Відкрити меню

Рекомендую

Корисні програми, які я використовую або використовував раніше і які можу сміливо Вам рекомендувати.

Інтернет-браузери


Безкоштовний інтернет-браузер Opera з вбудованим блокуванням реклами, економією заряду та безкоштовною службою VPN. Відрізняється високою швидкодією, надійністю та зручною функцією синхронізації. Наразі стоїть в мене основним браузером на робочому ПК. “Завантажити”


Інтернет-браузер Mozilla Firefox. Зручна навігація, перегляд та серфінг роблять браузер Mozilla популярним серед користувачів. Осробливість Firefox в можливості розширення функціоналу, за рахунок підключення сторонніх плагінів. “Завантажити”


Нове покоління інтернет-браузерів. Окрім вбудованого потужного ядра, Maxthon надає можливість, при необхідності, перемикатись на ядро IE. Коректне відображення інтернет-сторінок, профіль користувача, блокування реклами та інше, роблять Maxthon достойним конкурентом Opera та Mozilla Firefox. “Завантажити”


Антивіруси та утиліти для безпеки ПК


Безкоштовний антивірус, який став популярним завдяки своїй надійності та функціоналу. Визначає та знешкоджує віруси, блокує шкідливі скрипти та сканує поштову кореспонденцію. Для домашнього ПК – рекомендуємо. “Завантажити”


Система, дані, диски та носії


Найефективніша програма для очистки жорсткого диска, реєстра операційної системи, куки та кеш файлів інтернет-браузерів та багато іншого. Найточніша діагностика та робота програми Ccleaner робить її незамінною для кожного ПК. “Завантажити”


Віддалений доступ, керування ПК та інше


TeamViewer – програма, яка дозволяє керувати віддаленим ПК співрозмовника з будь-якої відстані через інтернет. Зручна при наданні консультацій, допомоги в налаштуванні чи встановленні певних програм. Виключає несанкціонований доступ за допомогою генерації унікального пароля при кожній сесії. “Завантажити”


Коментування закрито

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google