Відкрити меню

Алкоголізм та хвороби у спадок – залишають нам питущі батьки та алкоголь

Мало хто з людей уявляє собі свято чи вихідні дні без алкоголю і мало хто уявляє собі, які наслідки вживання алкоголю можуть бути для наших з Вами дітей. Якось у нас так повелось, що п’яного чоловіка суспільство ще, з горем навпіл, сприймає, а от п’яна жінка – це видовище не для слабких духом. Але не тільки пізнавально-наглядово це явище небезпечне для майбутніх поколінь – катастрофічні фізіологічні відхилення закладає питуща мати (і батько також) в генетичну складову своїх майбутніх дітей.

Але найбільший злочин жінки перед дитиною – це алкоголізм під час вагітності. Говорячи слово алкоголізм, я не маю на увазі тільки хронічних алкоголіків, я веду мову про всіх жінок, без винятку, які вживають алкоголь в різних дозах, носячи під серцем дитину. Ось це найстрашніше!

Чомусь більшість з тих, які нехтують цим простим правилом – не пити вагітною – думають, що всі нещастя та трагедії, які стаються в сім’ях через алкоголь, можливі, але тільки не з ними! Один лікар дуже влучно сказав: “Якщо жінка під час вагітності вживає алкоголь, то вона грає в російську рулетку, де ставкою служить життя та здоров’я дитини”. І це насправді так!

Алкоголь згубно впливає на репродуктивні клітини як чоловіка, так і жінки, і хоча в організмі людини цих клітин декілька сотень тисяч, хто дасть гарантію, що при заплідненні не зустрінуться саме уражені клітини? “От сусід ціле життя пив і має здорових дітей” – можуть парирувати прихильники “зеленого змія”. Я б не був такий впевнений, якщо б зробити повну діагностику організму дитини цього сусіда, то 100% знайдеться стільки болячок, що Ви просто жахнетесь!

Те, що в такого сусіда діти візуально здорові та без відхилень, свідчить про те, що йому, до сьогодні, просто дуже щастило. Більша половина клітин, які відповідають за продовження роду, в сусіда уже мертва або уражена, а те, що діти на вигляд здорові (тобто без видимих фізичних відхилень) – то лише гра випадку. Надумає цей “любитель” завести ще одну дитину – не факт, що йому пощастить ще раз.

Що стосується жінки – ситуація аналогічна. Всі органи, речовини та процеси, які відповідають за народження дитини – уражені алкоголем. Взагалі то, жіночий алкоголізм під час вагітності – можна прирівняти до замаху на вбивство. Так, саме спробу вбити свою дитину робить жінка, яка вливає в себе алкоголь, будучи вагітною. Родилась дитинка здоровою – значить спроба була невдала, але щастити буде не завжди …

І якщо пощастить, що діти такої “матері” хоча б фізично будуть виглядати як усі, то удар нижче пояса алкоголь може нанести внукам. І ніхто не буде розуміти, а в чому справа? Чому моє маля народилось з трьома ручками (боронь Боже), я ж не вживаю спиртного! Ти не вживаєш, зате твоя мати, бабця цих діток, дала в свій час “країні вугілля”.

Я погоджуюсь з думкою багатьох спеціалістів, які говорять наступне: “Якщо ми не припинимо пити, якщо свідомість наших людей не зміниться – подальше існування людства можна поставити під сумнів”.

Ми з дружиною твердо вирішили, що відмовляємось від будь-яких доз алкоголю, в будь-яких проявах – тобто не п’ємо взагалі. І коли нам на очі потрапила лекція професора Жданова – ми черговий раз переконались, що зробили правильний вибір – ми обрали тверезий спосіб життя. Ми ще плануємо мати дітей і бажаємо, щоб наші дітки були здорові.

Якщо хтось, сидячи з бокальчиком пивка за монітором, може криво посміхнутися та сказати, що все це дурниці, подивіться ось цей фільм російських кіношників і я запевняю, посмішка з Вашого обличчя зникне. Особливо я рекомендую подивитись це відео тим жінкам, які можуть дозволити собі алкоголь під час вагітності.

Бережіть себе!

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 1, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 6 коментарів
 1. Pavlofox сказав:

  Лекції Жданова також колись слухав. В нього є ще уроки по покращенні зору.
  Алкоголізму потрібно щось протиставляти, хоча б масовий спорт. А в нас тільки гроші кидають на легіонерів-професіоналів і нікому не потрібні стадіони.
  Добре що хлопці з того ж workout хорошу роботу роблять.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Не думаю, що вся справа в занятості та протиставленні чогось, Павло, людина має свою голову на плечах і лій в тій голові. Якщо там пусто – то ти хоть безкоштовні польоти на Місяць пропонуй – будуть бухати.

   Відповіcти
 2. Олександр сказав:

  Погоджуюсь з Олегом, алкоголь нічим не можливо замінити, від нього можна хіба відмовитись і не вигадувати собі, що він дає якусь там користь..

  З тверезою людиною приємніше спілкуватись, вона менш агресивна, менш схильна до депресій і нервових зривів.. Тверезий спосіб життя це панацея від багатьох негараздів, які виникають саме в наслідок вживання спиртного.

  Я не вживаю уже понад 2 роки, а свою дівчину взагалі жодного разу не бачив за алкоголем відколи ми познайомилися і почуваємося ми чудово і релаксуємо значно краще за усіх питущих

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   100% – розваги, відпочинок без алкоголю значно приємніші, Олександр – згоден повністю.

   Відповіcти
 3. Hanter сказав:

  Як на мене, від самої людини залежить,
  чи буде вона вести здоровий спосіб життя
  чи ні.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Ну не скажіть. Є така штука, як генетика, так от гени – ой як впливають на схильність до алкоголю.

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google