Всім читачам – величезний привіт! Як часто у Вас трапляються ситуації, коли нічого не хочеться робити і ти тішиш себе думками: завтра зроблю, ще є час, не зроблю – нічого не станеться, можу ж я відпочити, день нічого не вирішує і так далі? Впевнений, що дуже часто, так як і в мене. Але нещодавно, вишукуючи щось в мережі, я натрапив на класний метод мотивації самого себе, після чого моє відношення до відкладання справ змінилось кардинально.

Мотивація

Раніше я також пробував різні варіанти самоорганізації та мотивування себе до справи, але все допомагало буквально на декілька днів, а потім знову лінощі брали гору і дуже часто дні проходили без результату, просто даремно. Сьогодні я хочу Вам показати один метод, який гарантовано допоможе будь-кому мотивувати себе до дії, мені він допоміг на всі 120%.

Все настільки просто, що диву даєшся)). Називається цей метод “Календар – 90 років в тижнях”. Суть така: креслимо спеціальну табличку, де по осі Y розбиваємо аркуш на 90 років квадратиками, а по осі X -на тижні року, також квадратиками. Ось як це виглядає в результаті:

90 років в тижнях

Далі закреслюємо або замальовуємо по рядку тижні до сьогоднішнього моменту, до свого нинішнього віку. Наприклад, зараз мені 37 років з хвостиком і ось як виглядає мій календар “90 років в тижнях”:

90 років в тижнях

Коли я побачив цей результат – здригнувся, адже тут чітко видно, як життя просто тікає крізь пальці і кожен згаяний день уже не повернути. Полінувався день, потім другий, дні склались в тиждень і ще один квадратик закреслився, ще менше залишилось вільного місця.

Тим більше, що календар розкреслений на 90 років … розумієте? Навіть якщо Бог подарує стільки часу, то все рівно останніх років 5 можна також закреслювати … Подивився я на цю картину і зрозумів, що можна робити чи не робити, лінуватись чи працювати, гуляти та спалювати час, чи робити щось корисне, бухати (вибачте за жаргон) чи жити тверезо … вибір є, але от оті замальовані квадратики вже ніхто і ніколи не зможе зробити білими, ніколи.

Висить цей календар в мене на робочому столі, перед очима і закреслюючи кожного тижня квадратик я аналізую, що корисного та потрібного справі я за цей час зробив. Повірте мені, цей метод не дозволяє згаяти ні дня, спонукає не сидіти в Youtube чи перед телевізором, а хоча б щось, хоча б дрібничку, але робити систематично.

Я прочитав багато книг, які все відкладав, переглянув багато матеріалу, який також лежав в довгій шухляді, маю намічені справи на кожен день і їх виконую, одним словом – самоорганізувався. Тут мова не ведеться про каторжну щоденну працю, ні, просто розподіляйте свої завдання ефективно – сьогодні я прочитаю ось цю книгу, завтра передивлюсь ось це відео, потім зроблю ось це на блозі, ще через день – напишу статтю і т.д.

При чому, абсолютно ніякого значення немає Ваша професія та сфера діяльності. Це корисно для всіх, гарантую)).

Особисто для мене – це найкращий та найефективніший метод мотивації, адже що ще може мотивувати краще, ніж життя, яке “тече крізь пальці”)).

Якщо Вас це не переконало, то хоча б спробуйте)). Я викладаю Вам архів з цим календарем, будете мати бажання – завантажуйте.

Календар “90 років в тижнях”

А на сьогодні в мене все, гарного Вам дня та настрою.

Шануйтеся.

12345 (Ще ніхто не оцінив)
Loading...