Відкрити меню

Містика чи простий збіг обставин?

Шановні друзі! Хочу поділитись з Вами трішки містичним випадком)). Хто читає наш блог регулярно, той може пригадати, що колись на шпальтах публікувалася стаття про вплив кошенят на здоров’я людей – ось цей матеріал. Описуючи анімалотерапію (існує така наука, про лікування тваринами) я говорив, що про власне кошеня подумаю цілком серйозно. І ось, пройшло декілька місяців і ми з дружиною вирішили взяти маленьке кошенятко…

Випадок, здавалося б звичайний і що тут містичного, але, якщо уважно придивитись то можна помітити цікавий збіг обставин. Зараз я все Вам поясню. Дивіться…

Коли ми вирішили взяти кошеня, в першу чергу обдзвонили всіх знайомих, чи раптом в кого кішка не принесла поповнення. Виявилось, що в однієї товаришки нещодавно з’явились маленькі нащадки і ми, довго не думаючи, попросили принести нам хлопчика. Знайома повідомила, що народили дві кішки і можна обрати – або чорні, або світлі.

Чорне кошеня брати ми не захотіли і вибрали світле, не розпитуючи, який відтінок та таке інше. Кошенятко виявилось милим і дуже гарним, тому без зайвих розмов ми забрали мале чудо до дому. Перебравши декілька імен нарекли його Піксель.

І ось буквально вчора, спостерігаючи за грою Пікселя, я згадав про статтю і про зображення, яке випадково знайшов для матеріалу на своєму ПК. Знайшовши в архіві блогу публікацію, я покликав дружину і ми разом щиро посміялися. Чому?

Ось таку картинку я додав до статті “Заводіть кошеня — покращуйте здоров’я”

А ось як виглядає сьогодні наш Піксель

Шкода, що я не помітив та не звернув увагу на цей збіг трішки раніше, коли Піксель був ще зовсім маленький. Тоді ідентичність з малюнком була практично 100%.

Це при тому, що ми не обирали певний відтінок кошеняти, а взяли перше, яке нам запропонували)).

От і не вір після цього в містику та збіг обставин. Чудасія!)).

- · -

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 2, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 2 комент
 1. molinski сказав:

  Він вас сам обрав.
  хороший кіт 🙂

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   🙂 🙂 🙂 Мав бути Каспером, але став Пікселем 🙂 🙂 🙂

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено