Миттєва індексація статті в Google!

blog5fce11e2a7368_7a6bb50f-a43c-42a6-8dd9-85498b25c270

Мої вітання! Сьогодні, як я і обіцяв вже давно, опишу метод, за допомогою якого можна змусити Google закинути в індекс Вашу статтю буквально миттєво. Не через декілька годин чи днів, а через хвилину, а то і менше. Про це мене просили читачі ще після вебінару, але хвороба трішки вибила мене з колії, тому поспішаю реабілітуватись. Отже, як миттєво проіндексувати статтю в Google? Все дуже просто. Можливо для бувалих блогерів це не буде секретом, багато хто про цей метод знає вже давно, але для більшості читачів блогу, гадаю, така інформація принесе чималу користь.

Як Ви знаєте, пошукова система Google надає кожному власнику сайту чи блогу персональний кабінет з усіма необхідними інструментами для керування своїми ресурсами, або простіше – “Інструменти для веб-майстрів”. В Яндексі, як приклад, також є такий кабінет під назвою “Яндекс веб-майстер”.

Перед тим, як говорити про індексацію, необхідно щоб у Вас блог був доданий в “Інструменти для веб-майстрів”. Йдемо за адресою:

https://www.google.com/webmasters/tools/home?hl=uk

Додаємо сюди свій ресурс, якщо він не доданий, якщо ж Ваш блог уже є в панелі управління – читаємо далі.

Що таке індексація сайту? Це внесення інформації про контент ресурсу в базу даних пошукових систем. Чим швидша індексація – тим швидше Ваша стаття буде видаватись в результатах видачі пошукової системи, тим швидше на ресурс підуть відвідувачі, тим краще це для Вас, як для автора, тому що ПС побачать, хто в кого вкрав текст і т.д.

Сьогодні ми поговоримо про те, як пришвидшити цю індексацію і організувати все таким чином, щоб Google видавав Ваш матеріал в своїх результатах буквально через хвилину.

Заходимо в “Інструменти для веб-майстрів” і обираємо потрібний сайт. До речі, сюди можна додати не один ресурс, а стільки, скільки у Вас є. В лівій колонці інструментів тиснемо на пункт “Сканувати” і далі на підпункт “Переглянути як Google”.

В самому верху Ви побачите поле для вставки URL, тому вставляємо туди адресу нашої статті, але без додатка головної сторінки, так як адресу самого ресурсу Google підставить автоматом.

Вставили і тиснемо на червону кнопку “Отримати”. Google перевірить, чи все окей з адресою, якщо все в порядку, то ми побачимо наш URL з позначкою “Завершено”.

Тепер нам потрібно натиснути кнопку “Надіслати для індексації”. Тиснемо і відправляємо статтю в індекс Google. Пошукова система перепитає нас, що ми хочемо проіндексувати.

Ставимо позначку на “Сканувати лише цю URL-адресу” і тиснемо кнопку “Надіслати”. Після цього ми побачимо нашу статтю з усіма завершеними статусами – отримання завершено і надіслано для індексації.

Ну що? Проведемо експеримент? Скріншоти я робив з процесу додавання в індекс вчорашньої статті “Як зробити інсталяційну флешку з Windows 7 та куди я пропав”. Отже, я йду на свій блог, копіюю назву щойно опублікованої статті і спробую знайти її в пошуку Google.

Відкриваю пошук, вставляю заголовок статті повністю, щоб гарантовано потрапити на неї, і що я бачу?

Стаття вже в результатах видачі, отже Google її проіндексував, а додана в цей індекс вона була 2 хвилини тому! Друзі! 2 хвилини і стаття в індексі Google! Це при тому, що після додавання URL для індексації я витратив ще десь біля хвилини на перевірку відображення матеріалу на блозі, а значить реально залетіла вона в індекс ще раніше!

Колись я використовував для пришвидшення індексації різні твіттери-шмідтери, анонси, репости … тепер цього робити великої потреби я не бачу, ну хіба би там у мене було багато тисяч підписників.

Google індексує статтю за лічені хвилини! На прикладі – 2 хвилини.

Обов’язково використовуйте цей метод, щоб Гугл приймав Ваші матеріали в обійми своєї індексації якомога швидше.

Бажаю Вам вдалого дня і хорошого настрою.

Шануйтеся.