Помітили зміни в роботі ПК? Перестали нормально функціонувати програми та додатки? Зникли деякі дані? Скоріш за все Ваш ПК інфіковано. Вірус. Що робити в такому випадку? Як знайти заразу та вилікувати комп від інфекції? Стандартний антивірус не справився зі своїм завданням і таке трапляється дуже часто. Це не залежить від надійності антивірусної програми, навіть найвідоміші антивіри пропускають деколи загрози. 100% захисту від вірусів просто не існує.

Пропоную Вам антивірусну програму, яка допоможе ідентифікувати вірус і вилікувати його навіть на зараженому компі. Програмне забезпечення лабораторії Касперського – Kaspersky Virus Removal Tool 2011. Абсолютно безкоштовна програма для разового використання при підозрі інфікування Вашої машини.

Завантажуємо Kaspersky Virus Removal Tool 2011 з офіційного сайту Каспера. В архів додавати я його не буду, так як програма не містить антивірусних модулів та не підтримує оновлення баз. Для актуальності Removal Tool, його потрібно кожного разу завантажувати з сайту. Працює Kaspersky Virus Removal Tool 2011 і при основному антивірусі, і в Безпечному режимі завантаження.

Запускаємо .exe файл і розпочинаємо роботу. Для початку програма розархівує необхідні файли на ПК.

Після чого розпочне встановлення, потрібно буде декілька хвилин зачекати.

Далі приймаємо ліцензійну угоду і натискаємо “Приступить к работе”.

Програма проінформує нас, що все готово і можна розпочинати перевірку.

Тиснемо “Запустить проверку” і спостерігаємо за ходом сканування. Процес може затягнутися, тому запасаємось терпінням.

Під час перевірки в нижньому віконці екрану можуть з’являтись повідомлення про хід сканування або виявлення проблемних зон чи інфікованих вірусом файлів. Все це ми потім подивимось в журналі перевірки.

Коли Kaspersky Virus Removal Tool 2011 закінчить шукати вірус, про це Вас повідомить головне вікно програми. Як Ви бачите, на цьому компі перевірка тривала майже 25 хвилин при мінімальних налаштування. Тривалість перевірки залежить від виставленого режиму. При встановленому основному антивірусі Eset Smart Security 4 програма успішно просканувала систему і вірусів не виявила.

В Kaspersky Virus Removal Tool присутня функція відправки звітів в лабораторію Касперського. Для цього переходимо на вкладку “Лечение вручную” і збираємо інформацію про систему.

Після цього буде сформований архів, який можна відправити на аналіз Касперам.

Правду сказати, особисто я ні в одному антивірусі цією функцією не користувався, тому не можу Вам сказати, як вона працює. Хоча я і не думаю, що хтось дуже горить бажанням відправляти якісь дані до Касперського.

Далі давайте перейдемо в журнал сканування. Тут ми можемо продивитись, які файли були перевірені на наявність вірусів, в яких вірус був виявлений і які повідомлення нам показували під час перевірки. Можемо побачити, що повідомлення про захищені паролем архіви виникали тоді, коли Kaspersky Virus Removal Tool 2011 намагався перевірити сам себе.

Тепер давайте перейдемо в розділ Налаштувань. Тут ми можемо виставити, які області ПК необхідно перевіряти. Я перевіряв лише основні – тому сканування відбулось всього за 25 хвилин. Ви можете виставити по своїй необхідності.

Також можна виставити рівень безпеки. При найвищому рівні проскануються всі закапелки ПК, всі архіви і теки, тобто практично все. Але й перевірка тоді може затягнутись на 1-2 години, а то й більше.

В наступній опції ми можемо наказати Касперу, яку дію виконувати при ідентифікації вірусу. Можна залишити по замовчуванню, в такому випадку при команді Вірус, програма буде перепитувати Вас: А що з ним пробити?”

Ось, в принципі, і все про роботу та основні налаштування Kaspersky Virus Removal Tool 2011.

Ще раз хочу наголосити:

– Kaspersky Virus Removal Tool 2011 не є основним антивірусом для Вашого ПК. Його варто використовувати тільки тоді, коли є підозра на вірус.
– Не конфліктує з основною антивірусною програмою.
– Коли вірус не дає комп’ютеру завантажитись і ввімкнути його можна тільки в Безпечному режимі, то Removal Tool чудово просканує систему і тут.
– Для постійного оновлення програму необхідно кожен раз завантажувати з офіційного сайту. Автоматичне оновлення не підтримується.

Щиро бажаю Вам не мати проблем з безпекою ПК, проте якщо Ви все ж таки вірус підхопили – Вам на допомогу прийде безкоштовний сканер Kaspersky Virus Removal Tool 2011.

Завантажити Kaspersky Virus Removal Tool 2011 з оф. сайту

Не цікавоТак собіНормальноДобреЧудово (оцінок: 1, середнє 5,00 з 5)
Loading...