Google не приймає до уваги keywords

1

Всім привіт! Дуже багато останнім часом існує поглядів на те, чи відіграють ключові слова якусь роль для пошукових систем. Хтось каже, що так, відіграють, хтось навпаки, каже що ключові слова (keywords) зараз уже не беруться до уваги. А як ситуація виглядає насправді? Я не буду в цьому пості багато писати, адже з самої назви статті Ви зрозуміли вже, як Google ставиться до використання ключових слів в мета тегах.

Здавалося б, на основі ключовиків і побудований рейтинг сайтів у пошуковій видачі, як це від них відмовились взагалі? За словами Мета Катса, ключі все ж використовуються, але вони не беруться пошуковими системами з мета тегу keywords. Основу формування ключових запитів складають title та description, звідки і беруться ті запити, за якими видаються матеріали в пошуку.

Особисто я вже більше 6-ти місяців не заповнюю поле keywords в статтях, а намагаюсь скласти хороший title та description. Подивіться відео від першоджерела, де Мет Катс все це розкладає по поличках та пояснює реальну ситуацію з мета тегами keywords.

До речі, що стосується Яндекса, то там ситуація аналогічна. Відповідь від служби підтримки була наступна: “Можете не використовувати, ми це до уваги не беремо.”

Взагалі то, я рекомендую Вам підписатись на YouTube канал Google Webmasters та додати Google Webmaster Central Blog собі в закладки, де Ви завжди зможете знайти актуальну інформацію і не керуватись здогадками.

На сьогодні все, друзі, гарного Вам дня.

Шануйтеся.