Відкрити меню

Мої курси

Мої відеокурси! Завантажуйте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО!

Як створити блог на WordPress своїми рукамиБезкоштовний відеокурс “Як створити блог на WordPress своїми руками“, який дозволить абсолютно кожному користувачеві, навіть без спеціальних технічних навиків, створити свій власний професійний блог на базі WordPress.

Понад 35 відеоуроків, більше 12 годин відео, 3гб корисної інформації – для Вас АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО!

Якщо Ви ніколи не стикались з сайтобудуванням чи блоговеденням, якщо не знайомі з мовами програмування HTML, CSS та PHP, то цей відеокурс саме для Вас! Вся інформація подана простою, зрозумілою мовою, без спеціальних технічних термінів та словосполучень.

Для всіх, хто завантажить відеокурс з цього блогу, стане доступною реєстрація на закритому форуму користувачів, де Ви зможете задати питання та отримати відповідь у вирішення будь-яких проблем, які подуть пов’язані з вивченням матеріалів курсу.

Ви все ще думаєте, що створення власного блогу це дуже складно? Завантажте безкоштовно мій відеокурс і я доведу Вам протилежне!

БІЛЬШЕ НЕ РОЗПОВСЮДЖУЕТЬСЯ – СТОРІНКА НОВОЇ ВЕРСІЇ ВІДЕОКУРСУ

SmartResponder — E-mail маркетинг по-українськиВідеокурс “SmartResponder — E-mail маркетинг по-українськи” – черговий, безкоштовний подарунок для читачів webdigest.com.ua.

Якщо у Вас є власний блог, якщо Ви плануєте заробляти в інтернет – мережі, то інформація про e-mail маркетинг, рушійний механізм побудови правильного фундаменту майбутнього бізнесу, буде вам просто необхідна.

На моє глибоке переконання, будь – яка діяльність у всесвітній павутині, не залежно від сфери та мети, повинна базуватись на побудові аудиторії постійних, лояльних читачів.

Саме за допомогою сервісу “Smartresponder” у Вас є можливість зробити те, що принесе Вам нечувані дивіденди в майбутньому – створити власну підписну базу!

Але … надзвичайно важливо знати, як правильно цю підписну базу побудувати, як правильно працювати з читачами, що робити можна, а що вкрай не рекомендовано. Саме для цього і спеціально для Вас – абсолютно безкоштовний відеокурс “SmartResponder — E-mail маркетинг по-українськи” відкриває всі секрети та таємниці ефективного, результативного, дієвого e-mail маркетингу.

В цьому курсі Ви знайдете абсолютно все, що стосується налаштувань сервісу, генерування привабливих HTML листів, правильної роботи з  функціями та корисні поради по створенню і керуванню підписною базою!

“Якщо у Вас немає власної поштової розсилки – в Інтернеті Вам робити нічого” – надзвичайно влучний та правильний вислів!

Завантажуйте безкоштовний відеокурс, вивчайте матеріал та будуйте власну підписну базу, яка стане Вашим стартом до хорошого та прибуткового бізнесу в мережі!

БІЛЬШЕ НЕ РОЗПОВСЮДЖУЄТЬСЯ, В ЗВ’ЯЗКУ З ЗАКРИТТЯМ СЕРВІСУ SMARTRESPONDER

ГОТУЄТЬСЯ ДО ВИХОДУ НОВА ВЕРСІЯ

Обговорення: 31 комментар
 1. Дякую, пан Олег!

  Відповіcти
 2. Євген сказав:

  Дякую Вам за Безкоштовний відеокурс «Як створити блог на WordPress своїми руками»!!! Ви так детально все розповідали,що я все думав, чому цей курс безкоштовний. За такий безкоштовний відео курс, можно і заплатити=) Більше ніде не зустрічав подібного, та ще і безкоштовного!!! Після курсу, звичайно, в мене залишилися запитання, але я їх задам на форумі.
  Дякую Вам за вашу роботу!!!

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Дякую і Вам за хороші слова. Користуйтесь. На рахунок форуму – його поки що не існує, замість форуму є скайп підтримка. В майбутньому, коли вийде в світ ще декілька курсів, форум повернеться звичайно. Поки що в цьому потреби я не бачу. Якщо Ви перейдете за лінком “Форум підтримки” в курсі, то побачите оголошення, де буде логін скайпу служби підтримки. На все добре.

   Відповіcти
   1. Ярослав сказав:

    До речі у мене є файл перекладу на українській мові до плагіну bbPress, сам перекладав бо ніде не міг знайти. Так що якщо надумаєте робити форум, то повідомте – пришлю вам свій переклад.

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     Матиму на увазі, дякую 🙂

     Відповіcти
    2. саша сказав:

     перекладу на українській мові до плагіну bbPress

     Відповіcти
 3. Ярослав сказав:

  Радий познайомитись з вашим блогом. Він напевно один такий. Маю на увазі українською мовою. І сам думав щось подібне зробити, але напевно не дуже вигідно. Оскільки українською мовою інформації по цій темі дуже мало, то на жаль більшість українців шукає її на російській мові. Як наслідок, на мій погляд перспективи у блога з такою тематикою українською мовою дуже сумнівні.
  Конкуренція тематики велика, кількість запитів саме українською мовою дуже мала. Шкода звісно, що така ситуація склалась на цьому ринку.
  Не знаю навіть, як я потрапив на ваш блог – напевно Вам дуже пощастило)).
  Одним словом, бажаю Вам успіхів і напевно багато, багато удачі!

  P.S. Ви чули про SEO? Оскільки судячи з ваших публікацій, то ні))) Не ображайтесь.
  Просто мені знається вашому сайту цього сильно не вистачає.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   З сео в мене все в порядку, і ті матеріали, які потрібно, налаштовані під запити, не переймайтесь, то Вам лиш здається.

   Відповіcти
   1. Ярослав сказав:

    Зрозуміло, але мені здається що усі публікації потрібно під запити налаштовувати. Навіщо тратити час і писати статтю яку ніхто не знайде?

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     Ну от зробите свій ресурс, тоді поговоримо про “кожну статтю під запити”. Не на всі статті, які є тут, реально знайти запит на українській мові.

     Відповіcти
     1. Ярослав сказав:

      Це правда, по темі створення сайтів дійсно дуже мало запитів на українській мові. Саме це мене і лякає і спиняє, щоб створити свій власний блог по цій темі.
      З приводу свого ресурсу, у мене він є, і напевно 95% контенту названі під конкретний пошуковий запит.
      Правла є проблеми з самим контентом, оскільки більшість матеріалів на даний мамент створюють стороні люди, які уявлення не мають про SEO, то на жаль внутрішня частина контенту дуже рідко відповідає запиту.

      Відповіcти
  2. Володимир сказав:

   На кожен товар є свій покупець!

   Відповіcти
 4. Володимир сказав:

  Доброго дня, пане Олеже!
  Дякую Вам за вашу працю!
  Отримавши відеокурс «Як створити блог на WordPress своїми руками» та швиденько переглянувши, я вирішив перенести на WordPress блог, який закінчував на Джумлі. До цього я кілька разів пробував зробити блог на WP, користуючись роботами інших авторів, та все марно. А цей відеокурс сподобався змістовним, зрозумілим викладенням матеріалу. Звичайно, 2,5 роки в сайтобудуванні – це дуже багато, доводиться пристосовуватись до змін, в першу чергу це стосується шаблонів та плагінів. Наприклад, для responsive шаблона потрібен і плагін Advanced Responsive Video Embedder для розміщення відео в статті. Але все це дрібниці, головне, що є основа.
  Хочу Вам також подякувати за Double Commander. Перебравши кілька безкоштовних файлових менеджерів, всі видалив, аж поки не побачив у Вас на блозі статтю про Double Commander, який швиденько і встановив. Це, напевне, найкращий аналог Тотала.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   На здоров’я. Ви праві, з 2013 року багато води втекло, саме тому десь на липень-серпень планується вихід другої версії відеокурсу V2.0, де будуть враховані всі сучасні тенденції.

   Відповіcти
 5. respect14 сказав:

  Привіт Олеже! Коли вийде курс v2.0? Ще не плануєте?

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Вітаю. Планую звичайно, якщо все буде добре – то до кінця жовтня буде вже готовий точно.

   Відповіcти
   1. respect14 сказав:

    Оооо дуже добре …з нетерпінням чекаю…

    Відповіcти
 6. Марина сказав:

  Дуже вдячна Вам за Вашу роботу! Нічого зайвого, чітко й зрозуміло пояснюєте саме ті проблеми, що цікавили користувача. Таке враження, ніби думки мої прочитали 😈

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   А я екстрасенс 😈 Жартую, звичайно. Вам дякую за увагу.

   Відповіcти
 7. respect14 сказав:

  Привіт) то до кінця червня буде новий курс по Вордпресу? Вже не можу дочекатись)

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Так, так, саме до кінця червня буде готовий.

   Відповіcти
 8. respect14 сказав:

  Привіт пане Олег) Скажіть будь ласка чи будуть ще знижки на курс по ВП? 450 грн. було б якраз супер)

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Як Вам сказати, акційні знижки будуть, але коли саме сказати важко, потрібна подія 🙂

   Відповіcти
 9. Віталій сказав:

  Доброго дня! Проглядав ваш безкоштовний курс по wordpress, дуже сподобалось. Ось тільки виникло одне питання, зробив я простенький сайт поставив тему Raspberry_Cafe як по ваших уроках, добавив рубрики і написав до них декілька статтей, і тепер відкривши любу категорію мені виводить тільки декілька речень статті, а я б хотів щоб вони наприклад виводились повністю або таку частину статті яку мені потрібно, як це можна змінити ( тег more взагалі не викорситовую)?

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   День добрий, ну воно так і повинно бути. Якщо я правильно зрозумів, то Ви відкриваєте певну рубрику. оскільки відкриття рубрики – це фактично відкриття архіву, то архівні записи і виводяться анонсами, так на будь-якій темі відбувається. Змінити можна тільки на вивід повних статей, для цього у файлі archive.php потрібно знайти функцію the_excerpt () та замінити її на the_content ()

   Подекуди, в певних шаблонах, за вивід архіву рубрик може відповідати файл category.php

   Відповіcти
   1. Віталій сказав:

    Дуже вам дякую за швидку відповідь, все вийшло))

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     На здоров’я 🙂

     Відповіcти
 10. Богдан сказав:

  Доброго дня! Курс подорожчав?

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Ні, ціна залишилась такою як і була. Тим більше зараз ще триває акційна пропозиція і за купоном 54fd42FRs97 Ви зможете отримати 25% знижки.

   Відповіcти
 11. Богдан сказав:

  Привіт) Там буде інсталятор чи ІСО ?

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Там не буде ні інсталятора, ні ІСО. Курс розповсюджується в .zip архіві, меню запускається файлом index.html

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2017 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google