В еру просунутих технологій та прогресивних рішень ми не можемо йти осторонь часу. ІТ індустрія України налічує більш як 90 000 спеціалістів, 1000 ІТ компаній, з яких більше 20-ти мають штат понад 1000 інженерів. Наші розробники створюють рішення для багатьох компаній, знаних на весь світ: BMW, Boeing, Deutsche Bank, і це лише початок списку.  Наша країна є лідером ІТ аутсорсингу Європи.

AOG.jobs

На шляху розвитку важливо отримувати задачі, що стимулюють на вивчення нового і розширення горизонту особистості. У сфері технологій моду диктує Захід, великі корпорації та починаючі стартапи. Саме ці регіони і формують попит на інтелектуальну ІТ базу спеціалістів з України. З розумінням цієї тенденції і була створена компанія, про яку піде мова далі.

В 2014 році народилась ідея створення сервісу, основним завданням якого стало об’єднати потреби західних компаній в якісних розробниках та український ІТ кластер. На результат очікувати не довелося. За 2015 рік Artel Outsourcing Group примножила заробіток ІТ спеціалістів України і принесла їм загалом більш ніж 1 мільйон доларів. За цей час кількість зареєстрованих профілів розробників перевищило позначку 9500, а кількість ІТ компаній, що користуються сервісом, досягла числа 631.

Замість того, щоб описувати сервіси і процеси роботи, я вирішив поцікавитись у користувачів AOG.jobs, наскільки ефективною і корисною є сама платформа і які підводні камені ми можемо побачити, після того, як ввели логін і пароль. До вашої уваги Григорій Шадара – Chief Commercial Officer української компанії, що надає послуги ІТ аутсорсингу.

AOG.jobs

“Зараз я вже і не згадаю, звідки дізнався і чому зареєстрував профіль на AOG.jobs, це було дуже давно. Якщо не помиляюсь, я побачив у Facebook пости з проектами, і, будучи на той час сейлз менеджером, вирішив спробувати цей канал пошуку нових клієнтів. На самому початку був лише профіль і ніякої активності. Виникали труднощі в користуванні, сира стадія проекту, прямо кажучи, відчувалась дуже. Змін не було практично до кінця минулого року. Наскільки я пам’ятаю, саме тоді керівництво AOG зробили редизайн і повний ребрендинг, і взяли дуже цікавий курс на аутсорс проекти.

Моя компанія займається аутсорсингом ІТ послуг для іноземних ринків. Основний стик технологій достатньо широкий – веб, десктоп і розробка мобільних додатків. Платформа AOG.jobs дає прекрасну можливість знайти нам цікаві проекти. Враження від сумісної роботи, в цілому, позитивні. Замовники трапляються різні, радує те, що основна маса – надійні, відносяться з розумінням і, що не менш важливо, платоспроможні.

Специфіка роботи, загалом, мене влаштовує: зареєстрував і заповнив профайл – додав команду – відгукнувся на проект – пройшов співбесіду – отримав (або ні) проект. При цьому, як на мене, в роботі зрідка присутній надмірний бюрократизм. Під бюрократією я маю на увазі безліч часозатратних процесів: сформувати ти відправити резюме кожного члена команди, портфоліо з прикладами робіт, а усі роботи не підлягають розголосу і знаходяться під NDA – це все необхідно пояснити, обговорити і підписати, [Office1] потім – декілька етапів співбесід. Можливо, це сприяє дисципліні та контролю, але відтягує підписання самої угоди, що можливо зробити швидше, за умови роботи напряму із замовником.

Щодо плюсів, для мене важливо те, що менеджмент і управління всіма процесами знаходиться на стороні AOG. Усі критичні, спірні питання і конфліктні ситуації вирішуються швидко і позитивно.

Числовий показник ефективності поки що невисокий – 5 закритих проектів з вересня-листопада 2015 року. Якщо говорити про саму воронку продажів, скільки кандидатів відправили на розгляд і скільки проектів отримали, – присутня істотна розбіжність.

На жаль, в Україні напрямки масштабного виходу на ІТ проекти зарубіжних ринків розвиваються нечасто, а отже прагнення AOG заслуговують на повагу. Хотілося б лише розширити можливість працювати по моделі чистого аутсорсингу, коли на проект заходить компанія, а не окремий розробник.”

Існує чимало думок і відгуків, як від зареєстрованих розробників і команд, так і від клієнтів. Та вашу думку про самий сервіс і користь, що він несе українському ІТ ринку, формуєте лише Ви. Не соромтесь і не позбавляйте себе можливості та задоволення працювати віддалено на перевірених ІТ проектах. Відкрийте для себе AOG.jobs http://www.aog.jobs/for-developers

Натисніть на зірочку - не пошкодуйте оцінки!

Середня оцінка / 5. Всього голосів: