Мої вітання! Коли я тільки розпочинав свій шлях блогера, то читав багато літератури, інших блогерів, прислуховувався до порад та рекомендацій і однією з таких рекомендацій було: завжди носити з собою блокнот і ручку, щоб записувати всі свої ідеї протягом дня. Скажу відверто, я противник отаких архаїчних методів, тому, можливо, ця ідея в мене і не прижилась. Але, сама суть мені сподобалась, занотовувати думки для подальшого їх аналізу, тому я використовував сучасні методи: Evernote, Google Keep та подібні.

Органайзер

Всі ці програми та сервіси дуже класні для роботи, але для роботи за ПК. В повсякденному житті, на бігу, вони не дуже ефективні. Ну от уявіть собі, йдеш ти по справах і раптом прийшла в голову ідея. Ти зупиняєшся і починаєш писати щось в блокноті чи тикати пальцем в екран смартфону, не дуже зручно.

І тут до мене доходить, а чому б не використовувати диктофон? Блін, це виявилось настільки просто та практично, що я відчув себе якимось “чайником”)). Виглядає ніби в старих американських фільмах, коли якийсь божевільний професор надиктовує свої щоденні досліди)). Смішно, але дуже зручно та ефективно.

Десь в дорозі, коли йдеш по справах, чимось займаєшся – витягнув смартфон, увімкнув диктофон, надиктував декілька слів і готово. Потім, коли сідаєш за ПК, прослухав записи, проаналізував, викинув зайве, а корисне вже можна внести в той же Evernote, Google Keep чи Wunderlist, хто чим користується.

Диктофон

Для когось з Вас може здатись ця порада дивною та зайвою, але Ви просто спробуйте, хоча б декілька днів записуйте свої ідеї на диктофон і побачите, наскільки все геніальне просто)).

В більшості користувачів є смартфони, при чому тут не важливо нові чи старі, диктофон є в кожному апараті. Навіть в телефонах без операційних систем дуже часто зустрічаються функції диктофону, тому спробуйте покористуватись хоча б невеликий проміжок часу.

Звичайно, я чудово розумію, що в когось ця ідея може і не прижитись, але для мене використовувати диктофон набагато зручніше та простіше, ніж записники та блокноти.

Тому, отакий лайфхак для Вас я пропоную, кому стане в пригоді – буду радий.

А Ви чим користуєтесь для систематизації та зберігання своїх думок та ідей протягом дня?

Бажаю Вам гарного настрою та тільки позитиву на сьогодні і надалі.

Шануймося!

Не цікавоТак собіНормальноДобреЧудово (оцінок: 3, середнє 5,00 з 5)
Loading...