Відкрити меню

Бандерівки з Донецька – справжні патріоти не ділять Україну на Схід та Захід

Вітаю, шановне товариство! Трішки вибився я з графіка наповнення блогу і писав останнім часом вкрай рідко. Але … питання вирішені і я повертаюсь до роботи, припиняючи свої вимушені канікули. Незабаром очікуйте порцію нового та цікавого матеріалу про блоги та блоговедення, про інфобізнес, ну і, звичайно, про ситуацію в нашій державі. Так вже повелось, що практично всі інтернет-майданчики перетворюються в поле політичних баталій та дискусій, така наразі ситуація. Ось і цей пост я хочу присвятити двом дівчатам з Донецька, з якими перетнувся в соціальній мережі. Чому? Читайте пост далі.

Бандерівки з Донецька

Чисто випадково в Однокласниках я побачив статус в однієї дівчини на російській мові: “Называйте нас бандеровцами, хохлами, как угодно. А мы есть и будем добрым, умным, красивым и мужественным народом! Слава Украине!” Нічого надзвичайного, здавалося б, адже дуже багато російськомовних патріотів проживає на Україні, але я вирішив подякувати та прокоментувати цей запис.

Прокоментувавши – я зайшов на сторінку і побачив, що ця дівчина з Донецька, рідне місто її Макіївка. Згодом до коментарів приєдналась ще одна донецька патріотка і стало раптом якось дуже приємно через те, що є свідомі українці, які не піддаються на проросійські провокації та слово “бандерівець” не асоціюється у них з нацизмом, фашизмом чи екстремізмом. Приємно, що незалежно від мови та місця проживання люди залишаються патріотами та щиро люблять свою Батьківщину.

Я не хочу когось образити, але погодьтесь, що незвично і приємно чути “Слава Україні” на російській мові з Донецька. Вірю і знаю, що там живе дуже багато справжніх українців, а це ще раз засвідчує, що немає западенців та східняків, є одна Україна. Що ніхто нікого не гнобить за мову, ніхто нікого не переслідує і націоналізм – це не Захід, це вся Україна, від Карпат і до самої Макіївки. Що бути патріотом можна всюди – головне любити свій народ, любити свою країну, любити свою мову та поважати всі інші.

Бандерівки

Велика проблема в тому, на мій погляд, що дуже багато українців геть не знають історії, не цікавляться історичними фактами, а сприймають те, що їм намагаються подати та в чому переконати. Наприклад, коли ми говоримо про УПА – дуже багато людей, особливо зі східних областей (Іра, Юля – не в образу) вважають їх злочинцями та фашистськими посіпаками, але ні в кого не виникає навіть найменшого бажання поцікавитись та прочитати за що боролись повстанці та яка їхня роль в українській історії.

Біда в тому, що люди взагалі не читають книжок, не читають історичних праць відомих особистостей, а залишаються задоволені тим, що їм намагаються запхати в голову та керуються чужими думками. Та повернемось до наших донецьких героїнь – Юля Яхно (ліворуч) та Ірина Дрозд (праворуч).

Юля Яхно та Ірина Дрозд

Надзвичайно мене вразила фраза Ірини: “Я за единую Украину! Бендеры мне друзья и братья!!!!!” Дівчата знають хто і за що бореться, дівчата розуміють українську історію, вони не вірять тому, що на Заході бандерівці бігають з ножами по вулицях та їдять дітей)). Молодці!

Не знаю чому, але мені захотілось про цих дівчат написати. Гадаю, що з їхнього оточення є і такі, які не поділяють патріотичні погляди Юлі та Іри, а можливо навіть люто засуджують, але, не дивлячись ні на що, ці патріотки залишаються справжніми українками.

Дівчата, Ви приклад того, що всі українці – брати, що Україна – єдина і неподільна, що немає ніякої різниці в тому, якою мовою ми розмовляємо та де проживаємо – справжні патріоти ніколи не ділитимуть Україну та Схід чи Захід, справжні патріоти, такі як Ви, бажають своїй Батьківщині щасливого майбутнього в єдиних кордонах.

Працюють дівчата з дітьми, Юля – логопед, а Іра – помічник вихователя і я щиро надіюсь, що ці українки закладуть майбутній світогляд та любов до України в дитячі душі. Дай Боже їм щастя, найкращих моментів у житті та всі благ, яких тільки можна побажати. Хочу ще раз подякувати їм за чітку позицію, за віру та за патріотизм.

Дівчата, будьте щасливі, шануйтеся! Слава Україні!

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 2, середній: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено