Цікаву новину прочитав нещодавно в інтернет-мережі – виявляється, відома соціальна мережа Facebook збирається придбати популярний інтернет-браузер Opera. Ну що ж, Facebook відомий загарбник)), останнє придбання Facebook, додаток для смартфонів Instagram, коштував Цукербергу 1 млрд. доларів. Тепер планують купити ще й Opera.

Приклади таких інтеграцій нам відомі, наприклад компанія Google та інтернет-браузер  Google Chrome, компанія Apple та інтернет-браузер Safari, компанія Mozilla та інтернет-браузер Mozilla Firefox, тепер будемо мати, наприклад, FaceOpera.

Особисто мені, чесно кажути, геть однаково хто кого купить, тільки б стабільність та функціонал браузера від цього не постраждали. На сьогодні Opera один з найпопулярніших браузерів у світі, а як вплине на цю популярність злиття з Facebook – час покаже.

Судячи з дати, ця новина датується декількома місяцями тому, чи відбулась оборутка чи ні – інформації я не знайшов. Як би там не було, нічого за і нічого проти тандему  Facebook та Opera я сказати не можу. З задоволенням користують соціальною мережею Facebook та авторизуюсь на багатьох сервісах інтернету саме за допомогою Facebook, тому нехай зливаються, аби на краще.

А якщо ця схема дозволить вдосконалити та зробити браузер Opera ще кращим – то навіть за, чому б і ні. За чутками, в компанії Opera вже почали розширювати штат та набирати нових співробітників, а це значить, що буде щось значне. Можу сказати одне, вперед Цукерберг (власник соціальної мережі Facebook), тільки б це не пішло на шкоду нам, користувачам.

Не цікавоТак собіНормальноДобреЧудово (оцінок: 1, середнє 4,00 з 5)
Loading...