Трішки відпочивши після закінчення запису та релізу відеокурсу “Як створити блог на WordPress v2.0”, я знову в строю і сьогодні хочу розповісти Вам про цікаве місце на Прикарпатті, а саме про дитячий санаторій “Ясень” імені митрополита Андрея Шептицького, який знаходиться в Івано-Франківській області, в Рожнятівському районі, в одноіменному селі Ясень. Не будемо сьогодні ми з Вами займатись чимось серйозним, просто відпочинемо, згода? ))

Санаторій "Ясень"

Так склалось, що випала нагода одну з наших доньок відправити на лікування в цей санаторій, оскільки діткам, що стоять на обліку в гастроентерологічному відділенні, видавали путівки і не скористатись цим ми просто не могли.

Тому в цій статті я хочу розказати Вам про цей санаторій з позиції батька та показати декілька світлин, можливо комусь цей пост стане у пригоді)).

Санаторій "Ясень"

Я читав багато відгуків в мережі про “Ясень”, хтось хвалить, хтось не дуже, але потрібно також врахувати, що люди є різні і частка суб’єктивізму буде присутня в будь-якому випадку, як і в моїй статті.

Перше, що впадає в око та вражає – це чистота. Чисто всюди – і на подвір’ї, і на задніх двориках, і перед центральним входом, видно, що за цим тут слідкують і це великий плюс, оскільки “зустрічають за одягом”, як відомо.

Санаторій "Ясень"

І хоча сама будівля та навколишні майданчики мають такий собі “совковий” вигляд та дизайнерські рішення, але чітко видно, що за чистотою тут слідкують. Тут не посперечаєшся.

Мені чомусь одразу до голови прийшло порівняння з нашою державою, де ще не встигли позбутись “совєцкого” минулого, але всіма силами прагнуть до Європи)). Це не докір, зовсім ні, тут навіть виникає якась повага до персоналу санаторію, оскільки одразу розумієш, що чистота та охайність тут залежить саме від них, а не від фінансування з бюджету.

Санаторій "Ясень"

Гарно оформлені дитячі майданчики, різні вироби з підручних матеріалів – все це дуже налаштовує на позитив. Звичайно, що є і сучасні спортивні засоби, але вони гармонійно співіснують з дерев’яними творами ручної (як я думаю) роботи. Як казав колись ревізор – за екстер’єр можна сміливо ставити 5 балів (чи то пак уже сьогодні 12).

Санаторій "Ясень"

Санаторій "Ясень"

Санаторій "Ясень"

Коли потрапляєш на територію “Ясеня”, одразу починаєш глибоко дихати чистим та неймовірно “смачним” повітрям, адже сам санаторій розташований серед вічнозелених Карпат, біля однієї з найчистіших річок Європи – Лімниці. Оскільки це лікувальний заклад, то таке місце для санаторію є дуже вдалим та логічним. Після майже 1,5 години подорожі автобусом – це була просто райська мить )).

Навіть для мене, для жителя невеличкого містечка, зовсім не мегаполісу, була відчутна різниця в чистоті самого повітря. А для діток, що тут проходять лікування, це просто подарунок природи.

Санаторій "Ясень"

Санаторій "Ясень"

Санаторій "Ясень"

Біля самого санаторію, викладений з каменю своєрідний оазис, де росте біле латаття. Мені здалось, що ці квіти тут посаджені вручну, якось дуже вони акуратно виросли, хоча можу і помилятись, не спец )). Гарно тут, спокійно, нікуди не потрібно поспішати … краса )).

Санаторій "Ясень"

Санаторій "Ясень"

Санаторій "Ясень"

Чисто та доглянуто тут не тільки з парадного входу, чистота і на задніх двориках, всюди видно руки хороших господинь. Тут вже пряма заслуга персоналу, молодці.

Санаторій "Ясень"

Спортивні майданчики також чистенькі, ніде ні папірця, ні недопалка, лиш вдалині одиноко стояла закинута хатина і ніби чекала початку якогось турніру )).

Санаторій "Ясень"

Навіть собаки тут якісь веселі, доглянуті та життєрадісні )). Ось такий друг ніяк не хотів зі мною прощатись )).

Санаторій "Ясень"

Що стосується персоналу – за весь час, що я там провів, я не чув жодного хамського відношення вихователів до діток, всі посміхались та були задоволені. Вихователі, за словами дитини, культурно себе ведуть і тоді, коли за батьками зачиняються двері.

Діти відвідують лікувальні масажні сеанси, п’ють лікувальну воду та чаї, займаються оздоровчою фізкультурою, розвиваються в ігротеці, проходять процедури у фізкабінетах і за весь цей час я не чув від дочки, щоб хтось накричав, нагрубив чи відносився якось некоректно. Дитина задоволена, а це найважливіший показник.

Тому можна сміливо рекомендувати цей санаторій для діток, адже дитяче здоров’я – це основна цінність для батьків. Ось такі враження в мене від цього закладу. Гарно, чисто, приємно та корисно )).

Шануйтеся.

Не цікавоТак собіНормальноДобреЧудово (оцінок: 23, середнє 4,22 з 5)
Loading...