Відкрити меню

Maxthon Cloud Browser – потужний хмарний браузер, який впевнено завойовує ринок

Мої вітання, шановні читачі! Сьогодні я хочу представити Вам свого улюбленця, на якого перейшов уже повністю в користуванні – Maxthon Cloud Browser. З часів, коли Opera 12 стала неактуальною, я довго не міг обрати собі браузер, який би задовольняв всі мої вимоги. Певний час користувався Mozilla Firefox, але все рівно відчував себе не на своєму місці – щось бракувало, щось муляло, чогось не вистачало … щось було не те.

Maxthon Cloud Browser

І тут я згадав про Maxthon – браузер, яким я користувався починаючи з версії 2, але забув про нього в зв’язку з переходом тоді на Opera. Завантажив останню версію Maxthon і почав тестувати – це була ще 3-я версія цього браузера, але навіть тоді Maxthon чимось мене одразу привабив, а з виходом 4 покоління Maxthon Cloud Browser – сумніви почали розвіюватись остаточно.

Не буду сперечатись – в кожного свої вподобання, пристрасті і улюблені браузери, але я особисто пробував і Chrome, і нову Opera (на основі Chromium), і Яндекс Браузер … ні про один з цих продуктів я не міг сказати – це “мій браузер”. Наприклад, не розумію загальне захоплення Chrome – доволі повільний та неповороткий браузер, який навіть з власним кодом працює не дуже швидко, нова Opera – це взагалі той самий Chrome, але з кнопочкою Опера та панелькою SpeedDial, а Яндекс Браузер – щось незрозуміле з купою сервісів від Яндекса та з сумнівними можливостями … шкода мені Опери 12, дуже шкода.

Та не про це зараз, хочу Вам представити Maxthon Cloud Browser, якого вже було списали з рахунків, але з 3-ю версією цей браузер отримав не те що друге дихання, а друге життя. Сьогодні Maxthon впевнено крокує по інтернет-спільноті та завойовує все більше і більше користувачів. Однозначно – цей продукт вартий того, щоб його хоча б спробувати та скласти власне враження. Я не хочу образити фанатів інших продуктів, кожному своє, але Maxthon Cloud Browser заслуговує на увагу.

В цій статті я спробую розглянути основні переваги та “фішки” цього браузера, а Ви уже вирішуйте самі – спробувати чи ні. Розпочнемо із завантаження та інсталяції – яка настільки простенька, що просто дивуєшся. Наразі немає української спільноти чи українського сайту Maxthon, але то питання часу, судячи з росту популярності цього красеня. Завантажуємо інсталяційний файл браузера з сайту:

http://ru.maxthon.com

Незважаючи на те, українського веб-представництва Maxthon немає, українська мова в браузері є і реалізована дуже якісно. Після завантаження – у Вас на робочому столі (чи в теці, куди Ви завантажите) з’явиться інсталяційний файл, з якого ми і встановимо цей браузер.

Maxthon Cloud Browser

Весь процес інсталяції зводиться до того, що ми запускаємо цей файл і у вікні, яке з’явиться практично одразу та виставляємо необхідні параметри.

Maxthon Cloud Browser

Виставили, натиснули кнопочку “Встановити” і через декілька секунд у нас на робочому столі буде красуватись іконка швидкого запуску і браузер запуститься перший раз автоматично.

Maxthon Cloud Browser

З іконкою все зрозуміло – давайте подивимось на головне вікно та на інтерфейс Maxthon Cloud Browser. Ось так виглядає браузер після першого запуску, до початку власних налаштувань функціоналу та зовнішнього вигляду.

Maxthon Cloud Browser

Що ми тут бачимо? В лівій стороні у нас відображається така цікава панелька, яка містить основні розширення, які встановлені по-замовчуванню в Maxthon – вхід в акаунт, закладки, завантажувач, RSS-рідер, лінк на форум Maxthon та хмарний блокнот (на блокноті ми ще зупинимось – цікава штука).

Maxthon Cloud Browser

Якщо Вам ця панель буде заважати, її можна прибрати або закріпити на робочому столі (цікава функція). Я звик до повного відображення сторінок, тому панельку прибираю, а розширення будуть нам доступні з іншого місця. Переходимо нижче і тиснемо на коліщатко налаштувань, далі – обираємо, що нам потрібно.

Maxthon Cloud Browser

Тепер коротко про розширення – всі додатки, які нам доступні і які ми приховали з бокової панелі, можна викликати в правому верхньому куті. Тут є спеціальна панелька, яка (при натисканні) показує – чим ми можемо скористатись.

Maxthon Cloud Browser

Розглядати всі я не буду, зупинюсь тільки на найцікавіших, а решту Ви собі розглянете самостійно – там все просто. Окрім знімків екрану, перекладача, видалення даних та ін. – Maxthon містить хмарний блокнот (SkyNote) та можливість робити скріншоти.

Та для того, щоб відчути всю зручність Maxthon Cloud Browser – необхідно зареєструватись та створити собі акаунт. Тоді на будь-якому комп’ютері Вам достатньо буде тільки увійти в акаунт і всі Ваші закладки будуть на місці. Тиснемо на кнопочку виклику налаштувань (Меню) та спробуємо зареєструватись.

Maxthon Cloud Browser

Клацаємо на “Увійти в свій акаунт Maxthon” і перед нами з’явиться вікно, де нам запропонують увійти або зареєструватись. Процес реєстрації я не буду описувати, ввести пошту та пароль зможе кожен – тиснемо “Безкоштовна реєстрація” і реєструємось.

Maxthon Cloud Browser

Після реєстрації вводимо свої дані у форму і тиснемо “Вхід”. Параметри Автоматичного входу та зберігання пароля виставляємо по бажанню.

Maxthon Cloud Browser

Після того, як Ви увійдете – тиснете на “Меню” і бачите свій акаунт, який синхронізується.

Maxthon Cloud Browser

Натиснувши на акаунт, Ви будете спостерігати надпис, який говорить про те, що Ваш обліковий запис “Непідтверджений”.

Maxthon

Але при реєстрації Вам на пошту повинен прийти лист з лінком для підтвердження свого облікового запису. Йдете на пошту, підтверджуєте і бачите, що все окей, акаунт підтверджено і синхронізовано.

Maxthon

Також тут нам показують: коли була остання синхронізація та під’єднані пристрої. Тепер спокійно можна робити закладки, зберігати веб-сайти і бути впевненим, що всі ці дані не загубляться, а будуть доступні з будь-якого ПК.

Перше, що варто зробити – це змінити мову на українську та погратися з темами. Я не буду зупинятись детально, власне – немає що тут розказувати, виставляєте по бажанню.

Maxthon

Далі я зайду під своїм робочим акаунтом та буду розказувати про інструменти звідти. Як встановити, зареєструватись та активувати обліковий запис ми розглянули.

Перший додаток, який я хочу відмітити – це хмарний блокнот (SkyNote). До речі, Ви можете позначити галочками ті розширення, які бажаєте бачити біля адресного рядка.

Maxthon

Працюючи над чимось, Ви можете робити замітки, зберігати посилання, важливий текст і т.д., при чому всі Ваші замітки автоматично синхронізуються з акаунтом і будуть доступні з будь-якого ПК.

Maxthon Cloud Browser

Хтось може сказати, що існує подібний сервіс Google Keep, є Evernote … так то воно так, але ми ж ведемо мову про можливості самого браузера Maxthon Cloud Browser, а не про сторонні сервіси.

Наступна цікава “фішка” – це нічний режим.

Maxthon Cloud Browser

Суть в тому, що Ви можете виставити колір тексту, сторінки, посилання і т.д., а перемикатись на ці параметри браузер буде в заданий Вами проміжок часу – цікава штука.

Maxthon Cloud Browser

Також не можна не відмітити, що Maxthon Cloud Browser по бажанню користувача може використовувати або не використовувати проксі IE, а також вмикати або вимикати AdHunter (блокування випливаючих вікон). Параметри цих інструментів можна виставити в налаштуваннях (Меню) – в мене ці дві позиції увімкнені.

Maxthon Cloud Browser

Ще одна річ, яка мені сподобалась, це приватне вікно. Якщо Ви працюєте в браузері і бажаєте приховати певну історію – то можна відкрити приватне вікно, відвідати певні ресурси і закрити. Де Ви були – ніхто не дізнається.

Cloud Browser

Оскільки Maxthon Cloud Browser працює на двох двигунцях Webkit і Trident, тут існує унікальна можливість перемикатись між ними. Заходимо в налаштування (Меню), обираємо “Вигляд” і кнопку “Перемкнути двигун браузера”.

Перемкнути двигун браузера

Тепер у Вас біля адресного рядка з’явиться кнопочка, якою Ви в один клік зможете перемикати двигун браузера з Webkit на Trident і навпаки.

Кнопка "Перемкнути двигун"

Доволі цікаву функцію завантаження має Maxthon. Завантажувач може зберігати файли як на ПК, так і відправляти їх в хмарку. Потім Ви собі зможете завантажити з хмарного сховища необхідний документ чи файл.

Коли Ви щось завантажуєте, браузер Вас запитає про місце збереження – тут можна вказати локальний диск і, одночасно, хмарне сховище.

Завантаження в хмарне сховище

Завантажили, наприклад, в офісі, вдома відкрили Maxthon Cloud Browser і перейшли в “Завантаження”.

Завантаження

Тут Ви побачите той файл, який завантажували на іншому ПК – неймовірно зручна річ!

Завантаження в хмарці

Окрім цього, прямо при перегляді сайтів, можна надіслати лінк на статтю чи на сайт простим натисканням правої кнопочки мишки. Клацаємо правою кнопкою по сторінці або на лінку і обираємо “Надіслати через хмарку до”.

Надсилаємо через хмарку

І з переліку доступних пристроїв обираєте куди відправити – на пристрій чи в хмарку.

Відправляємо лінк на статтю

Або можете, при бажанні, просто поділитись з друзями, надіславши лінк на щось по електронній пошті.

Надсилаємо лінк по електронній пошті

Що мене ще вразило в Maxthon Cloud Browser – це швидкість роботи. Не знаю, чи то мені так здається, але Maxthon працює набагато швидше від всіх інших браузерів, які встановлені в мене на ПК – виникло враження легкості, ніби подих свіжого повітря.

При всіх перевагах (як на мене) Maxthon доступний для Android, Mac, iOS та Windows Phone. Я з великим задоволенням встановив на свій Samsung Galaxy Ace 3 цей браузер, замість стандартного Chrome.

Друзі, описувати можливості та інструменти браузера Maxthon Cloud Browser можна дуже довго, з налаштуваннями розберетесь самостійно, це ж браузер, а не якась там надскладна програма. Я спробував описати Вам те, що сподобалось мені особисто і чим я користуюсь.

Чи будете Ви користуватись Maxthon Cloud Browser чи ні – питання особисто Ваше, але цей браузер вартий того, щоб хоча б спробувати та познайомитись з ним.

Сайт Maxthon – http://ru.maxthon.com

Я остаточно переніс всі свої закладки на Maxthon (імпорт працює чудово), а інші браузери залишив просто для роботи з WordPress та шаблонами блогів.

Бажаю Вам приємного враження від Maxthon Cloud Browser і просто хорошого настрою!

Шануйтеся!

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 5, середній: 4,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 24 комент
 1. Vlad38 сказав:

  Вперше зустрів інформацію про невідомий мені браузер Maxthon Cloud Browser. Досі користуюсь Хромом і Яндексом.
  Після того,як ознайомився з перевагами браузера, зацікавився, щоб встановити і собі для користування.

  Відповіcти
 2. Pavlofox сказав:

  Також зацікавився браузером, можна спробувати. Бо Хром не сподобався, а Мозіла часто “зависає”.
  А можна в Maxthon встановити додатки типу AdBlock чи RDS бар?

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   AdBlock там уже стоїть, на рахунок RDS – на http://extension.maxthon.com багато є розширень, напевно і таке є, лишень там треба шукати за іншими ключовими словами, ніж для популярних браузерів.

   Відповіcти
 3. Валентина сказав:

  🙄 Дякую за новину, може хоч це буде розумно працювати, а його за замовчуванням система розуміє?

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Тобто “за замовчуванням система розуміє”? Інсталюєте, як звичайний браузер, на початку установки, якщо бажаєте, можете поставити галочку “Основной браузер”, тоді всі лінки (з пошти і т.д) будуть відкриватись в Maxthon.

   Ніяких додаткових налаштувань, щоб “система розуміла”, робити не потрібно – все працює чудово. Пробуйте.

   Відповіcти
 4. Саша сказав:

  Браузер дійсно хороший. Таке питання маю: чи можна якимось чином всі RSS підписки в нього перенести, і чи можна буде їх читати на мобільному телефоні (андроїд)? Зараз використовую Feedly для подібних цілей, на телефоні як програмку, на ПК як розширення для хрому. Коли тестував мобільну версію макстрона, то не знайшов такої можливості в себе…

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Відверто кажучи не тестував цей момент, перепровірю і відпишусь.

   Відповіcти
 5. Валентина сказав:

  Дякую за цікаву новинку.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   На здоров’я, користуйтесь 😉

   Відповіcти
 6. Валентина сказав:

  Дійсно чарівний… огоромное спасибі вам Олег)))

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Радий, що Вам сподобалось 😉 Користуйтесь на здоров’я.

   Відповіcти
 7. Але є одне але – не знайшов я версії під лінукс…

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Так, немає версії під лінукс. Гадаю, що це в найближчій перспективі, адже саме з 4 версії можна вважати, що Макстон почав друге життя. Поки що тільки Android, Mac, iPhone/iPad та Windows Phone.

   Відповіcти
   1. MrVigner сказав:

    Під Андроїд браузер хороший, мені сподобалось все крім того… що він сам перекладає деякі сайти на китайську! При цьому нічого не питає, а в налаштуваннях немає функції перекладу (а отже не відлючити це).

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     Я на Андроїд взагалі користуюсь тим браузером, який був в телефоні. А Макстон – ну вочевидь китаєць є китаєць 🙂

     Відповіcти
 8. Александр сказав:

  Прекрасный браузер.Я им третий год пользуюсь-он всегда меня выручает на медленном интернете,когда все другие браузера тупо тормозят.Интеграция с Download master(менеджер закачки-интегрируется после установки в настройках браузера путем выбора)позволяет сохранять закачиваемые файлы в случае обрыва интернет соединения за счет функции докачки.Расширения так же полезны-веб инспектор на лояльность сайтов по множеству пунктов(Comodo-шизофреник,очень надежный,всю правду матку выложит)Flager-определит значком государственный флаг страны по принадлежности сайта.Переводчик-на родной язык всякие каракули переводит и позволяет с девками из разных стран быстро общаться на их языке,а язык,как говорится-до Киева доведет.Просто в одном поле пишешь по своему,а в другом появляется по ихнему.Надо только установить на какой язык переводить.Снимаешь копию письма и в почту.Сначала непривычно,некоторые слова не вписываются,но методом тыка все нормализуется.
  Хочу свой сайт и блог создать,но что то медленно запрягаю.Тема есть,очень сложная и привлекательная.Вот думаю-какие необходимые вебинструменты запихать в макстон для полного анализа сайтов. :mrgreen: :mrgreen: 👿

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Дійсно, є таке. Коли інші просто виснуть – макстон працює на ура. 😉

   Відповіcти
 9. Pavlofox сказав:

  Все, перейшов на Maxthon.
  Зручний, швидкість хороша. Тільки не вистачає деяких додатків, зокрема для вебмайстрів там не знайшов хороших. Ну нічого.

  Відповіcти
 10. Олег Волощук сказав:

  Ну тут не можу не погодитись, інструментів замало, але проект відносно молодий та активний, так що думаю все ще попереду. Я от і до інструментів в сучасних браузерах не можу звикнути, до тепер тримаю на ПК Opera 12, так як тут найзручніші інструменти для роботи з кодом.

  Відповіcти
 11. Борис сказав:

  Спасибо! А ответьте, пожалуйста, можно ли файл или папку с жесткого диска компьютера скопировать в “Облако” Maxthon Cloud Browserа?

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Відверто кажучи – не пробував, повернусь з поїздки, у вівторок – середу – спробую і Вам відпишусь.

   Відповіcти
 12. олег сказав:

  добрий день. підкажіть як в maxthon 5 зробити інтерфейс українською. не можу дочекатися коли вже нарешті vivaldi зроблять подібною (налаштування) до opera 12.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Як не прикро, але по ходу в Maxthone 5 немає підтримки українськоїї мови.

   Відповіcти
   1. valentyn сказав:

    Є вже підтримка української мови..Можливо більше року тому і не було..Чудовий браузер..Користуюсь вже давно. і тільки ним.Автору велика подяка за цікавий і корисний допис!

    Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено