Привіт! Нарешті погода нас починає радувати своїми теплими днями, ясним сонечком та ароматом весни! Як я видав? Ніби Боже знамення, адже скоро один з найсвятіших празників українського народу – Свято Світлого Христового Воскресіння! Настрій у мене вже пасхальний, я вже чую запах ковбаси)). Але … ближче до теми. Вчора мені постукав в Skype один хлоп, з яким ми перетинались років зо три тому і, слово за слово, мова дійшла до того, а що я маю з свого блогу.

Для чого я веду свій блог?

Про те, що розмова зайде в таке русло, я зрозумів одразу – варто було поглянути на статус співрозмовника. Знаєте, є такі люди, які в своїх статусах, аськах, скайпах дуже полюбляють виставляти щось на кшталт “Я заробляю 10 000$, а ти сиди і думай.” Та зараз не про те. Я показав чоловікові свій блог, розказав про що та для кого ресурс, і перше питання мене просто взлостило: “А скільки ти заробляєш на блозі?”

Я дуже не люблю гроші, вірніше, я їх люблю, але мене просто виносить нинішнє суспільство, де мірилом всіх і всього виступає фінансова сторона! Всюди гроші, люди просто забули, що є на світі безкорисність, доброта, якась самореалізація, самовираження та інші чесноти, тільки бабло!

Взяти довідку – дай, поступити – дай, раніше, коли одна з наших доньок мала іти в дитячий садок, за місце в групі мені потрібно було “дати”! Це мене “накрило” і я пішов з претензіями у районний відділ освіти. Не буду переказувати деталі, як результат – доньку в садочок взяли без всіляких хабарів. Ну до чого ми котимось?

От так і в блогосфері – мірилом “доцільності” блогу виступають гроші. Я не буду сперечатись, гроші цікавлять усіх блогерів і мати дохід з свого ресурсу хотів би отримувати кожен власник вебу, але “не хлібом одним”!

Коли я почав розвивати Веб-Дайджест, то на першому місці стояли не гроші, повірте мені, хоча в мене вже був позитивний досвід монетизації своєї праці в російськомовному інтернеті. На передовій моїх планів стояли і стоять – популяризація української мови, розвиток української блогосфери та особисте брендування!

Не буду приховувати, заробляти на своєму ресурсі я планую, вже в розробці ряд комерційних пропозицій та проектів, але цей блог був і буде флагманським проектом мого власного імені, моїх можливостей, моїх безкоштовних продуктів – я хочу, щоб спільнота мене впізнавала та знала, що такий собі дядько може дати дійсно хорошу та корисну інформацію.

Тільки такий підхід до заробітку я вважаю достойним та гоноровим (не гоноровитим), тільки тоді, коли ти дав щось людям хороше, корисне, ти в праві розраховувати на віддачу, а не напихати тільки-но створений ресурс лінками та викладати фінансові стриптизи.

www.olegvoloshchuk.com, як адалт-блог, поки що не монетизується та, скоріш за все, ближчим часом і не буде. Я не маю бажання перетворювати виплекане мною творіння, в майданчик для різних “квартир в Ялті” чи “дешевих вікон”. Єдиним можливим варіантом для себе, я вважаю контекстну рекламу, але не зараз.

Що ж я маю з свого блогу? Друзі – задоволення! Перш за все – я роблю те, що мені подобається та що я хочу робити. Я не ставлю можливість монетизації блогу на перше місце – заробляти я буду зовсім іншими методами, про які Ви дізнаєтесь дуже скоро, а блог – це моя візитівка, це мій бренд, це моє обличчя.

Я надзвичайно ціную кожного відвідувача, кожного коментатора, завжди, коли надходить цікавий комент, я кличу дружину і ми разом читаємо та обговорюємо, я відвідую та коментую цікаві мені блоги, блоги людей, в яких я бачу душу та щирість, а не купу продажних лінків та “понти”.

Чи купую я лінки? Купував, приховувати не буду, якщо хтось їх продає, то для розвитку блогу чому б і не купити? Але, останнім часом, не купував взагалі. Не тому що шкода грошей, ні, просто кошти вкладались в щось інше, більш суттєве та необхідне на даний момент, адже дуже важко розпочати якусь справу без інвестицій, як не крути.

Отже, чи заробляю я на блозі, як на ресурсі – ні і поки що не планую! Чи планую я взагалі заробляти в інтернеті – так, однозначно! Як саме – дуже скоро дізнаєтесь!

Все, що ми віддаємо підсвідомо в цей світ – повертається до нас, як ми себе позиціонуємо – так і отримуємо, перше враження про нас – робить нам авторитет на все життя.

Шануйтеся, друзі, будьте самодостатніми та успіхів Вам!

12345 (Ще ніхто не оцінив)
Loading...