Мої вітання, шановне товариство! Заголовок цієї статті дещо загальний, але я спробую пояснити Вам – що тут мається на увазі. Багато з нас вже ведуть свої блоги, багато користувачів розпочали створення і велика кількість в роздумах – варто чи ні. Так чи інакше – людина ставить перед собою ряд запитань: якої тематики буде ресурс, який контент викладатиметься, чим зацікавити відвідувача, що корисного дати читачам … і от останнє питання, в своїй суті, найголовніше. Важливо, надзвичайно важливо мати в арсеналі і віддавати своїй аудиторії щось КОРИСНЕ. При чому, не принципово, що це буде – відео, аудіо, книга, консультація, послуги … не суть, головне – людина повинна бачити, що потрапивши на Ваш ресурс – вона щось ОТРИМАЄ.

Бонус відвідувачам

Дайте читачам якийсь бонус! Не скупіться! Люди дуже полюбляють щось отримувати і не платити за це гроші – виконайте це бажання! Звичайно – створення та напрацювання таких бонусів вимагає часу, певних технічних навичок, але воно того вартує. Класний, дійсно корисний і безкоштовний подарунок, який може отримати кожен відвідувач Вашого ресурсу, може стати постійним джерелом трафіку, основною фішкою вірусного маркетингу і дуже дієвим важелем в розкрутці Вашого імені!

Не секрет, що дуже часто читачі, після перегляду певної порції інформації, шукають сторінку “Про автора”. Людям цікаво – що за чоловік створив цей ресурс, що його цікавить, чим він дихає і в багатьох випадках саме бренд стає ключовим при заснуванні якогось бізнесу чи іншої діяльності в мережі. Не нехтуйте цим.

Ви можете роздавати свій бонус просто так або за виконання певних незначних дій, наприклад: за перший коментар, за підписку на поштову розсилку, за відгук, за рекомендацію … вигадати можна безліч чого. Читачам це неважко, адже за таку дрібничку вони отримають корисну книгу, аудіо-підкаст, відеокурс …, а Ви – постійного відвідувача і його рекомендацію та позитивне враження. Таким чином Ви сформуєте ядро, постійну аудиторію ресурсу, яка буде приходити не з пошукових систем, а з закладок свого браузера – це багато чого вартує.

Покажу Вам простий приклад: не так давно я закинув свій безкоштовний відеокурс “Як створити блог на WordPress своїми руками” на ряд трекерів. Завантажуйте, нічого не маю проти … просто так, безкоштовно! Звичайно, що поряд з релізом я опублікував посилання на свій ресурс – хто не завантажить, той хоча б перейде на сайт з цікавості. І що Ви думаєте? Завантаження пішли, перегляди пішли … отже можна взятися за цю справу більш серйозніше і знайти ще з десяток таких вільних трекерів.

Курс на трекері

Десь завантажують більше, десь менше … але забирають, значить людям це цікаво!

Курс на торрентах

А на якихось торрентах переважають перегляди, а не завантаження, значить тут вже мають інформацію про створення блогів, але на ресурс, все ж таки, зайдуть.

Перегляд курсу на трекерах

Якщо щільніше присісти на розповсюдження курсу по торрент-трекерах (чим я і займусь) – то і результат буде суттєвіший. Безкоштовний продукт буде працювати на благо мого ресурсу і приноситиме відвідувачів на блог та читачів у підписну базу.

Люди, які завантажуватимуть курс, будуть бачити – що автор щось знає, що наповнення продукту корисне і дієве, що чоловік володіє інформацією і таким чином Ви побудуєте ту основу, яка допоможе Вам стартувати в плані заробітку та отримання прибутку. Адже відомо – для того, щоб щось отримати, потрібно щось віддати. Це звичайний маркетинг та реклама.

Чому різні виробники проводять акції, віддаючи на дегустацію свої товари? Правильно. Людина спробує, оцінить і буде купувати продукцію цієї компанії. Аналогічна ситуація і в інфобізнесі. Це дегустація, це реклама, це брендування, це формування авторитету … це якісний та міцний фундамент.

Коли я готував цю статтю, то згадав про свій колишній відеокурс, який я створював на російській мові в далекому 2010 році. Знайшов на ПК і хочу показати Вам скріншоти. Звичайно, що це була проба сил та пера, але декілька копій я продав.

Старий відеокурс

Все це було зроблено авторан-ом і меню вискакувало в окремому вікні.

Старий відеокурс

Курс розказував про створення сайтів на простому HTML – з чого власне я і розпочинав.

Старий відеокурс

Велику помилку я зробив тоді – почав цей курс продавати. І хоча десь дві сотні доларів я заробив (при ціні в 15$), та набагато більше користі цей продукт приніс би в якості бонусу за підписку, як приклад.

Чому так важлива підписна база? Не секрет, що саме з підписного листа автор отримує найбільшу віддачу при анонсі свого продукту. Чому? Тому що саме в цій базі знаходяться люди, яким Ви зробили щось корисне і які Вам просто довіряють. Буквально сьогодні мені на пошту прийшов черговий лист, з пропозицією інтернет-заробітку. От уявіть себе на моєму місці – кому б Ви повірили? Людині, яка Вам в чомусь допомогла чи ось такому аноніму?

Анонім

Хтось може подумати, що йому це зайве, адже він не планує займатись інформаційним бізнесом. Не тільки в цій сфері може бути корисно мати бренд, авторитет та підписну базу.

Партнерські програми – доволі пасивний та суттєвий вид заробітку. От чого вартує, скажемо банер з партнерки, який розміщений в сайдбарі блогу і один лист-рекомендація по підписній базі? Так, звичайно, банер на сайті буде приносити користь, але дуже мізерну, ну хіба у Вас відвідуваність буде захмарно-високою … а от рекомендація партнерського продукту по своїй базі … а ще коли ця партнерська програма багаторівнева … результат буде зовсім іншим.

І знову ж – не тільки це. Надаєте Ви певні послуги, консультації … все це набагато легше робити при наявності постійної аудиторії Ваших читачів, які лояльно до Вас ставляться. А от у формуванні такого ядра Вам може дуже сильно допомогти якась БЕЗКОШТОВНІСТЬ та КОРИСНІСТЬ для Ваших читачів.

Форма підписки в сайдбарі та надпис “Отримайте новини поштою” – практично не працюють. Відвідувачі не хочуть і не будуть заради новин проходити процедуру оформлення підписки, дуже рідко (на RSS підписуються, але це не те). Інша справа, коли за підписку – людина отримує “смачний” подарунок.

Саме тому я завжди наголошував – правильно створений, налаштований блог і генератор підписної бази на ресурсі – основний фундамент будь-якої діяльності в мережі. Саме тому, другим моїм безкоштовним курсом був саме SmartResponder — E-mail маркетинг по-українськи“.

Тут не потрібно щось вигадувати чи придумувати велосипед. Звичайно, якісь фішки, секрети та хитрощі має кожен автор, але основою успішного бізнесу в мережі залишається – блог та підписна база. Тому подбайте про це, якщо у Вас амбіційні та далекоглядні плани.

Бажаю Вам впевненості, вдачі та велику кількість цільових відвідувачів.

Шануйтеся!

Не цікавоТак собіНормальноДобреЧудово (оцінок: 1, середнє 5,00 з 5)
Loading...