Відкрити меню

Корисний лайфхак для блогерів і не тільки – диктофон на смартфоні

Мої вітання! Коли я тільки розпочинав свій шлях блогера, то читав багато літератури, інших блогерів, прислуховувався до порад та рекомендацій і однією з таких рекомендацій було: завжди носити з собою блокнот і ручку, щоб записувати всі свої ідеї протягом дня. Скажу відверто, я противник отаких архаїчних методів, тому, можливо, ця ідея в мене і не прижилась. Але, сама суть мені сподобалась, занотовувати думки для подальшого їх аналізу, тому я використовував сучасні методи: Evernote, Google Keep та подібні.

Органайзер

Всі ці програми та сервіси дуже класні для роботи, але для роботи за ПК. В повсякденному житті, на бігу, вони не дуже ефективні. Ну от уявіть собі, йдеш ти по справах і раптом прийшла в голову ідея. Ти зупиняєшся і починаєш писати щось в блокноті чи тикати пальцем в екран смартфону, не дуже зручно.

І тут до мене доходить, а чому б не використовувати диктофон? Блін, це виявилось настільки просто та практично, що я відчув себе якимось “чайником”)). Виглядає ніби в старих американських фільмах, коли якийсь божевільний професор надиктовує свої щоденні досліди)). Смішно, але дуже зручно та ефективно.

Десь в дорозі, коли йдеш по справах, чимось займаєшся – витягнув смартфон, увімкнув диктофон, надиктував декілька слів і готово. Потім, коли сідаєш за ПК, прослухав записи, проаналізував, викинув зайве, а корисне вже можна внести в той же Evernote, Google Keep чи Wunderlist, хто чим користується.

Диктофон

Для когось з Вас може здатись ця порада дивною та зайвою, але Ви просто спробуйте, хоча б декілька днів записуйте свої ідеї на диктофон і побачите, наскільки все геніальне просто)).

В більшості користувачів є смартфони, при чому тут не важливо нові чи старі, диктофон є в кожному апараті. Навіть в телефонах без операційних систем дуже часто зустрічаються функції диктофону, тому спробуйте покористуватись хоча б невеликий проміжок часу.

Звичайно, я чудово розумію, що в когось ця ідея може і не прижитись, але для мене використовувати диктофон набагато зручніше та простіше, ніж записники та блокноти.

Тому, отакий лайфхак для Вас я пропоную, кому стане в пригоді – буду радий.

А Ви чим користуєтесь для систематизації та зберігання своїх думок та ідей протягом дня?

Бажаю Вам гарного настрою та тільки позитиву на сьогодні і надалі.

Шануймося!

- · · · -

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 3, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 6 комент
 1. Віталій Чейпеш сказав:

  На диктофон шидше буде як накнопати текст. Для кого як підходить! Головне щоб було зручно, зараз популярно синхронізовані сервіси через хмару. Можно додатково синхронізувати через мега або будь який хмарний сервіс і доступ буде на всіх пристроях від смартфона до ПК. Досвід людей показує те що записано одним словом це добре, а тещо не записано відкладається на потім або забувається, що підтверджує крива забування Еббінгауза. Такщо каще записати ніж втрачати!

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Записати, при чому будь-яким способом, ой як важливо. Скільки цінних думок деколи просто втрачається, так що тут з Вами, Віталій, не посперечаєшся.

   Відповіcти
 2. Ігор сказав:

  Я з вами згоден Олег. Для коротких записів можна і Google Keep. А для великих краще диктофон.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Ну тут вже що кому зручніше. Я спробував диктофон і для мене особисто це найкращий варіант, але комусь може краще, як приклад, записувати. Але диктофон, все ж таки, дуже зручно.

   Відповіcти
 3. Аиша сказав:

  Понимаю украинский, говорю на нем , хотя сама украинка , но дома говорим на русском.
  Пользуюсь Google Keep, очень удобно, а на тему диктофона, то реально совет работает. Так как порой не все мысли можешь записать, учитывая что я медленно пишу (( Я не Блогер и не Журналист, это моя маленькая мечта быть журналистом) Несколько раз диктофон выручал. Вашу точку зрения поддерживаю на все 100 %

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Ну тут навіть суть не в тому, що Ви поволі пишете, я також не дуже швидко пишу, швидше друкую )), суть в зручності, на вулиці, на ходу, не зовсім зручно щось кудись нотувати, набагато легше і простіше надиктувати декілька слів на диктофон.

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено