Відкрити меню

Биті посилання (URL) на блозі wordpress – робимо аналіз ресурсу

Вітаю, шановне товариство! Давайте з Вами поговоримо все про ті ж посилання з сторінок блогу. Всім блогерам, бувалим і початківцям, відомо, що велика кількість вихідних посилань з сторінок Вашого ресурсу – не робить честі блогові. Я не кажу, що посилань не повинно бути взагалі – це аж ніяк зробити не вийде, але слід вважати на розміщення посилань на інші ресурси та робити це акуратно.

Не секрет, що посилання на інші ресурси можуть понизити показники Вашої сторінки, якщо цим зловживати, тому і рекомендують посилання на ті ресурси, які не вимагають зворотнього згадування закривати від індексації. В тексті статті, наприклад, це можна вирішити дуже просто – встановили плагін jexr і спите спокійно. Бувають випадки, коли Ви ставите посилання на дружні ресурси, на корисні сервіси та інше та минає час …

А через певний період деякі ресурси та сайти просто вмирають. Або власники забувають і перестають їх розвивати, або сервіси загинаються, або змінюється адреса матеріалу … варіантів може бути багато. А от наявність битих URL на блозі WordPress – дуже шкідливо для Вашого ресурсу і не робить позитиву для блогу в очах пошукових систем.

Якщо блог ще молодий, не містить багато таких URL, то за цим можна прослідкувати, але коли блог виростає, матеріалу стає дуже багато, кількість коментарів збільшується, з’являються гостьові та рекламні пости – за “реальністю” таких URL-адрес слідкувати просто неможливо, їх дуже багато.

От тут на допомогу приходить чудовий плагін для блогу на  WordPress – Broken Link Checker. Я, взагалі то, намагаюсь якомога менше ставити плагінів, намагаюсь, де це можливо, обійтись вкрапленням коду, але бувають ситуації, коли без плагінів просто не обійтись. Використання  Broken Link Checker я вважаю саме таким випадком.

Робота плагіну дуже проста та прозора – він аналізує всі посилання, які є на Вашому ресурсі на предмет їх актуальності. Якщо Broken Link Checker знаходить неіснуючий URL (вірніше посилання на неіснуючий ресурс) – Ви це побачите і одразу ж зможете виправити ситуацію, видаливши ліве посилання.

Встановлюється плагін Broken Link Checker звичним способом, через адмінку блогу, а в Опціях з’являється нова вкладка Link Checker. Переходите на цю вкладку і бачите, які посилання вже мертві, а які ні. На момент написання статті плагін знайшов у мене на блозі 2 мертві душі.

Ну що ж, переходжу в управління цим плагіном (клацаю по Link Checker) і бачу ось таку картину.

Надпис виділеним жирним шрифтом Found 2 broken links свідчить про те, що два URL, можливо, відійшли в кращий світ 🙂 . Переходжу туди і дивлюся, що це за посилання та на які сайти.

Аналізуєте ці посилання, якщо вони дійсно не працюють – виправляєте, якщо ж все в порядку – тиснете Not broken під посиланням та повідомляєте плагіну, що ці посилання робочі.

Ось такий корисний та цікавий аналізатор Вашого блогу на WordPress – користуйтеся.

Завантажити плагін  Broken-Link-Checker

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)
Loading...
Обговорення: 5 коментарів
 1. Олександр сказав:

  він деколи підбріхує, але загалом нормальний, теж користуюсь..

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Так, трішки може збрехати, але добре, що дає можливість проаналізувати посилання.

   Відповіcти
 2. Ром@н сказав:

  А що скажете про плагін Automatic link checker?
  в нього на даний момент рейтинг вищий

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Не знаю, не користувався. Але Роман, суть не в тому, який плагін використовувати, суть в перевірці блогу на биті посилання – а чим робити, значення немає.

   Відповіcти
 3. Особливо сподобалось те, що можна переглянути весь список посилань на блозі та відредагувати їх або видалити.

  Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google