Відкрити меню

Де брати картинки для блогу і трішки про унікальність зображень

Вітаю, друзі! Пошук зображень – головний біль для будь-якого вебмайстра, адже дуже хочеться, щоб пост супроводжувався цікавими та унікальними картинками, щоб анонс Вашої публікації запам’ятовувався з першого погляду та привертав до себе увагу. Колись ми говорили про іконки, але нині мова саме про великі зображення та фото.

Де брати зображення для блогу

Де ж брати унікальні зображення або як їх унікалізувати? Чи правда те, що навіть відфотошоплені картинки пошукові системи все рівно розпізнають та песимізують сайти? Чи можна користуватися зображеннями з Яндекс Картинок чи Google Картинок? Давайте про це ми сьогодні і поговоримо.

Отже, де брати унікальні картинки для блогу? Я переконаний, що 99% блогерів беруть зображення з інтернету, це факт. Тут, звичайно, не варто забувати про те, що в кожної картинки є свій власник і як би там не було – авторське право та моральний аспект потрібно враховувати. Але … кожен вебмайстер намагається унікалізувати зображення і зробити його особливим, щоб ПС не розпізнали плагіат.

Одразу давайте визначимо, що пошук Яндекс та Яндекс Картинки – абсолютно різні системи і просто не можуть впливати одне на одного, тому, якщо Ви взяли зображення з Картинок – то сам пошук просто не може надавати якісь санкції чи штрафи по відношенню до ресурсу, друга справа, що в пошук по картинках Ваші зображення не додадуться і унікальність, все ж таки, краще ніж плагіат.

Але я сумніваюсь, що досвідчені блогери додають зображення на свій ресурс без змін – практично кожен власник сайту вміє (в тій чи іншій мірі) користуватись фотошопом і мінімальні зміни, все ж таки, проводить. А якщо Ви над картинкою попрацювали – відповідно надали їй особливості та унікальності, то ніхто і не буде мати до Вас претензій.

Побутує думка, що навіть змінені в фотошопі зображення пошукові системи вміють розпізнавати і не додають їх в базу картинок. Все це маячня. Якщо Ви тупо вставили зображення в рамочку – то, можливо, це вони ще побачити зможуть, а якщо Ви додали ще якісь елементи, логотип, підпис – то визначити копію ПС не зможуть, ну не мають вони таких механізмів, щоб проводити такі аналізи та розрахунки.

Тим більше, що можна просто зробити дзеркальне відображення – маєте унікальну картинку. Взагалі то, я б радив кожному блогеру зробити таку собі заготовку з рамочкою та логотипом, а зображення додавати вже оброблене цими елементами. Ще пара штрихів – і Ви матимете повністю унікальну картинку, яку ніяким макаром пошуковики не зможуть ідентифікувати.

Значить, де брати картинки для блогу? Можна користуватись пошуком Яндекс чи Google, які мають спеціалізовані розділи саме для зображень. Чи варто зважати на унікальність? Так, видозмінене зображення з додатковими елементами набагато краще, ніж 100% плагіат.

“Я хочу тільки унікальні зображення!” – в такому випадку можу порадити одне – малюйте або фотографуйте самі, також, як варіант, можна використовувати платні фотобанки, але майте на увазі, що ціна однієї світлини на таких сервісах в районі 1$ – якщо готові платити, тоді без проблем.

Але, повторюсь, якщо Ви попрацюєте над зображенням, яке взяли з пошуку, додасте рамку, логотип, підпис та певні елементи – матимете повністю унікальну картинку для свого блогу чи посту, тому дивіться самі … або Ваша праця, або 1 бакс, кому що легше.

Якщо відкинути жарти, то на авторство зображення потрібно вважати та поважати чужу працю, тому допрацювати завантажену картинку Ви просто зобов’язані, це не так важко. Набагато краще, якщо Ви будете це робити під власним брендом та лого – читачі будуть пізнавати, а пізнаваність – це популярність, що і потрібно блогеру.

Де брати іконки – ми вже говорили, про картинки – розібрали сьогодні. Бажаю Вам вдалого дня, хороших ідей та креативної реалізації Ваших планів.

Шануйтеся!

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 1, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 4 коментарі
 1. Pavlofox сказав:

  Фото мусить обов’язково.
  Є досить круті та популярні блогери, які просто лінуються якусь картинку знайти в інтернеті.
  Як приклад, той же баблоруб.

  Відповіcти
 2. Сергій сказав:

  $1 – это далеко не худший вариант. Очень много картинок, которые продают за десятки, а то и сотни долларов, а фотографии еще дороже. Есть люди, которые на фотобанках неплохо зарабатывают – тысячи, а то и десятки тысяч долларов. Обычно это профессиональные фотографы или действительно креативные дизайнеры. Если популярность автора возрастает, то его работы в фотобанках поднимаются на высокие позиции и становятся автоматически дороже.

  Касательно сайта или блога – если статья не сопровождается картинками, то желание у многих, уверен, пропадает даже начать читать – сразу отказ.

  Відповіcти
 3. ML сказав:

  Не міняю картинок. Колись був не поганий трафік з пошуку картинок, але після зміни дизайну в гуглі він впав до нуля. Над унікальністю не задумувався. У картинках – сумніваюся, що якийсь серйозний вплив

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Вплив не дуже серйозний, це факт, просто унікальне зображення жє унікальне, тим більше – якщо воно розроблене під дизай ресурсу.

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google