Відкрити меню

Форум “Український інтернет-простір” – новий майданчик для спілкування українських користувачів. Запрошуємо!

Вітання, друзі! Відверто кажучи, дуже довго думав, який заголовок дати сьогоднішній статті, але нічого “креативного” в голову не лізло, тому я вирішив назвати цей пост просто, але, водночас, зрозуміло та інформативно. Звичайно, що я Вам зараз розкажу про форум “Український інтернет-простір”, звідки він виник, для чого його створювали та чому саме тут, на блозі, він знайшов своє місце. Але перед цим, давайте трішки я занурюсь в минуле і згадаю про проект, який ми започатковували, але, на превеликий жаль, нам прийшлось його прикрити. Це проект “SichNet”, основною метою якого була освіта. Саме освіта, але не в звичному значенні цього слова. Це повинна була бути дистанційна освіта через інтернет, де кожен користувач зміг би пропонувати свої напрямки для навчання, якщо людина володіла певними навичками, ну або ж користувач міг обрати ту тему для навчання, яка йому була цікава чи необхідна.

Ми планували зібрати команду людей, організувати роботу, використовуючи доступні інтернет-інструменти (вебінарні кімнати, системи оплати і т.д.), розробити та оформити курси, потренуватись в ораторському мистецтві та видати нагора готові освітні продукти українською мовою. Але … нам прийшлось проект закрити. Чому? Я не хочу Вам розказувати про ці причини детально, хоча зараз вже бачу наші прорахунки в роботі з людьми та в організації, ми намагались все це реанімувати, та “процес ліквідації” був уже запущений і зробити щось нам не вдалось. Ну але … ідею я кладу “на поличку”, невдалий досвід – це теж досвід, тому я не засмучуюсь, а просто рухаюсь далі )).

Багато в чому я вдячний СічНету, за досвід, за спробу реалізуватись в цікавій іпостасі, а особливо за те, що цей проект (вірніше – спроба реалізації проекту) дозволив мені познайомитись з цікавими та унікальними людьми. Однією такою людиною виявилась Олена Мальчик, яка взагалі була однією з перших, хто відгукнувся на ідею та з самого початку активно взялась за реалізацію та розробку системи навчання. І це знайомство не минуло дарма, Олена зараз мій хороший друг та партнер, з яким ми вирішили працювати надалі разом та втілювати свої ідеї в життя командою.

Однією з пропозицій Олени на проекті був майданчик “Український інтернет-простір”, де можна було б обговорювати український сегмент інтернету в різних його напрямках. Це мав бути не просто якийсь тематичний форум, а саме можливість спілкування на різні теми. Для прикладу, на форумі можна виставити на оцінку свій сайт, знайти однодумців для реалізації власних проектів, підшукати спеціаліста в певній галузі, порадитись з іншими учасниками щодо створення, програмування, розробки, SEO, просування чи монетизації власних ресурсів, передати сайт для підтримки, обмінятись знаннями та послугами і т.д.

Нам дуже шкода було залишати цю ідею в небутті разом з проектом СічНет, тому ми вирішили зберегти цей форум і Олена запропонувала забрати його до мене на блог та зробити таким собі розділом olegvoloshchuk.com, на що я, звичайно, радо погодився. Тому запрошуємо Вас на цей майданчик, де Ви зможете не тільки обговорити ситуацію в українському сегменті інтернету, але й знайти однодумців чи отримати допомогу в реалізації своїх власних задумок.

Український Інтернет-Простір

Для того, щоб Вам було зручно орієнтуватись на Укр.Просторі, я опишу Вам декілька основних розділів, які вже зараз присутні та які будуть доповнюватись та розширюватись з Вашою допомогою.

Шукаю сайт (перейти до розділу)

Цей розділ присвячений, перш за все, для того, щоб кожен з учасників зміг запитати у інших про наявність сайтів певного спрямування, якщо Вас цікавить якась тема, а хороших ресурсів Ви знайти не можете. Окрім цього, Ви можете запропонувати ідею для створення сайту, а хтось з учасників, можливо, візьме її на озброєння та реалізує такий ресурс.

Оцініть мій сайт! (перейти до розділу)

Тут Ви зможете запитати поради, вислухати думку інших учасників щодо проекту, який знаходиться у Вас в розробці. Не соромтесь, запитуйте, висловлюйте свої ідеї стосовно сайтів інших учасників, спілкуйтесь!

Розробка (перейти до розділу)

Виникають технічні проблеми при створенні сайту? Не знаєте, якими інструментами чи скриптами краще скористатись? Сумніваєтесь в правильності свого рішення? Шукаєте певні плагіни чи інші додатки для різних CMS (WordPress, Joomla, Drupal …), потребуєте допомоги з програмування, php, html, css – запитуйте! Можете комусь допомогти в цих напрямках – будемо раді!

Домен і хостинг (перейти до розділу)

Не секрет, що якісний хостинг та “правильний” домен – це фундамент Вашого майбутнього сайту. В цьому розділі Ви зможете порадитись щодо реєстрації домену, а також щодо вибору чи роботи хостингу (можливості панелі управління, керування, робота з файлами і т.д.)

Робота над змістом (перейти до розділу)

Тут можна не просто проконсультуватись на рахунок грамотності Ваших текстів, але й отримати поради щодо написання SEO-спрямованих текстів, щоб про Ваш ресурс дізнались не тільки Ваші друзі та кіт Васька, але й багатомільйонна аудиторія інтернет-мережі.

Монетизація (перейти до розділу)

В цьому розділі можна отримати поради щодо монетизації Вашого сайту, поговорити про найбільш прибуткові методи, поділитись досвідом та отримати частку досвіду інших користувачів.

Гуртом до справи! (перейти до розділу)

Якщо Ви маєте класну ідею, але не взмозі самостійно її реалізувати, то тут Ви зможете знайти однодумців та створити команду для роботи над сайтом чи проектом, або ж стати учасником когорти людей, які вже працюють над чимось цікавим і їм потрібні партнери.

Передача ресурсів для підтримки (перейти до розділу)

Дуже часто автори сайтів просто не можуть або не хочуть, з різних причин, продовжувати роботу над ресурсом, хоча ідея та напрямок в сайту цікавий та перспективний. Тут можна або передати сайт іншому учаснику для підтримки, або ж взяти в розробку ресурс та подарувати йому друге життя.

Пропозиція й запит послуг (перейти до розділу) та Обмін знаннями й послугами (перейти до розділу)

Якщо Ви добре розбираєтесь в певному напряку (SEO, програмування, веб-дизайн, копірайтинг тощо), запропонуйте свої послуги іншим учасникам, які, в свою чергу, можуть віддячити Вам своїми навичками, які необхідні для продуктивної роботи. Співпрацюйте!

Про все навколо інтернетрів (перейти до розділу)

Тут можна поспілкуватись на будь-які теми, що стосуються інтернет-простору, але які не увійшли в жоден з розділів.

Також на Українському Інтернет-Просторі присутній розділ Про все в Україні та поза нею, окрім політики (перейти до розділу), де обговорюються питання української мови, українська освіта, тобто все, що може цікавити користувачів та що хвилює нашу аудиторію.

Окрім цього, я вирішив додати на Укр.Простір розділ технічної підтримки моїх клієнтів (перейти до розділу), тих, хто є власником відеокурсу “Як створити блог на WordPress V2.0”. Інформацію про це вони вже отримали, тому запрошую Вас ознайомитись з відеокурсом та приєднатись до нашої компанії.

Звичайно, що розділи та теми будуть розширюватись та доповнюватись, можливо щось на блозі буде вимагати ширшого обговорення і я це винесу в окрему тему, тому запрошую Вас разом з нами розвивати та наповнювати форум Укр.Простір, який може стати дуже цікавим майданчиком для українських користувачів інтернету.

Український Інтернет-Простір

Гарного Вам вечора, шануйтеся!

- · · · -

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 4, середній: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено