку ХХІ століття, і якщо ми не схаменемося, то матимемо дуже невтішну перспективу.
    (Ліна Костенко)
    На все добре!

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     Шановний! Я користуюсь українською мовою всюди, і в сім’ї і в суспільстві. Не Вам судити про мій націоналізм. Ми говорили про хостинг і відндовс?

     Українські націоналісти (і патріоти, якщо бажаєте) в лавах УПА всі користувались українською зброєю? Чи наявність трофейної, німецької, російсько-радянської, угорської та австрійської зброї говорить про їхній ненаціоналізм? Української зброї тоді не було (вірніше була – вила), але вилами воювати неефективно.

     Слова Ліни Костенко правильні, але до чого вони в цьому контексті? Я не націоналіст? Ну нехай буде Вам так, мені від того ні гірше, ні легше. Не розумію Вашу злобу, але … то справа Ваша.

     Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google