Мої вітання, шановні друзі! Сьогодні Ви не будете багато читати, а радше будете багато дивитись та слухати, адже в цьому пості я пропоную Вам переглянути перше відеоінтерв’ю, яке я записав для Вас з однією неймовірно цікавою дівчиною. Раніше я викладав на блозі тільки текстові версії інтерв’ю з гостями, та сьогодні буде щось новеньке та цікаве. Отже, для початку я хочу Вам представити Аліну Туз, хоумскулера, письменницю та автора дитячого ІТ проекту “IT Kids”.

Аліна Туз

Коли я тільки познайомився з Аліною, то мене дуже вразило те, як в одній людині можуть поєднуватись такі різнопланові напрямки діяльності. Окрім того, що Аліна займається хоумскулінгом та навчає дітей в рамках ІТ проекту “IT Kids”, вона ще й пише та ілюструє дитячі книжки! Якимось дивним чином в одній особистості поєднуються такі протилежні сфери, тому що на мою думку – викладацька діяльність та письменництво все ж таки не тотожні захоплення, тим більше, що викладає Аліна ІТ дисципліну.

Виховуючи трьох дітей, ця дивовижна дівчина якимось чином знаходить час та сили ще на стільки справ: і своїх дітей навчити, і всім діткам дати основи сайтобудування, і ще й писати книжки … просто неймовірно!

Аліна Туз

Зацікавив я Вас? Ще б пак! Ото ж запрошую Вас з дозволу Аліни на її блог, де Ви зможете більше дізнатись про цю неординарну дівчину.

www.alinatuz.in.ua

Коли ми розмовляли з Аліною, то наша бесіда була настільки цікава, що ми й не помітили як промайнула година часу і я, відверто кажучи, з великим задоволенням поспілкувався б ще годину)).

Мене дуже зацікавила ідея хоумскулінгу в дії, адже раніше про цю систему я тільки чув краєм вуха, але серйозно ніколи не вникав. А тут виявилось, що Аліна цілком ефективно застосовує практику домашнього навчання, тому я просто не можу не порекомендувати Вам ознайомитись з хоумскулінгом детальніше. Запрошую на сайт Аліни, який дасть відповіді на всі запитання.

www.homeschool.alinatuz.in.ua

Писати я багато не буду, оскільки це відеоінтерв’ю, то пропоную Вам запис нашої розмови. Ми з Аліною вирішили розбити наше інтерв’ю на дві частини. В першій частині ми поговорили про хоумскулінг, що це таке, як Аліна все організувала та як це виглядає на практиці, а в другій – про проект Аліни “IT Kids” та про її захоплення літературою для дітей.

Тому влаштовуйтесь зручніше – розмова дуже цікава та захоплююча. Будемо вдячні за відгуки та коментарі.

Частина 1 – про хоумскулінг

Частина 2 – про “IT Kids” та літературу

Бажаю Вам гарного дня, приємних вражень і чудового настрою.

Шануйтеся!

Натисніть на зірочку - не пошкодуйте оцінки!

Середня оцінка / 5. Всього голосів: