Відкрити меню

Майкрософт, Яндекс та Вконтакті підтримують учасників Євромайдану

День добрий! Дуже багато відомих людей, політичних та культурних діячів виступають на підтримку Євромайдану та засуджують дії влади, яка застосовує спеціальні підрозділи для розгону демонстрантів. Окрім знаних в Україні Святослава Вакарчука, Руслани, Марічки Бурмаки, гуртів “Мандри” та “Плач Єремії”, які вже стали “майданівськими” символами ще з часів Помаранчевої революції, підтримали протестувальників і голова українського підрозділу компанії “Майкрософт” Дмитро Шимків, голова української філії “Яндекс” Сергій Петренко та засновник соціальної мережі “Вконтакті” Павло Дуров.

Підтримка Євромайдану

Основна претензія – неприпустимість застосування в демократичній країні агресивних дій спецпідрозділів проти мирного населення, яке вийшло на демонстрацію захистити та відстояти свій вибір. Власне – це реакція на дії влади, яка явно “перегнула палицю” і, не дивлячись на обіцянки, знову кидає на протестувальників каральні загони вишколених бійців. Не зважаючи на світову спільноту, не зважаючи на міжнародних спостерігачів, не зважаючи на представників європейського союзу – знову і знову “Беркут” тисне, сіпає, б’є, штовхає … а нам заявляють, що це просто сприяння в роботі комунальних служб.

11 грудня Дмитро Шимків тимчасово склав свої повноваження, взяв відпуск на невизначений термін, передав правління компанією “Майкрософт-Україна” фінансовому директору Тетяні Марушевській і відправився на Євромайдан захищати права та свободи своїх співвітчизників.

Дмитро Шимків

Молодець! Людина, яка доволі відома і якій є що втрачати – вирішила приєднатись до простих людей, це заслуговує на повагу.

Підтримав мітингувальників і Сергій Петренко – директор українського відділення компанії “Яндекс”, який був менш радикальніший, але не залишився осторонь подій в столиці та в Україні.

Сергій Петренко

Петренко закликав бойкотувати все, що пов’язано з владою і Партією регіонів – не приймати участь в спільних заходах, не вітатись та не подавати руки і заявив, що ні в якому разі не буде відповідати на будь-які пропозиції про зустрічі від провладних сил. Відомий вислів Сергія, в якому він сказав, що коли прийде на якийсь захід і виявить, що там присутня влада чи депутати-регіонали, а йому про це не повідомили, то він просто розвернеться і піде геть.

Навіть засновник соціальної мережі “Вконтакті” Павло Дуров висловив свою підтримку і заявив: “Надіюсь, що громадянський протест в Україні приведе до позитивних зрушень в державі.”

Павло Дуров

Тут Дурова можна зрозуміти, адже багато хто пам’ятає події влітку цього року, коли правоохоронці вилучили серверне обладнання українського підрозділу “Вконтакті”. До речі, засновник популярної соціальної мережі заявив, що державні органи влади вимагали $100 тисяч хабаря за повернення серверів та іншого обладнання, яке було конфісковане.

Мені дуже сподобались його слова, які він опублікував на своїй сторінці: “Очевидно, що цей чудовий народ заслуговує більш високого інтелектуального і морального рівня своїх правителів” – так, ми цього заслуговуємо!

Величезний світовий резонанс викликали події в Києві і багато відомих та шанованих людей виступили на підтримку українського народу … але влада ніби не хоче нікого чути, знову дії протилежно розбігаються з обіцянками, а на виправдання своїх вчинків – вони надають якісь зовсім безглузді заявки, на кшталт “прохання комунальних служб”.

Маю велику надію, що більше не будуть повторюватись події 30 листопада та 11 грудня і влада нарешті почує вимоги народу та до них прислухається. Маю велику надію, що політикам вдасться домовитись і не пролити більше жодної краплини людської крові.

Ціна консенсусу, для провладної гілки, дуже висока – це втрата влади, а не це вони ніяк не хочуть погодитись. Дай Боже нам всім здоров’я, терпіння та пішли нарешті українцям те, на що вони заслуговують – нормальну владу і достойне життя на своїй землі.

Слава Україні!

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)
Loading...
Обговорення: 2 коментарі
 1. Pavlofox сказав:

  Український фейсбук також підтримав Майдан.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Ага, все більше і більше свідомих людей.

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google