Відкрити меню

Битва титанів – CCleaner vs Wise Disk Cleaner

Практично всі користувачі ПК час від часу займаються “прибиранням” в нетрях своєї машини – видаляють старі файли, чистять залишки від старих програм, чистять регістр і т.д., і велика кількість людей використовує програму CCleaner. Не дивно, адже софт розкручений, популярний, має версії під різні операційні системи та і простий в користуванні. Я також користувався до останнього часу саме CCleaner-ом, але зустрівши в коментарях думку читачки про Wise Disk Cleaner, який набагато краще почистив її комп, вирішив перевірити – можливо і правда CCleaner здав позиції? Хто зна. Давайте подивимось на прикладі, яка ситуація зараз з цими двома “чистильниками”.

CCleaner vs Wise Disk Cleaner

Тестувати будемо наступним чином – встановимо спочатку CCleaner, почистимо комп, а потім інсталюємо Wise Disk Cleaner та знову проведемо очищення. Ніяких налаштувань робити не будемо, а запустимо ці дві програми “з коробки” з стандартними опціями. Як інсталювати програми я не буду розглядати, декілька разів натиснути Next – от і весь процес.

Варто сказати, що свій ноутбук я не чистив вже давно, після останнього перевстановлення операційної системи навіть не ставив ніякі “клінери”, тому картина буде більш правдива. Хоча і активної роботи також не проводилось, відійшов я трішки від життя інтернетного в зв’язку з особистими питаннями та здоров’ям, але щось та повинно залишити свої сліди на машині.

Отже, першим ми проінспектуємо CCleaner, оскільки він давно вважається лідером в цьому питанні, тому – встановлюємо та запускаємо очищення.

CCleaner

Ну що ж – CCleaner знайшов 363 мб зайвих файлів на комп’ютері. Не дуже багато, але і роботи активної не велось останнім часом, тому можливо і такий результат. Очистив я ці файли і тепер перейдемо до наступного учасника нашого тесту – Wise Disk Cleaner.

Аналогічно – просто інсталюю, ніяких налаштувань не роблю, одразу запускаю процес очищення (вірніше – сканування на початку). Що ж нам покаже Wise Disk Cleaner?

Wise Disk Cleaner

А тут ми бачимо понад 1 ГБ зайвих файлів. Скажу відверто – я був вражений, не очікував що після CCleaner знайдеться ще стільки всього. Чому так? Не знаю, судити не берусь, але результат очевидний – Wise Disk Cleaner із завданням справився набагато краще та ефективніше.

Можливо розробники Wise Disk Cleaner знайшли більш новий та потужний алгоритм, можливо ще щось, але факт залишається фактом.

Чи варто взагалі користуватись такими програмами? Думок існує багато, хтось каже варто, хтось каже ні, особисто я, час від часу, все ж таки чищу диск ноутбука, проблем не спостерігав. Звичайно, якщо залізти в глибокі налаштування, щось там понаставляти, то можна і зашкодити (особливо, коли не дуже розумієш значення всіх опцій), але от з налаштуваннями по-замовчуванню форс-мажорів не буде.

Якщо покласти руку на серце і відверто сказати, то Wise Disk Cleaner станом на сьогоднішній день у мене викликав більше довіри ніж CCleaner і я цю програму залишу на ПК, хоча то моя суб’єктивна думка. Але … думка думкою та тест показує переконливу перемогу саме Wise Disk Cleaner.

Отакі то пироги)).

Вдалого Вам дня, шановні читачі, шануйтеся.

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 3, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 7 коментарів
 1. Igor сказав:

  Олег, не можна тільки по цифрах судити про програму. Після CCleaner знайшлося більше 1 Гб? Не вірю. Я не захищаю CCleaner, але, такий розбіг в цифрах. Ви впевнені, що CCleaner був на Вашому комп’ютері? 🙂 Жарт.
  Є одне питання по Wise Disk Cleaner. Він зберігає реєстр перед чищенням?

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Ну я ще при здоровому глузді та твердій пам’яті :), а значить впевнений – спеціально ставив дві програми і дивився. Чи судити можна по цифрах чи ні – ну результат очевидний, власне те що я бачив на власні очі.

   На рахунок реєстру – при видаленні помилкових записів Wise Disk Cleaner створює копію віддалених записів реєстру, для відновлення, випадку можливих неполадок.

   Відповіcти
 2. Сергій сказав:

  Давно хотів почистити комп. Зараз це зроблю. Дякую!

  Відповіcти
 3. AB сказав:

  а є портабельна україномовна версія Wise Disk Cleaner

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Офіційної немає.

   Відповіcти
 4. Василь сказав:

  Доброго дня…програма Wise Disk Cleaner набагато краще працює…дякую…

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   На здоров’я, користуйтесь.

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google