Відкрити меню

Avast – завантажуйте безкоштовний антивірус для Вашого комп’ютера

Дуже часто я зустрічаю на багатьох ПК встановлені різні антивірусні програми, які не активовані, не оновлюються та не працюють належним чином. Чому так відбувається? Тому що людина, яка обслуговувала цей ПК встановила антивірус, активувала його “лівою” ліцензією та не переймалась тим, як антивірусна програма буде працювати далі. Минає місяць-другий, антивірус просить оновити ліцензійний ключик, а користувач просто не знає що з цим робити – ліцензія то піратська. Багатьом користувачам я рекомендував встановити антивірус Avast та давав посилання для завантаження, але, як виявилось, навіть в процесі завантаження виникали труднощі – тому сьогоднішній пост присвячений антивірусу Avast Free Antivirus.

Avast Free Antivirus – безкоштовна антивірусна програма від чеських розробників програмного забезпечення, яка цілком відповідає всім вимогам домашнього антивіруса. Avast дозволяє захистити Ваш ПК від вірусів, троянів, шпигунських програм та іншої зарази на рівні деякий платних антивірусів. Вибір більше ніж 170 мільйонів користувачів говорить на користь Avast Free Antivirus. Давайте розглянемо процес інсталяції та роботи цього антивіруса.

Перше, що необхідно зробити – це завантажити інсталяційний файл на свій ПК. Переходимо на www.avast.com та натискаємо велику кнопочку “Скачать”.

І от одразу стається те, що вводить в ступор новачків і вони не знають що тиснути і куди йти. Avast просто пропонує нам свою розширену версію платного антивіруса, тому просто тиснемо “Нет, спасибо, я предпочитаю бесплатную защиту” та завантажуємо безкоштовну версію.

Після цього завантаження безкоштовної версії розпочнеться автоматично, тому просто зберігаємо інсталяційний файл собі на ПК.

Після завершення завантаження у нас на ПК повинен з’явитись ось такий інсталяційний файл.

Клацаємо два рази по ньому та запускаємо установку. Увага! Перед інсталяцією Avast Free Antivirus настійно рекомендується видалити старий антивірус, тому що можливі конфлікти.

Коли Avast Free Antivirus підготує всі необхідні файли – розпочнеться інсталяція антивіруса. Розробники Avast також пропонують нам встановити Google Chrome, тому як бажаєте – можете встановлювати, можете відмовитись – я галочки знімаю і тисну велику синю кнопочку “Экспресс-установка”. Інсталюємо Avast з налаштуваннями по замовчуванню, яких цілком достатньо.

Розпочинається процес інсталяції – чекаємо його завершення.

Коли всі необхідні файли будуть інстальовані, Avast Free Antivirus виконає сканування нашої системи – запасаємось терпінням і чекаємо. Швидкість сканування залежить від багатьох параметрів, в тому числі і від параметрів ПК.

Коли все буде готово – Avast Free Antivirus нас проінформує. Тиснемо Готово.

З’явиться табличка, де нам запропонують зареєструватись або придбати платний продукт. Тиснемо “Зарегистрируйтесь” та реєструємо програму для свого ПК.

Як бачимо, без реєстрації користуватись програмою ми зможемо тільки 30 днів.

А після реєстрації один рік. Коли рік мине – нам необхідно буде просто перереєструвати Avast Free Antivirus і все, знову користуємось на протязі року. Нас цікавить “Базовая защита” – тиснемо кнопочку “Выбрать”.

Вводимо свої дані – реєструємо Avast Free Antivirus під певного користувача.

Коли дані всі прописані, тиснемо “Зарегистрируйтесь на бесплатный лицензионный ключ”.

Все готово до використання. Більше нічого не тиснемо – якщо натиснемо на “Попробуйте Internet Security бесплатно”, то програма оновиться до платного продукту і дасть нам 30 днів, після чого ліцензію необхідно буде придбати. А в безкоштовному варіанті ми маємо цілий рік безпроблемного користування. Потім просто перереєстрація.

Все, тепер програма зареєстрована і ми маємо 365 днів до слідуючої реєстрації.

Тепер про налаштування. Викликається панель налаштувань натисканням вкладки “Настройки” в верхній панельці.

Взагалі то, всі налаштування по замовчуванню виставлені в оптимальному значенні. Тому, якщо немає особливої потреби – рекомендую нічого не чіпати, а залишити все так як є. Єдине що можна одразу ж змінити – це мову програми. Для цього вибираємо вкладочку “Язык”. В полі вибору присутня тільки російська, розробники Avast Free Antivirus на вшивали в інсталяційний пакет мовні файли, тому тиснемо “Установить дополнительные языки”.

Вибираємо ту мову, яка нам необхідна.

Я обираю українську та тиснемо “ОК”.

Відбудеться завантаження мовного пакету, тому чекаємо завершення.

Коли мова завантажиться – ми побачимо про це повідомлення.

Тепер в налаштуваннях мови ми обираємо завантажену та тиснемо “ОК”.

Все, тепер Avast Free Antivirus в потрібній нам мовній локалізації.

Після всіх операцій бажано просканувати Ваш ПК на предмет сторонніх модулів та вірусних загроз. Переходимо у вкладку “Сканувати комп’ютер” та обираємо, що саме будемо сканувати. Чи весь ПК чи тільки обрані теки – на Ваш вибір.

Про роботу програми буде свідчити іконка в треї, яка гармонійно впишеться в дизайн панелі.

По замовчуванню параметри оновлення виставлені на автоматичний режим, тому коли будуть з’являтись оновлення антивірусних баз – програма самостійно їх завантажить, а Вам покаже тільки повідомлення про успішне оновлення. Все відбувається непомітно для користувача.

Тепер Ви можете бути впевнені в тому, що Ваш комп’ютер під надійним захистом, антивірусні бази завжди будуть в актуальному стані та ніяких проблем з ключами та ліцензіями у Вас не виникатиме.

Я рекомендую Avast Free Antivirus для домашнього використання, тому завантажуйте, інсталюйте та довгих років життя Вашій машині без вірусів. Зустрінемось!

Завантажити Avast Free Antivirus з офіційного сайту

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 4, середній: 4,75 з 5)
Loading...
Обговорення: 11 коментарів
 1. Hanter сказав:

  Раніше теж ним користуався. Досить хороший
  антивірус. Також радує приємний інтерфейс.

  Відповіcти
 2. Валентин сказав:

  В мене Avast постояв менше місяця. Зловиви хороший вірус, довелось ставити новий операційну систкму. Зараз користуюсь Авіра – поки що все нормально.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Шановні, немає ідеального антивіруса. Я особисто знаю декількох людей, які після “модного касперського 2013” ловили вірус і перевстановлювали віндовс. Голова, руки та “обережність” – це не замінить ні один антивірус.
   В мене Аваст стояв два роки – проблем не було ніяких.

   Відповіcти
 3. Паша сказав:

  Супен ліпшої незнаю !!!!

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   🙂 🙂 😉

   Відповіcти
 4. MrVigner сказав:

  У самого на віндовсі аваст стоїть 🙂 на лінуксі на щастя такого взагалі не треба 😡
  \\ Всі кому ставлю віндовс також і аваст встановлюю та на рік активую (просто ж заеєстуватись треба ж ) 🙂 Але як правило і того забагато, народ вінду гробить за пару місяців…

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Щира правда, люди клацають всюди, де тільки можна 🙂 Колись мені подзвонив знайомий, якому я ставив віндовс на старенький комп, мовляв – пропав звук. Коли я прийшов, то виявилось, що той взявся “чистити комп” від зайвих програм і видалив драйвер Realtek, так як “блін, та він стільки місця займав” 😀

   Відповіcти
 5. Ігор сказав:

  Можна ставити цей хороший антивірус виключно на домашній ПК. Не можна ставити в школі, училищі, ВУЗі …. Хоч це не комерційні організації.

  Ось відповідь центру підтримки Avast
  При установке и регистрации на бесплатную версию, необходима регистрация для каждого ПК с указанием разных адресов, Так как бесплатная версия предназначена для домашнего и некоммерческого использования, предполагается, что каждый домашний пользователь имеет свой адрес. эл. почты.

  Также установка бесплатного антивируса в школе противоречит лицензионному соглашению и является его нарушением. Для образовательных учереждений мы предлагаем специальную скидку на покупку платного продукта.

  С уважением,

  Nonna Arustamyan
  Channel Sales Executive
  AVAST Software a.s.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Ну так він і позиціонується як домашній антивірус. Хоча, я гадаю, для школи не сильно дорого буде придбати платну версію, ціна в порівнянні з іншими антивірусами не така вже й висока.

   Відповіcти
 6. Марія сказав:

  Олег!Дякую тобі за твою роботу.Як установлю Аваст то напишу багато подяк!!!

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Немає за що дякувати. Правда стаття була написана в 2012 році, зараз 2017, багато чого змінилось в інтерфейсі і сайту і анивіруса, але гадаю що розберетесь, принцип той самий залишився.

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google