Вітаю, шановні друзі! Ви напевно помітили, що все частіше і частіше на шпальтах блогу з’являються скрінкасти (не дуже я люблю ці іноземні словечка, скажемо просто – відеоуроки), які зняті з екрана монітора та освітлюють різні технічні аспекти інтернет діяльності. Це не просто так, адже саме така подача матеріалу, особливо навчального плану, сьогодні дуже популярна і нехтувати цим просто не можна. Окрім відеокурсів, які користувач може отримати на свій ПК та переглядати offline, я планую збільшити кількість саме скрінкастів, щоб мати змогу надати Вам ще більше цікавих та корисних матеріалів, які деколи важко описати в текстовій статті.

Скрінкасти

Коли я закінчив запис останнього відеокурсу “Як створити блог на WordPress V2.0”, то подумав, а чому б не поділитись з читачами своїми напрацюваннями технічного характеру, в плані вибору обладнання для запису скрінкастів? Адже цілком можливо, що хтось планує розпочати працювати в цьому напрямку, адже це сучасно та перспективно, але перед людиною може постати ряд запитань, а зокрема: чим записувати?

Особисто я витратив дуже багато часу на тестування різного обладнання, перепробував просто безліч мікрофонів та гарнітур, та все ж таки вивів для себе чіткі правила того, що підійде для запису скрінкастів, а що в жодному разі використовувати не варто.

Як Ви гадаєте, яка найважливіша складова для успішного скрінкасту? Знання, професійність автора – це зрозуміло, це само собою, але що важливо саме в технічному плані? Правильно, це якісний та професійний звук. Адже якщо на Вашому відео присутні сторонні шуми, голос нечіткий, відчутні перепади гучності і так далі, то Ваш продукт ніхто слухати не буде і добитись визнання чи зібрати аудиторію навколо себе буде вкрай важко, якщо не сказати – неможливо!

Саме тому я дуже хочу, щоб Ви мали готову інструкцію з вибору обладнання для запису відеоуроків та не витрачали дарма час та кошти.

Цей відеоурок я побудував за принципом “економ-режиму”, оскільки практично всі інструкції, які є в інтернеті, побудовані з наголосом на найдорожче, але особисто я розглянув всі варіанти, які можна використовувати. Тут Ви дізнаєтесь чим до сьогоднішнього дня користувався особисто я, що теоретично можна використовувати і що в моєму арсеналі з’явилось зараз.

Тому прошу переглянути відео та зробити свій вибір, якщо Ви плануєте спробувати себе в скрінкастингу. Якщо ж Ви не планували записувати відеоуроки, я рекомендую подумати над цим питанням серйозніше, адже скрінкасти сьогодні в тренді.

Якщо виникатимуть запитання після перегляду відео, ласкаво прошу коментуйте, залюбки відповім всім.

Бажаю Вам всього хорошого.

Шануйтеся!

Натисніть на зірочку - не пошкодуйте оцінки!

Середня оцінка / 5. Всього голосів: