Відкрити меню

Іконки для сайту або блогу – де шукати?

Вітаю! Всі власники сайтів, блогів, форумів і т.д, рано чи пізно стикаються з проблемою пошуку графіки для своїх ресурсів. Кожен веб-майстер бажає, щоб саме його ресурс був красивим, неповторним, оригінальним та впізнаваним, а величезну роль в цьому відіграє графіка. Якісні графічні елементи – великий головний біль для блогера, як приклад. Звичайно, що можна піти на Яндекс чи Гугл, та в картинках пошукати бажане зображення, але не завжди там графіка хорошої якості, окрім того, всі графічні елементи мають авторів та захищені авторським правом. Що ж робити блогерам та власникам сайтів?

Пошук іконок

З цієї ситуації можна вийти тим, хто володіє програмою Photoshop – загнати зображення в редактор, додати свій елемент, щось вирізати, щось перефарбувати та отримати унікальну картинку для посту. Хто з Photoshop не знайомий – можете скористатись моєю порадою та допомогою сервісів, які дозволяють знайти необхідне зображення за декілька секунд.

Колись я шукав по мережі архіви з графічними елементами для сайтів, завантажував, сортував та отримав, в результаті, папку на 12гб з одними картинками. Але це дуже незручно в плані користування – відкриваєш папку та витрачаєш дуже багато часу на пошук необхідного зображення. Що ж робити?

Останні роки я користуюсь дуже класними та цікавими сервісами для пошуку іконокwww.iconfinder.com та www.findicons.com. Всі свої архіви з картинками та іконками я видалив, тепер шукаю тільки онлайн. Звичайно, що найкращі та найоригінальніші іконки я собі зберіг, але це архів на 10-15 мб, від сміття на гігабайти я позбавився.

Чим же такі класні ці сервіси? По-перше, вони дозволяють знаходити тематичні іконки за ключовими словами, по-друге, іконки можна завантажувати на різних фонах (на білому, чорному, прозорому), по-третє, ми можемо обирати тип ліцензії і не перейматися тим, що порушуємо чиїсь права.

Давайте візмемо за приклад сервіс findicons.com – чесно кажучи, я його більше полюбляю, хоча і на iconfinder.com дуже часто можна знайти такі зображення, яких немає на findicons. Тут вже справа смаку, обирайте самостійно, що Вам більше буде до вподоби.

Отже, заходимо на findicons та спробуємо знайти іконку, ну наприклад, facebook. В пошуковому рядку забиваємо слово facebook та тиснемо “Пошук”.

Шукаємо на findicons.com

Перед Вами буде іконок – до вибору, до кольору! Різних форм, розмірів, креативні, оригінальні – тільки обирайте! В правій стороні екрану можна обрати розмір, фон, стиль та тип ліцензії. Обравши “Безкоштовна, для комерційного використання”, Ви будете впевнені, що ніякі права не порушено та зможете спокійно працювати далі.

Налаштування findicons.com

Гарні та оригінальні зображення – це дуже важливо. Яндекс і Гугл індексують їх так само, як і матеріал, а ця індексація може дати додатковий потік відвідувачів на Ваші ресурси. Звичайно, що Ви можете покреативити самі – наприклад, з 2-3 іконок змоделювати цікаву композицію, тоді точно такого зображення не буде ні в кого!

Підійдіть до зовнішнього вигляду Вашого блогу відповідально, адже приємний дизайн – це хороші поведінкові фактори. Поставте себе на місце відвідувача, на якому сайті Ви залишитесь довше? На кострубатому та кривому шаблоні, чи на приємному та цікавому дизайні?

Якщо хтось буде говорити Вам, що зовнішній вигляд блогу взагалі немає ніякого значення, що найголовніше – це контент, не вірте! Цікаві, унікальні та оптимізовані статті – важливі, але не варто скидати з рахунків і візуальне сприйняття ресурсу. Пошукові системи все більше переваги надають саме поведінковим факторам – тому, майте це на увазі.

Бажаю Вам вибуху фантазії, креативу та нестандартного підходу.

Шануйтеся!

P.S. Для настрою – ми з дружиною просто падали під стіл від цого креативного мультфільму про божевільну божу корівку 🙂 . Рекомендую подивитись!

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 2, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 12 коментарів
 1. Pavlofox сказав:

  Щоб унікалізувати зображення, бажано зробити спочатку їх скріншот на екрані а потім ще розвертати дзеркально. Це досить простий спосіб значно підвищити унікальність.
  Звичайно, не всі фотки можна відзеркалити…

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Ну мова велась скоріш не про зображення, як такі, а саме про іконки.

   Відповіcти
 2. Hanter сказав:

  Існує ще такий сервіс як iconsearch.ru

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Ага, є такий, дякую. Але, на мій погляд, iconsearch.ru значно бідніший від цих двох в статті. По крайній мірі саме на iconfinder.com та findicons.com я частіше знаходив необхідні іконки.

   Відповіcти
 3. Валентин сказав:

  Дякую Олег за цікаву статтю, чудові поради та корисні посилання. Обвязково ними скористаюсь при написання статей на свій сайт.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Та, власне, немає за що дякувати, користуйтесь. 😉

   Відповіcти
 4. Hanter сказав:

  Ну щодо того, що iconsearch бідніший – згоден,
  але на кожному ресурсі можна знайти різні іконки.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   100% – вони всі доповнюють один одного.

   Відповіcти
 5. Валентин сказав:

  Дякую за корисні посилання. Я вже сьогодні скористався цими посиланями та знайшов цікаву картинку дло своеї нової статті.
  Олег вибачте що запитуб тут, трішки не по темі: підскажіть який мені поставити плагіг для вцдображення нумерції сторінок. У вас тагі гарні квадратики, не те що в мене – якісь нещасні кружочки

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Плагін wp-pagenavi. Встановите, і замість коду, який у Вас зараз виводить сторінки, вставте код плагіна. В описі інсталяції описано, який код і куди вставити – Ви ж просто замінюєте свій на цей, від плагіна.

   Відповіcти
 6. Сергій Сметанський сказав:

  В доповнення до iconfinder.com та findicons.com, існує також ще один, не менш потужний ресурс – iconarchive.com. Інколи ним користуюсь 😉

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Дякую Сергій, я думаю багато хто може доповнити цей перелік.

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google