Відкрити меню

90 років в тижнях – класний метод мотивації

Всім читачам – величезний привіт! Як часто у Вас трапляються ситуації, коли нічого не хочеться робити і ти тішиш себе думками: завтра зроблю, ще є час, не зроблю – нічого не станеться, можу ж я відпочити, день нічого не вирішує і так далі? Впевнений, що дуже часто, так як і в мене. Але нещодавно, вишукуючи щось в мережі, я натрапив на класний метод мотивації самого себе, після чого моє відношення до відкладання справ змінилось кардинально.

Мотивація

Раніше я також пробував різні варіанти самоорганізації та мотивування себе до справи, але все допомагало буквально на декілька днів, а потім знову лінощі брали гору і дуже часто дні проходили без результату, просто даремно. Сьогодні я хочу Вам показати один метод, який гарантовано допоможе будь-кому мотивувати себе до дії, мені він допоміг на всі 120%.

Все настільки просто, що диву даєшся)). Називається цей метод “Календар – 90 років в тижнях”. Суть така: креслимо спеціальну табличку, де по осі Y розбиваємо аркуш на 90 років квадратиками, а по осі X -на тижні року, також квадратиками. Ось як це виглядає в результаті:

90 років в тижнях

Далі закреслюємо або замальовуємо по рядку тижні до сьогоднішнього моменту, до свого нинішнього віку. Наприклад, зараз мені 37 років з хвостиком і ось як виглядає мій календар “90 років в тижнях”:

90 років в тижнях

Коли я побачив цей результат – здригнувся, адже тут чітко видно, як життя просто тікає крізь пальці і кожен згаяний день уже не повернути. Полінувався день, потім другий, дні склались в тиждень і ще один квадратик закреслився, ще менше залишилось вільного місця.

Тим більше, що календар розкреслений на 90 років … розумієте? Навіть якщо Бог подарує стільки часу, то все рівно останніх років 5 можна також закреслювати … Подивився я на цю картину і зрозумів, що можна робити чи не робити, лінуватись чи працювати, гуляти та спалювати час, чи робити щось корисне, бухати (вибачте за жаргон) чи жити тверезо … вибір є, але от оті замальовані квадратики вже ніхто і ніколи не зможе зробити білими, ніколи.

Висить цей календар в мене на робочому столі, перед очима і закреслюючи кожного тижня квадратик я аналізую, що корисного та потрібного справі я за цей час зробив. Повірте мені, цей метод не дозволяє згаяти ні дня, спонукає не сидіти в Youtube чи перед телевізором, а хоча б щось, хоча б дрібничку, але робити систематично.

Я прочитав багато книг, які все відкладав, переглянув багато матеріалу, який також лежав в довгій шухляді, маю намічені справи на кожен день і їх виконую, одним словом – самоорганізувався. Тут мова не ведеться про каторжну щоденну працю, ні, просто розподіляйте свої завдання ефективно – сьогодні я прочитаю ось цю книгу, завтра передивлюсь ось це відео, потім зроблю ось це на блозі, ще через день – напишу статтю і т.д.

При чому, абсолютно ніякого значення немає Ваша професія та сфера діяльності. Це корисно для всіх, гарантую)).

Особисто для мене – це найкращий та найефективніший метод мотивації, адже що ще може мотивувати краще, ніж життя, яке “тече крізь пальці”)).

Якщо Вас це не переконало, то хоча б спробуйте)). Я викладаю Вам архів з цим календарем, будете мати бажання – завантажуйте.

Календар “90 років в тижнях”

А на сьогодні в мене все, гарного Вам дня та настрою.

Шануйтеся.

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 9, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 14 комент
 1. Ivan сказав:

  Однозначно цікава штука! Спробую

  Відповіcти
 2. Igor сказав:

  Цікавий підхід. Плюсую.

  Відповіcти
 3. Юрій сказав:

  Не шкода потраченого часу на старанне закреслювання всіх прожитих тижнів ? 😉
  Назагал – просто достатньо жити кожен день як останній …

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Не завжди виходить)))

   Відповіcти
 4. Галя сказав:

  спробувала замалювати й собі таку штуку. потім до другої ночі думала про “сенс буття”. х) але візуалізація така корисна. я ще, мабуть, позначу собі “глобальні цілі”, які треба буде досягнути до певного віку. бо так, наприклад, можна все життя хотіти написати книгу чи ще щось. але на практиці для цього треба дуже і дуже багато годин роботи – просто сидіти і писати. так що так… час втікає дуже швидко і непомітно.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Правильне рішення)) Я відмітив минулі знакові події в житті і також приблизно накинув “точки переходу” на інший рівень, ну якось так 🙂

   Відповіcти
 5. Myroslaw Jartur сказав:

  Є така індійська приказка – “Життя коротке – думай про вічне!”.
  Колись нам на лекції з безпеки життєдіяльності викладач наводив жах статистикою: “Кожен десятий з вас не доживе до сорока, троє загинуть від нещасного випадку, кожен 6-й помре від раку, і більше половини від хвороб серця…”.
  Тому дев’яносто років і навіть сімдесят, то є дуже оптимістично.
  Робота – це дуже добре, але як би Ви не старалися, час все одно тікатиме. Дуже часто перед смертю люди якраз і жалкують, що віддали все життя роботі. Є речі набагато важливіші. Наші близькі, кохані, діти, батьки, друзі. Треба приділяти їм час, бо життя тікає… Ну і для того, щоб писати цікаві блоги, треба жити повноцінним життям. Ми не будемо нікому цікаві, не маючи життєвого досвіду.
  Бажаю всім, щоб наше життя було щасливим, скільки б воно не тривало. А душа вічна! 😉

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Ну власне зі всім погоджуюсь 🙂 Тут навіть не тільки про роботу мова ведеться, а взагалі про щось корисне в житті чи для себе, чи для близьких. Адже коли ти зробив щось для рідної людини хороше – день же не пропав 🙂

   Відповіcти
 6. respect14 сказав:

  Сподобалось) дякую, треба буде і собі таке зробити…. але ось виникає певна думка… навіть якщо я кожного дня роблю щось корисне (знімаю котиків з дерев, переводжу бабульок через дорогу ітд.) то все одно квадратики треба закреслювати..і все одно життя тікає і в кінцквому результаті думаю подивившись на цей аркуш виникне якесь розчарування що я став на декілька тижнів старіший і ближчий до переходу в “Мір іной” 🙂 тобто то якось кожного дня буде наганяти депресію чи що). А може краще не даремно прожиті тижні замальовувати іншим кольором… щось на філософію потягнуло:))

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Можна й так пофілософствувати 🙂

   Відповіcти
 7. Nelia сказав:

  Чесно кажучи, трошки моторошно так мислити. Але зате наочно.
  Дякую,Олеже!
  Мабуть, варто спробувати цю штуку.

  Відповіcти
 8. Лидия tytvkysno.ru сказав:

  Где-то прочла : “Утраченную минуту не вернет даже сама ВЕЧНОСТЬ”.
  Спасибо за отличный метод мотивации 90 лет в неделях.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   На здоров’я 🙂

   Відповіcти
 9. Віктор сказав:

  Переглядав масу відео матеріалу з мотивації , самодисципліна , тайм менеджменту , і кілька разів зустрічав інформацію про календар 90 років. Знаю він працює. Всім рекомендую.

  Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено