Як створити блог на Blogger.com? Насправді, неймовірно просто! Пропоную Вам перелік статей, що допоможуть Вам створити свій власний блог на Blogger, які написані максимально детально, буквально крок за кроком, з великою кількістю скріншотів. Всі ці статті описують процес створення реального блогу olegvoloshchuk.pp.ua на платформі Blogger.com. Це доволі класна можливість спробувати себе як блогера ще до того, як переходити на щось серйозніше, наприклад на WordPress, адже все, що можна створити на Blogger.com – абсолютно безкоштовне!

Час від часу ця сторінка буде доповнюватись, тому додайте її собі в закладки.

Урок 1. ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИ ТА АКТИВУВАТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ДОМЕН В ЗОНІ PP.UA
В цьому уроці ми розглянемо процес реєстрації доменного імені для Вашого майбутнього блогу. Створювати блог ми будемо на безкоштовній платформі від Google, але не використовуватимемо як ім’я ресурсу пропоновану Blogger.com адресу, а зареєструємо власний домен в зоні PP.UA.

Урок 2. ЯК ПРИВ’ЯЗАТИ (ПЕРЕНАПРАВИТИ) ДОМЕН PP.UA ДО СЕРВІСУ BLOGGER.COM
У цьому матеріалі ми створимо сам блог, перенаправимо (або простіше – прив’яжемо) наш домен до нього, щоб адреса ресурсу виглядала не olegvoloshchuk.blogspot.com, а так, як ми назвали домен на попередньому уроці: olegvoloshchuk.pp.ua.

Урок 3. ЯК СТВОРИТИ, ВІДРЕДАГУВАТИ ТА ОПУБЛІКУВАТИ ПЕРШУ СТАТТЮ НА BLOGGER.COM
Звичайно, на будь-якому блозі найважливіше – це контент, тому в цій статті ми розглянемо можливості візуального редактора, навчимося створювати та публікувати статті на нашому ресурсі, а також поговоримо про мітки, які слугуватимуть нам своєрідними категоріями, повноцінним меню для блогу..

Урок 4. ЯК ПРАЦЮВАТИ З ҐАДЖЕТАМИ, ЯК ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ТА ЯК ВСТАНОВИТИ СТОРОННІЙ ШАБЛОН НА BLOGGER
Не менш важливу роль у сприйнятті читачами нашого блогу відіграє дизайн. На жаль, пропоновані Blogger.com шаблони надто прості та доволі нудні, тому ми навчимося встановлювати на наш ресурс сторонні дизайнерські шаблони, які можна безкоштовно завантажити в мережі. Окрім того, ми розглянемо поняття ґаджетів та навчимося з ними працювати.

Якщо виникатимуть запитання, обов’язково пишіть в коментарях, будемо вирішувати всі проблеми.

Натисніть на зірочку - не пошкодуйте оцінки!

Середня оцінка / 5. Всього голосів: