Відкрити меню

Легковажне ставлення до блогу – основна причина невдач та відсутності результату

Вітаю, шановне панство! Сьогодні трішки незвичний буде формат посту, тому що я хочу звернутися до всіх, хто на шляху становлення себе, як блогера. До всіх, хто розпочав певну роботу над своїм ресурсом, але, з огляду на ряд причин, зупинився і не рухається далі. В чому основна причина “застою” новостворених блогів? У легковажному ставленні до свого ресурсу. Саме так, а не інакше.

Легковажне ставлення до блогу

Я не говорю про блогерів, які пишуть рідко чи не займаються дизайном блогу, ні, в кожного свій шлях та вподобання, в мене є ресурс, який виступає персональним нотатником, так там я також не переймаюсь дизайном, seo, якимись налаштуваннями … то мій щоденник і не більше. А поговорити я хочу про тих, хто розпочав … і все, на цьому все і закінчилось.

Спонукало мене написати цей пост ще і те, що періодично, переглядаючи блоги своїх читачів, які створили ресурси за допомогою курсу “Як створити блог на WordPress своїми руками”, я спостерігаю не дуже втішну картину. І справа навіть не в тому, що людина розпочала і закинула, а в тому, що продовжує щось робити, але не дотримується найпростіших настанов та порад.

Колись я запитав в одного дописувача: “Чому ти не закінчуєш налаштування свого ресурсу?”, на що він мені відповів: “Я пройшов декілька перших уроків, встановив двигунець і почав писати, а далі … в тебе там так багато інформації, що мені було лінь все переглядати”. Відверто кажучи – я був просто вражений! Людина отримала в руки пакет знань та керівництв до дії, а йому навіть лінь продивитись все до кінця.

Таку картину я спостерігаю доволі часто, правда не про всі блоги я знаю, але з відомої кількості – відсотків 30-40 чинять аналогічно.

Лінь

Інформація, яку я даю у відеокурсі і на шпальтах блогу – не вигадана, не висмоктана з пальця, не “мені так захотілось”. Це основні правила, канони (якщо бажаєте) успішного і правильного існування ресурсу.

Якщо говориться, що потрібно:

1. Змінити дефолтні URL типу

на

значить це потрібно зробити.

2. Якщо рекомендується створити карту сайту для пошукових систем, значить її необхідно створити.

3. Якщо рекомендується змістовно підійти до вибору домену і хостингу, значить не просто так все це говориться.

4. Коли розбираємо правильність написання статті і рекомендуємо пробувати підлаштовувати її під пошукові запити, значить звідкись це взялось і взялось не просто так.

5. Якщо говориться: “подбайте про підписну базу читачів”, значить так потрібно зробити.

І ще багато таких пунктів можна виділити, але гадаю, що достатньо, ви зрозуміли до чого я. Звичайно, якщо людина просто не хоче цим займатись – тоді питання зовсім інше. Але ж я спостерігаю, що власник блогу пише і пише більш-менш регулярно, а значить це йому цікаво! Чому ж тоді таке легковажне ставлення до того, що ти робиш?

Вести блог – заняття не легке і до цього потрібно готуватись. Але тут причина в іншому … Що це? Лінь? В певній мірі – так. А з цього випливає потім враження, що вести популярний блог (в майбутньому) – справа просто нереальна. Так, нереальна, якщо нічого не робити.

Цікава існує ще позиція – відомо, що до відвідуваності хоча б в декілька сотень потрібно не один місяць (а то і рік) працювати над блогом. Тут “відмазка” наступна: “ну … вони свої блоги ведуть уже он скільки … куди мені …” – хм, а цікаво, популярні блоги народились такими? От створив чоловік блог і раптом з неба впав трафік, так?

По-перше, тут все залежить від людини, кому потрібно декілька місяців, кому декілька років … але все бажане може стати реальним, правда один маленький нюанс – потрібно щось для цього робити.

По-друге, навіть “тисячні” блоги колись починали з нуля. Встановлювали двигунець, налаштовували тему, вивчали, пробували … успіх – це результат праці, а не “манна небесна”.

Звичайно, що існує так звана “зона комфорту”, з якої дуже важко вийти, яку дуже важно змінити. В мене також бувають моменти, коли не дуже то і хочеться щось робити, але я сідаю за ноут і пишу статті, записую (на даний момент) відеокурс, хоча простіше було б полежати на дивані і подивитись якийсь тупий серіал чи зомбоновини.

Але я ставлюсь до блогу та блогінгу – як до власної справи. Якщо я щось не виконаю, значить не підійду до бажаного результату ще на один крок, профукаю ще один день. Нікому ж не хочеться вставати вранці і щось робити, але ми встаємо і робимо.

Тут я хочу чітко окреслити наступне:

– якщо для Вас блог – це просто хоббі і нічого більше, тоді всі питання знімаються.

– якщо ж Ви бажаєте серйозно займатись діяльністю в блогосфері – тоді робіть те, що Вам рекомендують.

Прогляньте свої ресурси, проаналізуйте – що Ви ще не виконали чи до чого “не дійшли руки”. Авто на двох колесах не поїде, тому поставте свої ресурси на всі чотири. Тим більше, що за це ніхто від Вас грошей не вимагає – інвестуйте тільки свої сили та час.

Ну от якийсь такий формат посту вийшов. Що це – не знаю, але думку, яку я хотів до Вас донести, надіюсь Ви зрозуміли.

Бажаю Вам безліч енергії, впевненості в собі і у кінцевому результаті.

Шануйтеся!

P.S. Послухайте, що говорить мудрий чоловік. Як би хто до нього не ставився – але то є правда.

- · · · · -

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)
Loading...
Обговорення: 21 комент
 1. Саша сказав:

  Надіюсь це не я з своїм блогом спонукав Вас на написання такої статті?)))

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Ні 😀 В тебе як раз все чудово)).

   Відповіcти
   1. Саша сказав:

    Як на мене то можна було б і краще. не виходить писати статті регулярно… частіше ніж 2 рази в тиждень ну ніяк не получається…

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     Діло не так в частоті, як саме в тому прагненні щось робити. Ситуації бувають різні, але ти працюєш і це видно.

     Відповіcти
    2. ML сказав:

     Це дуже хороший показник 😉

     Відповіcти
 2. Не розумію чому така ситуація, – адже це ж цікаво “доводити до максимуму” все, не тільки написання постів, а й всі заморочки з сео, все продумувати, слухати поради, застосовувати їх та дивитися на результати, і т.д.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Азарт, нове заняття, нове захоплення … яке дуже швидко минає.

   Відповіcти
   1. ML сказав:

    Мені здається все простіше, люди просто не знають чого бажають.

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     А може й так … якось мені спала на думку ситуація з дитиною і новою іграшкою, яка швидко набридає. Я хочу ЦЕ … а ні, не це я хотів … якось так 😀

     Відповіcти
     1. ML сказав:

      Чудова аналогія! Десь так воно і є.Найбільш не розумію людей, які стартують за таким принципом, вкладаючи у старт гроші.
      Це, до речі, не лише блогерів стосується, а й солідних дядь, які хочуть мати інтернет візитівку, сайт, чи каталог свого бізнесу.

      Відповіcти
 3. Егор сказав:

  «Я пройшов декілька перших уроків, встановив двигунець і почав писати, а далі … в тебе там так багато інформації, що мені було лінь все переглядати»

  Так і має бути. Відеокурс у Вас безкоштовний. От якби він заплатив, то переглянув би все. Хоча все залежить від людини.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   А якби я продавав курс, то казали б: “От барига, хоче лишень грошей … пішов він, ми безкоштовно все це знайдемо.” 😀

   Відповіcти
   1. Егор сказав:

    Баригування тут не причому. Платні курси відсівають ось таких халявщиків. Хто дійсно зацікавлений, той купить.
    Наприклад, Євген Попов, продає свої курси. І йому все одно, що про нього скажуть. Головне, корисність інформації.

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     Платні курси відсівають, але … той же Попов, перед тим як продавати свої продукти, віддав дуже багато матеріалу безкоштовно. Так що хоч не хоч – через “зневагу” безкоштовного контенту прийдеться пройти 😐

     Відповіcти
     1. Егор сказав:

      Згоден на всі 100.
      Удачи Вам в розвитку.

      Відповіcти
      1. Олег Волощук сказав:

       Вельми вдячний і Вам всього найкращого! 😉

       Відповіcти
   2. хтось сказав би, а хтось купив би. Я колись теж безкоштовну інформацію тільки шукав, але після того як Павло поділився платним відеокурсом про блогінг, я побачив наскільки якісніша і зрозуміліша буває платна інформація. Після того сам купляю те що вважаю потрібним)

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     Ну так то воно так … але то Павло з тобою поділився, сам би ти навряд чи купив. А якби отримав від автора якісне і ще безкоштовне, то його платний продукт купив би з більшою ймовірністю.

     Відповіcти
     1. Я не те що не купив, я б не знав про існування автора і його продуктів 😀
      Якби не той курс, то я б взагалі не знав що ці курси настільки корисними і пізнавальними можуть бути… Тепер більше таким всяким цікавлюсь))

      Відповіcти
 4. А про “перед тим як продавати, потрібно випустити якісний безкоштовний продукт” то згоден, завдяки цьому люди приблизно знатимуть що купляють)

  Відповіcти
 5. Анна сказав:

  Більшість людей вважає, що достатньо завести блог, та іноді щось туди писати, а дехто просто копіпастить. І ще дивуются по-справжньому, чому ж туди люди не ходять)))

  Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено