Відкрити меню

Чи варто створювати свій сайт?

Мати свій власний сайт чи блог… Звучить, звичайно, привабливо і солідно. Сьогодні в інтернеті є дуже багато сервісів для створення сайтів, навчальних відеокурсів, платформ та систем управління вмістом (CMS), за допомогою яких створити свій власний ресурс не так вже і важко. Давайте спробуємо розглянути, а чи варто цим займатись? Чи варто витрачати час, сили і кошти для простої констатації факту “У мене є свій сайт”.

Безперечно, ведення власного сайту чи блогу – заняття корисне і не зайве. При розумному підході, можна не тільки створити корисний для відвідувачів ресурс, що підкреслить Ваш статус та професіоналізм, але й можна його монетизувати і мати стабільне джерело прибутку, розмір якого напряму залежить від Вашого старання та відношення до справи.
Але, перед тим, як сідати за вивчення сайто-будування необхідно чітко визначити, для чого і для кого буде Ваш сайт. Неварто починати створювати сайт з думкою: “А давай я сайт зроблю, а там побачимо, що з цього вийде.” Основна лінія, направленість ресурсу повинна бути в Вашій голові ще до процесу створення.

Сьогодні можна зустріти в мережі безліч сайтів з 1-2 сторінками, оновлювались які пів року тому, а то й ще пізніше. Ось Вам наслідок безвідповідального ставлення до справи – сайт зробили, а для кого і для чого він – подумати не встигли.

– Необхідно чітко розуміти, що сама наявність сайту ще нічого не значить. Зліпити якийсь сайт-візитку нескладно. На сайті повинні бути відвідувачі, а для цього потрібно щось більше, ніж просто збірка HTML та PHP сторінок на сервері. Для цього потрібні знання, а знання – це час і сили. Якщо Ви не готові витрачати свій час на навчання та вдосконалення – толку не буде. Навіть найдосвідченіші програмісти, дизайнери та СЕОшники постійно вдосконалюють свої навики та знання.

– Будь-яке створення сайту має на увазі інвестування певної суми. Хоча б на оплату послуг хостера та реєстрацію доменного імені. Якщо Ви не готові витрачати кошти (25-35 доларів на рік), то реєструйте аккаунт на Юкозі чи ще де і грайтеся досхочу. Серйозний ресурс не для Вас.

– Праця. Щоденна, кропітка і титанічна праця мозку та нервової системи. Хто не знайомий з сайтами та їх створенням зараз може просто посміхнутись. Мовляв, що там такого важкого? Сидиш собі і мишкою клац, клац, клац… Переконувати не буду, залишайтесь при своїй думці. Значить ця справа також не для Вас.

– Вміння самоорганізовуватись. Так, так…саме вміння правильно спланувати свій графік – чи не найважливіший пункт в цьому переліку. Якщо Ви не навчитесь правильно сплановувати робочий день, не відкладати справи в довгий ящик, раціонально використовувати всі 24 години – то будете мати наступну картину: “День пройшов, я просидів за компом 10 годин, а не зробив нічого”. На перших порах і я грішив цим). Але зараз я встигаю і за сайтом слідкувати, і нові знання здобувати і в ігри деколи грати .

Напевне досить про мінуси? Досить Вас залякувати?

Насправді, якщо Ви дійсно серйозно ставитесь до думки створити власний ресурс – вперед! Це дійсно цікава, інтелектуальна, розвиваюча та (може стати) прибуткова справа. Заводяться нові цікаві знайомства, здобуваються нові знання, та й, при досконалому вивченні справи, може стати Вашою основною професією.

Вирішуйте. Інформації в мережі безліч. Про створення сайтів, про їх розкрутку, про монетизацію – було б бажання. Але пам’ятайте – одного бажання мало, потрібна воля і впертість. Потрібно щиро вірити в те, що робиш. Тоді все вийде. Я переконаний. Як говорив Теодор Рузвельт: “Не помиляється той, хто нічого не робить”.

Будь-коли Ви можете звернутись за допомогою і до мене. Словом чи ділом – обов’язково допоможу. Якщо буду бачити, що для Вас це серйозно.

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 1, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 15 коментарів
 1. Наталя сказав:

  “просидів за компом 10 годин, а не зробив нічого”- Олег, це ти напевно про мене пишеш Робота в інеті часто буває складнішою, аніж в фізичному житті. Тут халяви немає! А про графік я подумаю )

  О, а дизайн осучаснений, посвітлішав, кльово.

  Відповіcти
 2. pavlofox сказав:

  Сайт робити потрібно потрібно, або хоча б спробувати. Тим більше що україномовний інтернет (крім явно комерційних ніш) має слабу конкуренцію.
  Як каже Кіосакі: інформаційна ера змінила індустріальну. Все переходить в інтернет.
  На шляху успіху буде дві проблеми: лінь та бажання здатися.
  Сайт може бути корисним не тільки через можливість заробітку.
  Мені, наприклад, у відповідь на розміщене резюме на work.ua приходило не одне запрошення працювати в інтернет магазинах, оскільки бачили мої ресурси. Пропонували навіть в такому потужному як www.sotmarket(крапка)ru
  Навіть китайська сео студія виходила на мене з пропозицією купувати посилання та банери.
  Інша справа, що як і в офлайні потрібно вкласти достатньо часу і грошей, і як я вже казав вище-не здаватися і потерпіти.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Всім завжди кажу – народ, спробуйте)) Адже це цікаво, але, нажаль, думка “Я не зможу” переборює в багатьох бажання щось робити..

   Відповіcти
 3. Мила сказав:

  😉 😉 😉

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   😈 😈 😈

   Відповіcти
 4. Валентин сказав:

  В мене таке запитання: чи варто платити гроші щоб проганяти свій сайт по каталогам? Чи робили Ви таку процедуру із своїм сайтом?

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Дивлячись коли і по яких каталогах. Якщо по каталогах статей, але при умові, що статті будуть гарно розмножені і міститимуть зо два посилання – то можна, через 6-8 місяців після створення, не раніше. Якщо щось інше – то не варто.
   Свій блог я ще не проганяв.

   Відповіcти
 5. Валентин сказав:

  А звідки ви взяли 10 ТИЦ?. Якщо я не помиляюсь, потрібно мати багато зовнішніх посилань щоб досягнути 10 ТИЦ.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Тіц мені Яндекс просто подарував, скоріш за все. До цієї десятки я просто на 10 форумах запитував про аналіз блогу та питав поради по першопочатковому просуванню. Ось ці посилання, напевно, врахувались.

   Відповіcти
 6. Валентин сказав:

  Ну я не думаю що Яндекс може так просто подарувати щось. Дуже булоб цікаво подивитись на адреси цих форумів. Може у Вас е стаття де ці посилання? Я б задоволенням почитав би її, та так само позадавав би питанння на цих форумах, щоб отримати “жирні” посилання з трастових ресурсів.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Ну нехай буде, що просто пощастило. Справа в тому, що я не збирав посилання, не шукав форуми спеціально. Просто в пошуку забив запит “SEO форуми” і в перших, приблизно 10, залишив посилання на ресурс, от і все.
   Перелік, звичайно, не зберігся, але Ви можете спробувати зробити так само. Тим більше, що Апдейт Тіц десь от-от повинен бути – так що ця дія буде доречною.

   Відповіcти
 7. Валентин сказав:

  Дякую Вам за відповідь. Дуже цікаво з Вами спілкуватись. Я би ще позадавав би Вам питання, але на сьогодні все – дружина сказала що я мішаю дітям заснути. Завтра буду знову Вас мучити своїми запитаннями.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Вкладайте діток спати, завтра поспілкуємось) 😉

   Відповіcти
 8. Сергій сказав:

  Может не все осознают необходимость создания своего интернет-ресурса, поэтому придумывают разные отмазки. “Не хочу” и “не буду” со временем сами куда-то пропадут. Если б я года 3 назад попробовал бы создать свой блог, когда у меня действительно появилось понимание того, что будущее за интернетом и интерес к тому, как в нем зарабатывают, то я просто бы убил его в первые месяцы жизни методом проб и ошибок.

  Отрасль, в которой я работаю – издательское дело и полиграфия – сильно сужается в своих масштабах. Поэтому все, к кому пришло понимание, что будущее за бизнесом в интернете, перебазируются в него 🙂

  Я не очень хорошо знаю язык разметки гипертекста, а другие языки вообще весьма поверхностно. А когда-то и этих знаний не было. Но я решил начать, попробовать и верю, что все получится. Все равно человек всю жизнь работает, работает над собой, узнает что-то новое. Осталось научиться планировать, чтоб не отвлекаться на ненужные действия. А навыки и знания, как и в любом другом деле, придут со временем.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   100%, важлива мета та бажання, а розмітки і все інше – все можна вивчити.

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google