Відкрити меню

Denwer – стартовий набір будь-якого вебмайстра (відео урок)

Согодні ми знову торкнемось теми сайтобудування. Статей та матеріалів про це в мережі безліч – від звичайних оглядів до великих відео уроків. Але, нажаль, дуже мало авторів приділяють увагу пакету утиліт для вебмайстра під назвою Denwer.

Дуже багато різних думок існує на рахунок доцільності використання Denwer – але особисто я вважаю, що саме джентльменський набір вебмайстра може стати незмінним помічником початківцям сайтобудування. Адже Denwer, не дивлячись на всі за і проти, має ряд значних переваг та відмінностей, від звичайного використання хостингу для встановлення CMS чи редагування інших проектів.

По-перше, Denwer дозволяє початківцям спробувати себе в сайтобудуванні та вирішити, чи буде людина цим займатись, чи ні. А вже після прийняття рішення – купувати хостинг та домен.

По-друге, за допомогою Denwer на хостинг можна завантажувати вже готові проекти, а не дефлотні шаблони та недопрацьовані сайти.

По-третє, використовуючи Denwer можна працювати з декількома варіантами проекту чи з декількома окремими проектами, а на хостинг площадку завантажувати найбільш вдалі результати.

По-четверте, початківець може спробувати декілька CMS та вирішити, з якою він буде працювати.

По-п’яте, з легкістю можна проводити повну модернізацію проекту, а на хостингу викладати повністю оновлений варіант. Адже набагато краще, коли перехід на новий рівень відбудеться непомітно для відвідувача, а не буде показувати в процесі купу помилог та багів.

І ще багато ЗА можна вивести в доказ доцільності використання Denwer. Спецально для Вас я записав відео урок, який покаже Вам: що таке Denwer, як ним користуватись та як працює цей пакет утиліт.

Також Ви побачите, як інсталюється CMS на Denwer та можете спробувати створити свій ресурс. Подальшу роботу, налаштування та редагування ми будемо розглядати на окремих вебінарах, але ця платформа повинна бути встановлена на Вашому ПК, якщо Ви вирішили зайнятись сайтобудуванням та блоговеденням.

 Приємного перегляду!

Завантажити Denwer3 2009

Чекаю на ваші відгуки та коментарі! Зустрінемось!

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)
Loading...
Обговорення: 7 коментарів
 1. Оленка сказав:

  Дякую за відео, для мене Denwer – справжнє відкриття! Зараз веду блоги на безкоштовних платформах, якими я не зовсім задоволена Придбати хостинг і домен якраз стримувала невпевненість – а чи зможу я довести справу до кінця… Тож ще раз дякую і з радістю чекатиму на продовження відеоуроків!

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   На здоров’я, користуйся. До речі, скоро вийде в світ безкоштовний відеокурс, де я покажу ще одну альтернативу Denwer. Відео уроки обов’язково будуть поповнюватись.

   Відповіcти
 2. Ярослав сказав:

  Дякую Олеже за детальний опис. Такого якісного продукту, як Ваш сайт в мережі не знайдеш. Однак у мене, як в аматора виникають певні труднощі із локальними серверами (Denwer,Endels,Apserver) після встановлення на них двигунця wordpress, не коректно відобажаються теми, тобто взагалі відсутнє графічне оформлення, просто “голий HTML”. Я так розумію, що не працюють php скрипти. Я вже мабуть весь Google перелопатив, а відповіді не знайшов, одна надія на Вас. Дуже прошу допомоги. Що я не так роблю?.. Дякую.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Ярослав, мені важко з опису так одразу сказати, потрібно глянути на процедуру встановлення локального сервера, двигунця на нього … давайте тоді по Teamweaver я спробую глянути і допомогти.

   Відповіcти
   1. Ярослав сказав:

    Давайте спробуємо! Якщо у Вас є вільна хвилинка!

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     Ну от і вирішили 🙂

     Відповіcти
     1. Ярослав сказав:

      Дякую!

      Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google