Відкрити меню

Чому головним супутником святкового столу є алкоголь? – відео

Минули свята і люди потрохи починають вливатися в робочий ритм, налаштовувати себе на працю, з жахом згадуючи “п’яний місяць” або, як його ще називають в народі – “драбадан”. На жаль, алкоголь, спирт, спиртні напої стали невід’ємним атрибутом будь-якого свята, на жаль, провести застілля “насухо” вважається зіпсованим святом, святом, яке “не вдалося”.

Найжахливіше те, що батьки, дуже часто, з малих років привчають дітей до алкоголю! Непоодинокі випадки, коли дітям дають спробувати алкоголь для розваги, мовляв, от дивіться – нічого йому немає. Немає поки що … Але ця краплина спиртного напою назавжди залишає слід в свідомості та нервовій системі дитини.

Дитячий організм – це губка, чисте поле, а от що ми туди засіємо – те і виросте. Але не тільки вживання алкоголю дітьми несе небезпеку лояльного ставлення підростаючого покоління до спиртних напоїв. Дітям властиве наслідування, тобто хлопчик підсвідомо може розпочати наслідувати батька, а дівчинка – матір. І якщо в сім’ї зловживають алкоголем – у дітей не залишається вибору, вони не знають і не бачать, що в родині можна жити по-іншому!

Тому не один раз можна почути звинувачення на адресу питущого: “Та що з нього взяти, в нього і батько такий самий … яблуко від яблуньки …” – а хто винен насправді?

Пити починають з різних причин, але насправді все це самообман. Основне бажання – сховатися від реальності, напитися і забутися. “Вип’ю, може легше стане…” – дуже часто можна почути від людини, яка збирається пірнути в алкогольний дурман, тобто іде пошук виправдання, але чи стане легше? Чи вдасться цим вирішити проблему? Аж ніяк.

Україна займає одне з перших місць в світі за рівнем алкоголізму – ось так ми відзначаємось в світовій спільноті. Не говорю вже про те, що переважна більшість побутових злочинів здійснюється в стані алкогольного сп’яніння. Кожного вечора я маю звичку дивитися такі програми, як “Надзвичайні новини” та “Випадковий свідок”, так от, практично в кожному випуску можна побачити, що син вбив матір, племінник вбив рідну тітку, брат вбив сестру … жах.

Чомусь вважається (переважна більшість так вважає), що без алкоголю неможливо гарно провести час. Насправді в житті дуже багато розваг та цікавих захоплень, які не потребують алкогольних напоїв. Але … не всі це сприймають, тому і бачимо ми по центральних вулицях міст молодих (це найжахливіше) людей в несвідомому стані по газонах та лавках.

Невже в цьому кайф? Невже бути особиною (людиною в таких випадках важко назвати), яка не справляється з фізіологічними потребами, престижно? Невже, якщо людина взагалі не вживає алкоголь, вона дивна та не така, як всі?

В кожного свої цінності та вподобання та кожен обирає свій шлях. Я дуже радий, що моя дружина підтримує мене в цьому і ми взагалі не вживаємо алкогольних напоїв будь-якої міцності. Тому агітую Вас, шановні читачі, поширюйте інформацію про здоровий спосіб життя, агітуйте, переконуйте … адже тверезо дивитися на світ набагато краще 🙂 .

І наостанок, пам’ятайте, що ми з Вами – перший приклад для своїх дітей і яке майбутнє буде в них – цілком і повністю залежить він нас!

Покажіть всім своїм знайомим це відео, яке дуже яскраво демонструє, чим загрожує нам алкогольний полон. І не думайте, що коли Ви вживаєте помірно, то Ви в безпеці … загроза набагато більша, ніж можна собі уявити.

Джерело –  ArtMediaGrupp

Будьте здорові та шануйте себе!

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)
Loading...
Обговорення: 3 коментарі
 1. molinski сказав:

  В нас цілу алкокультуру виховали, тому то так. Не дивно що українські торгові марки алкогольні – світові бренди.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Хех … як я нервував, коли мене друзі не розуміли)) Як ти не п’єш???? Зараз уже звикли і ніби так воно і було завжди))

   Відповіcти
   1. Олександр сказав:

    Мене спочатку підколювали, потім наче змирились, а тепер буває, що коли ми бачимось, то ніхто нічого не вживає..

    Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google