В наш час вміння економити можна порівняти із вмінням заробляти. При чому, це стосується економії як грошей, так й часу. Сайт Kurs.Expert як раз і розроблений для людей, які цінують свій час та бажають більш розсудливо розпоряджатися своїми грошима.

Так що ж таке Курс.Експерт?

Цей сервіс являє собою інтернет-сайт із розширеним функціоналом, який буде корисним для кожного користувача всесвітньої мережі. Але найбільше він зацікавить наступні групи інтернет-користувачів:

– фрілансерів (фотографів, копірайтерів, IT-шників);

– власників е-гаманців та електронної валюти;

– мандрівників та людей, багато часу проводить відрядженнях та відпустках.

Окрім того, Kurs.Expert буде корисним усім, хто воліє працювати у інтернеті, отримує зарплатню на віртуальні рахунки, або просто бажає економити власні гроші та час.

Курс Експерт

У чому головні переваги сервісу Курс.Експерт?

По перше, цей сервіс збирає дані з онлайн-обмінників, аналізує їх, оформляє у зручні таблиці та пропонує відвідувачам. Таким чином, він є своєрідним каталогом актуальних курсових новин, користуватись якім справді просто. Отже, простота користування та легкість освоєння зберігаюсь час кожному бажаючому провести обмін, поповнення, виведення грошей, або якусь іншу операцію із своїм електронним рахунком.

По друге, моніторинг обмінників Курс.Експерт дозволяє отримувати дані з великої кількості обмінників. А відвідувачам надається можливість обирати найбільш вигідний курс обміну або найнижчі комісійні за проведення операцій.

У сервісу є ще одна, але надважлива відмінність від багатьох аналогів. Це – абсолютна безпека заощаджень користувачів та їх персональних даних. Kurs.Expert працює виключно із перевіреними онлайн-обмінниками, які вже встигли довести свій високий професійний рівень, прозорість своєї роботи, чесність та якість обслуговування.

Таким чином, проведення обмінних або інших операцій за допомогою сервісу Курс.Експерт – це гарантія економії грошей, часу та запорука безпеки.

Правила користування:

На головній сторінці сервісу кожен користувач бачить дві таблиці. В першій– «Віддаєте» – треба визначити ту валюту, інтернет-банкінг або систему грошових переказів, яку ви плануєте використати для зняття та відправки грошей зі свого рахунку. Далі у таблиці «Отримуєте» треба зафіксувати аналогічні позиції, але для отримання грошей.

Одразу після виконання дії у другій таблиці, користувача буде переведено на сторінку, де сервіс запропонує сформований перелік пропозицій усіх онлайн-обмінників. Там достатньо буде ввести суму, щоб побачити остаточний результат та вибрати варіант що подобається.

Стисло про деякі корисні функції моніторингу

Разом із основними моніторинг валют і курсів Kurs.Expert має ряд другорядних, але вкрай важливих функцій, серед яких:

– Інформування користувачів – для цього на сайті працює розділ «Новини», де кожний зможе знайти корисну та актуальну інформацію щодо курсових тенденцій та іншого.

– «Енциклопедія» – виключно корисний розділ, де зібрана інформація щодо всіх електронних валют, всіх типів е-гаманців, банкінгів та систем грошових переказів. Користуючись цім розділом, відвідувачі сайта зможуть отримати максимально повну, чітку, прозору та об’єктивну фінансову інформацію;

– Змога фільтрування обмінників за способом виконання обміну (ручний та автоматичний) та фільтрування за наявністю додаткових комісій у обмінника.

– Використання спеціальних піктограм – у переліку обмінних сайтів біля їх назв можуть бути розташовані графічні позначки, які свідчать про різноманітні вимоги обмінників щодо процедури обміну. Наприклад, символічне зображення долоні вказує на можливість провести обмін у ручному режимі, значок «min» – на наявність мінімальної суми обміну.

– Графа «Резерв» у реєстрі обмінників демонструє кількість грошей, доступних для здійснення обміну. Завдяки даній функції, користувач зможе одразу зрозуміти, чи має обмінник достатньо коштів для проведення конкретної процедури;

– Графа «Відгуки» містить у собі приватні коментарі інших користувачів, які вже встигли скористатися тим чи іншим обмінним пунктом. У цьому ж розділі кожний гість сервісу Kurs.Expert має нагоду залишити і свій відгук про досвід роботи з якимось обмінним сайтом.

– Праворуч над переліком обмінників розташоване поле «Обмінники із додатковими комісіями». Зняв мітку, користувач отримує список посилань на обмінники із найкращими умовами проведення операцій.

Курс Експерт

Важлива деталь: для зручності користування, верхня пропозиція у переліку буде найбільш вигідною. Чим нижче позиція – тим менш прибутковою буде й транзакція. Тож, усе зроблено задля того, щоб звезти витрати часу на користування сервісом до мінімуму.

Веб-помічник.

Безсумнівно, Kurs.Expert дуже корисний для сучасного інтернет-користувача. Але корисність, як і досконалість, також не має меж. Доказом цього є розширення Курс.Експерт, спеціально розроблене для інтернет-браузера.

Розширення під назвою «Аналізатор обмінників Kurs.Expert» розміщено у інтернет-магазинах Chrome, Mozilla, Opera, Яндекс Браузер. Розширення безкоштовне. Досить встановити цю невеличку програму, щоб гідно оцінити її переваги:

– можливість завжди бути в курсі найактуальнішої фінансової інформації;

– перспективу обирати курси за найбільш важливими саме для вас параметрами;

– можливість проводити обмін миттєво та без зайвих зусиль.

Завдяки «Аналізатору обмінників Kurs.Expert», користування електронними грошима та онлайн-гаманцем стає дійсно простим, зручним, швидким та безпечним.

Оцініть самі! Спробуйте усі переваги нових технологій та високоякісного сервісу моніторингу онлайн-обмінників Kurs.Expert!

12345 (Ще ніхто не оцінив)
Loading...