Відкрити меню

Відеокурс

Ви вже давно мріяли створити власний блог, але не знали, з якого боку до цього підступитись? Можливо, Вас лякала необхідність вивчати доволі важкі технічні аспекти HTML, CSS та PHP? Чи може Ви вже звиклись з думкою, що у Вас нічого не вийде? Хочу Вас порадувати, все у Вас вийде і допоможе Вам в цьому WordPress та мій відеокурс.

Що таке WordPress? Це абсолютно безкоштовна Система Керування Контентом або просто “двигунець”, на якому кожна людина може створити свій власний блог чи сайт. Це свого роду конструктор, який Ви встановлюєте на хостинг та з певних частин складаєте основу свого майбутнього ресурсу. Здавалося б, тут не потрібно програмувати, знати складні технічні моменти – просто встановили програму, обрали шаблон та налаштовуєте його під власні потреби. Але все так гарно тільки в теорії, а на практиці – все по-іншому.

Як правильно встановити WordPress, як налаштувати його відповідно до вимог пошукових систем, які плагіни корисні, а які ставити немає потреби, бо їх можна замінити функціями (кодом), та як правильно це зробити, які шаблони обрати та як їх редагувати під свої потреби, як працювати з графікою та CSS-стилями, як редагувати контент і ще багато інших запитань стануть одразу перед Вами неймовірно міцною стіною, подолати яку самотужки практично неможливо.

Саме тому я пропоную Вам свою допомогу в форматі відеокурсу “Як створити блог на WordPress v2.0”. Це вже друга версія цього відеокурсу. Перша, яка була записана ще у 2013 році і зараз знята з розповсюдження, користувалась дуже хорошим попитом.

Цей відеокурс допоможе Вам крок за кроком створити свій блог. Але це не тільки відеокурс, це ще й величезна WordPress-енциклопедія, яка освітлює абсолютно всі питання, що можуть виникнути в користувачів у процесі роботи над блогом. У відеокурсі розглядаються практично всі аспекти, починаючи від розробки ресурсу на власному комп’ютері ще без використання інтернету і закінчуючи технічними налаштуваннями вже на хостинг-майданчику, ба навіть більше – редагування CSS-стилів шаблону, основи роботи з графікою, використання wordpress-функцій та ще багато іншого.

Яку б тематику для свого блогу Ви не обрали, я впевнений на всі 100%, що завдяки відеокурсу Ви неодмінно його створите! Більш ніж 7-ми річний досвід у сайтобудуванні, який я вклав у цей курс та майже 1 рік роботи над ним дають мені впевненість у тому, що тут Ви знайдете все, що буде потрібно, незалежно від того, що Ви бажаєте отримати на виході – простий онлайн-щоденник чи складний професіональний блог.

Навіть якщо Ви початківець в інтернет-технологіях та поки не уявляєте собі, як створюються та функціонують блоги, не переймайтесь – весь матеріал відеокурсу подано максимально простою мовою, без складних технічних термінологій. Все спрямовано тільки на те, щоб користувач зміг легко та невимушено отримати необхідні знання та навички.

ВІДЕОКУРС БІЛЬШЕ НЕ РОЗПОВСЮДЖУЄТЬСЯ

Обговорення: 32 коментарі
 1. Дякую, пан Олег!

  Відповіcти
 2. Євген сказав:

  Дякую Вам за Безкоштовний відеокурс «Як створити блог на WordPress своїми руками»!!! Ви так детально все розповідали,що я все думав, чому цей курс безкоштовний. За такий безкоштовний відео курс, можно і заплатити=) Більше ніде не зустрічав подібного, та ще і безкоштовного!!! Після курсу, звичайно, в мене залишилися запитання, але я їх задам на форумі.
  Дякую Вам за вашу роботу!!!

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Дякую і Вам за хороші слова. Користуйтесь. На рахунок форуму – його поки що не існує, замість форуму є скайп підтримка. В майбутньому, коли вийде в світ ще декілька курсів, форум повернеться звичайно. Поки що в цьому потреби я не бачу. Якщо Ви перейдете за лінком “Форум підтримки” в курсі, то побачите оголошення, де буде логін скайпу служби підтримки. На все добре.

   Відповіcти
   1. Ярослав сказав:

    До речі у мене є файл перекладу на українській мові до плагіну bbPress, сам перекладав бо ніде не міг знайти. Так що якщо надумаєте робити форум, то повідомте – пришлю вам свій переклад.

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     Матиму на увазі, дякую 🙂

     Відповіcти
    2. саша сказав:

     перекладу на українській мові до плагіну bbPress

     Відповіcти
 3. Ярослав сказав:

  Радий познайомитись з вашим блогом. Він напевно один такий. Маю на увазі українською мовою. І сам думав щось подібне зробити, але напевно не дуже вигідно. Оскільки українською мовою інформації по цій темі дуже мало, то на жаль більшість українців шукає її на російській мові. Як наслідок, на мій погляд перспективи у блога з такою тематикою українською мовою дуже сумнівні.
  Конкуренція тематики велика, кількість запитів саме українською мовою дуже мала. Шкода звісно, що така ситуація склалась на цьому ринку.
  Не знаю навіть, як я потрапив на ваш блог – напевно Вам дуже пощастило)).
  Одним словом, бажаю Вам успіхів і напевно багато, багато удачі!

  P.S. Ви чули про SEO? Оскільки судячи з ваших публікацій, то ні))) Не ображайтесь.
  Просто мені знається вашому сайту цього сильно не вистачає.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   З сео в мене все в порядку, і ті матеріали, які потрібно, налаштовані під запити, не переймайтесь, то Вам лиш здається.

   Відповіcти
   1. Ярослав сказав:

    Зрозуміло, але мені здається що усі публікації потрібно під запити налаштовувати. Навіщо тратити час і писати статтю яку ніхто не знайде?

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     Ну от зробите свій ресурс, тоді поговоримо про “кожну статтю під запити”. Не на всі статті, які є тут, реально знайти запит на українській мові.

     Відповіcти
     1. Ярослав сказав:

      Це правда, по темі створення сайтів дійсно дуже мало запитів на українській мові. Саме це мене і лякає і спиняє, щоб створити свій власний блог по цій темі.
      З приводу свого ресурсу, у мене він є, і напевно 95% контенту названі під конкретний пошуковий запит.
      Правла є проблеми з самим контентом, оскільки більшість матеріалів на даний мамент створюють стороні люди, які уявлення не мають про SEO, то на жаль внутрішня частина контенту дуже рідко відповідає запиту.

      Відповіcти
  2. Володимир сказав:

   На кожен товар є свій покупець!

   Відповіcти
 4. Володимир сказав:

  Доброго дня, пане Олеже!
  Дякую Вам за вашу працю!
  Отримавши відеокурс «Як створити блог на WordPress своїми руками» та швиденько переглянувши, я вирішив перенести на WordPress блог, який закінчував на Джумлі. До цього я кілька разів пробував зробити блог на WP, користуючись роботами інших авторів, та все марно. А цей відеокурс сподобався змістовним, зрозумілим викладенням матеріалу. Звичайно, 2,5 роки в сайтобудуванні – це дуже багато, доводиться пристосовуватись до змін, в першу чергу це стосується шаблонів та плагінів. Наприклад, для responsive шаблона потрібен і плагін Advanced Responsive Video Embedder для розміщення відео в статті. Але все це дрібниці, головне, що є основа.
  Хочу Вам також подякувати за Double Commander. Перебравши кілька безкоштовних файлових менеджерів, всі видалив, аж поки не побачив у Вас на блозі статтю про Double Commander, який швиденько і встановив. Це, напевне, найкращий аналог Тотала.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   На здоров’я. Ви праві, з 2013 року багато води втекло, саме тому десь на липень-серпень планується вихід другої версії відеокурсу V2.0, де будуть враховані всі сучасні тенденції.

   Відповіcти
 5. respect14 сказав:

  Привіт Олеже! Коли вийде курс v2.0? Ще не плануєте?

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Вітаю. Планую звичайно, якщо все буде добре – то до кінця жовтня буде вже готовий точно.

   Відповіcти
   1. respect14 сказав:

    Оооо дуже добре …з нетерпінням чекаю…

    Відповіcти
 6. Марина сказав:

  Дуже вдячна Вам за Вашу роботу! Нічого зайвого, чітко й зрозуміло пояснюєте саме ті проблеми, що цікавили користувача. Таке враження, ніби думки мої прочитали 😈

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   А я екстрасенс 😈 Жартую, звичайно. Вам дякую за увагу.

   Відповіcти
 7. respect14 сказав:

  Привіт) то до кінця червня буде новий курс по Вордпресу? Вже не можу дочекатись)

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Так, так, саме до кінця червня буде готовий.

   Відповіcти
 8. respect14 сказав:

  Привіт пане Олег) Скажіть будь ласка чи будуть ще знижки на курс по ВП? 450 грн. було б якраз супер)

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Як Вам сказати, акційні знижки будуть, але коли саме сказати важко, потрібна подія 🙂

   Відповіcти
 9. Віталій сказав:

  Доброго дня! Проглядав ваш безкоштовний курс по wordpress, дуже сподобалось. Ось тільки виникло одне питання, зробив я простенький сайт поставив тему Raspberry_Cafe як по ваших уроках, добавив рубрики і написав до них декілька статтей, і тепер відкривши любу категорію мені виводить тільки декілька речень статті, а я б хотів щоб вони наприклад виводились повністю або таку частину статті яку мені потрібно, як це можна змінити ( тег more взагалі не викорситовую)?

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   День добрий, ну воно так і повинно бути. Якщо я правильно зрозумів, то Ви відкриваєте певну рубрику. оскільки відкриття рубрики – це фактично відкриття архіву, то архівні записи і виводяться анонсами, так на будь-якій темі відбувається. Змінити можна тільки на вивід повних статей, для цього у файлі archive.php потрібно знайти функцію the_excerpt () та замінити її на the_content ()

   Подекуди, в певних шаблонах, за вивід архіву рубрик може відповідати файл category.php

   Відповіcти
   1. Віталій сказав:

    Дуже вам дякую за швидку відповідь, все вийшло))

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     На здоров’я 🙂

     Відповіcти
 10. Богдан сказав:

  Доброго дня! Курс подорожчав?

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Ні, ціна залишилась такою як і була. Тим більше зараз ще триває акційна пропозиція і за купоном 54fd42FRs97 Ви зможете отримати 25% знижки.

   Відповіcти
 11. Богдан сказав:

  Привіт) Там буде інсталятор чи ІСО ?

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Там не буде ні інсталятора, ні ІСО. Курс розповсюджується в .zip архіві, меню запускається файлом index.html

   Відповіcти
 12. Олег сказав:

  А я не погоджуюся з тим, що українською мовою мало шукають.
  Що раз більше людей шукаютть матеріали саме українською….!
  Дякую Вам пане Олеже за те. що принципово українською зробили блог.
  Дуже приємно…!

  Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google