Відкрити меню

До святкового робочого столу – емулятор CD/DVD приводів Alcohol 120% Free Edition

Вітаю, шановні друзі! Надіюсь всі весело та вдало відсвяткували Новий 2014 рік і вже натерли маку до куті, тому що буквально завтра ми всі будемо зустрічати найвеличніше, як на мій погляд, свято – Різдво Христове. В свою чергу хочу привітати всіх з цим дійством, з Колядою і побажати всього найсвятішого та найчарівнішого Різдвяними вечорами. Сьогодні у нас на розгляді безкоштовний емулятор CD/DVD приводів (до святкового робочого столу) – Alcohol 120% Free Edition.

Alcohol 120% Free Edition

Alcohol 120% Free Edition – унікальна програма, доступна до безкоштовного завантаження, яка дозволяє створювати точні копії дисків і завантажувати їх на віртуальні накопичувачі. В безкоштовній версії є певне обмеження – дозволено створювати тільки два віртуальні накопичувачі, але для власного використання цього цілком вистачає, тому що дуже рідко приходиться працювати з великою кількістю образів одночасно і ніхто не забороняє видалити один та додати другий.

Не дивлячись на безкоштовний варіант, Alcohol 120% Free Edition працює практично з усіма відомими форматами, такими як MDS, CCD, BIN, CUE, ISO, NRG, CDI, BWT та інші. Ви можете створювати віртуальні приводи, створювати образи, записувати образи і не перейматись, якщо у Вас під рукою не виявиться CD/DVD болванки – неймовірно зручно.

Давайте розглянемо цю програму детальніше і я Вам продемонструю, як її можна використовувати в повсякденному житті. Звідки завантажити? Можна забрати Alcohol 120% Free Edition з офіційного сайту – http://trial.alcohol-soft.com/en/downloadtrial.php, або я покладу Вам версію 2.0.2.5830 в архів наприкінці цієї статті.

Отже, завантажуємо програму і отримуємо на робочому столі інсталяційний файл (якщо Ви завантажите архів – то файл отримаєте після розпакування вмісту).

Alcohol 120% Free Edition

Клацаємо два рази і запускаємо установку Alcohol 120% Free Edition на свій комп’ютер. Нам запропонують обрати мову – вибір не дуже великий, тільки англійська та російська, тому обирайте ту, яка Вам зручніша. Тиснемо “ОК”.

Alcohol 120% Free Edition

Далі запуститься стандартний майстер установки, який порекомендує закрити нам всі програми. Відверто кажучи – ніколи не прислухався до таких порад і не закривав всі запущені додатки)). Тиснемо “Далі”.

Alcohol 120% Free Edition

Наступний крок – стандартна ліцензія, яку ми змушені прийняти. Ця версія програми Alcohol 120% Free Edition є безкоштовною, тому приймаємо без всяких запитань. Тиснемо “Приймаю”.

Alcohol 120% Free Edition

Далі нам пробують нав’язати безкоштовний супутник і браузер від Mail.ru – я цього не потребую, тому обираємо “Вибіркова установка” та знімаємо галочки з цього додаткового софту та тиснемо “Далі”.

Alcohol 120% Free Edition

На черговому етапі установки нам пропонують обрати компоненти, які ми бажаємо встановити. Тут я б радив не чіпати нічого, а залишити все по-замовчуванню. Тиснемо “Далі”.

Alcohol 120% Free Edition

Надалі майстер установки стандартно вкаже нам шлях, куди буде інстальована програма Alcohol 120% Free Edition. Тут можна змінити місце, але практично всі залишають так як є. Тиснемо “Встановити”.

Alcohol 120% Free Edition

Сам процес інсталяції мине дуже швидко, тому – буквально декілька секунд і програма встановиться на Ваш комп’ютер.

Alcohol 120% Free Edition

Після цього майстер інсталяції запропонує додати віртуальний накопичувач Alcohol і запустити програму – погоджуємось, галочки не знімаємо та тиснемо “Готово”.

Alcohol 120% Free Edition

Після натискання кнопочки “Готово” – Ваш комп’ютер може потребувати перезавантаження для визначення накопичувачів, тому не лякайтесь, якщо екран затемниться і висвітиться віконечко з вимогою перезавантажитись. Це нормально. Після першого запуску – Alcohol 120% Free Edition може на декілька секунд підвиснути, а потім з’явиться ось таке віконечко, яке свідчить про готовність програми до роботи. Можете натиснути “Так” та відправити необхідний звіт.

Alcohol 120% Free Edition

Тепер Alcohol 120% Free Edition повністю готовий до роботи. Внизу ми бачимо перший віртуальний накопичувач, який поки що не містить носія та фізичні накопичувачі, які під’єднані до ПК.

Alcohol 120% Free Edition

В лівій панельці ми бачимо інструменти, які можна використовувати – створити образ, записати образ, скопіювати диск, стерти диск і т.д. – всі необхідні функції присутні.

Alcohol 120% Free Edition

Давайте розглянемо приклад, як можна використати Alcohol 120% Free Edition в роботі. Є у мене на ПК завантажений образ гри “Козаки – наполеонівські війни” і я хочу спробувати цю забавку, але не маю під рукою CD/DVD дисків або просто не хочу псувати болванку заради спроби.

Переходжу в нижнє віконечко програми, обираю віртуальний накопичувач і натискаю праву кнопочку мишки. Переді мною виникає меню, за допомогою якого можна змонтувати віртуальний образ.

Alcohol 120% Free Edition

Натискаю “Змонтувати образ” та обираю гру в форматі .ISO (MDS, CCD, BIN, CUE, NRG, CDI, BWT) на своєму комп’ютері.

Alcohol 120% Free Edition

Відкриваю цей образ і Alcohol 120% Free Edition, відкривши його у віртуальному накопичувачі, пропонує зробити ті ж дії, які були б доступні при записі образу на диск – запустити меню або продивитись файли на диску.

Alcohol 120% Free Edition

Тобто – та ж сама дія, якби я вставив реальний диск в реальний привід ПК. Наразі ця іграшка хоче тільки встановлення, але є варіанти, коли можна пограти без інсталяції – за допомогою Alcohol 120% Free Edition це робиться дуже легко.

Cossacks 2 - Napoleonic Wars

Якщо Вам необхідно буде використати ще один віртуальний накопичувач – просто переходите на нижнє віконечко, на доступному накопичувачі натискаєте праву кнопочку мишки і обираєте “Властивості”.

Alcohol 120% Free Edition

І виставляєте бажане (в безкоштовній версії -2) число віртуальних накопичувачів. Скажу відверто – дуже рідко приходилось використовувати 2 накопичувачі, як правило працюєш з одним диском.

Alcohol 120% Free Edition

Тиснете “ОК” і в нижньому віконечку з’являється ще один віртуальний накопичувач, який Ви можете змонтувати та використовувати в будь-якій ситуації, як попередній.

Alcohol 120% Free Edition

Змоделювати ситуацій, коли Alcohol 120% Free Edition стане в пригоді, можна дуже багато, але головний принцип дії, принцип роботи з віртуальними накопичувачами, ми розглянули. Основні операції, які може виконувати ця програма (запис дисків, створення образів …) – виведені в лівому вікні.

Ось, друзі, такий собі алкоголь до святкового робочого столу – емулятор CD/DVD приводів Alcohol 120% Free Edition. Якщо у Вас виникнуть запитання – пишіть коментарі, будемо всі розглядати.

Бажаю Вам веселої Коляди, смачної куті та щастя у Ваших родинах! Христос ся рождає!

Alcohol 120% Free Edition 2.0.2.5830 – вага архіву 9.5 мб

Завантажити

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 1, середній: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google