Достатньо я вже публікував варіантів мультимедійних програвачів для відео та аудіо, але сьогодні хочу порекомендувати Вам ще одну програмку – GOM Media Player. Про цей плеєр я чув вже давно, але не зустрічав хоча б російської версії, всі релізи були англомовні, та знайшовши офіційну російську версію цього плеєра, негайно вирішив поділитись з Вами, шановні читачі.

Що особливого в GOM Media Player? Окрім того, що це потужний, безкоштовний мультимедійний програвач, GOM Media Player містить одну, дуже зручну функцію, яка була мені необхідна для однієї справи. Якої саме? Давайте про все по черзі – спочатку розглянемо саму програмку, її установку та налаштування.

Одразу скажу, що працює цей плеєр практично на всіх операційних системах – Windows 7 (32 / 64 біт), Windows Vista (32 / 64 біт), Windows XP (32 / 64 біт), Windows 2000, Windows ME, Windows 98SE, тобто всюди і завжди).

Ресурсів Вашого ПК використає небагато, всього 16 мб оперативної пам’яті та 25 мб місця на жорсткому диску, при тому, що GOM Media Player відтворює практично всі відомі відео формати (AVI, MKV, WMV, ASF, MP4, OGG, TS та інші).

Цікава особливість GOM плеєра в тому, що при потребі використати якийсь додатковий кодек, якого у Вас не виявиться в системі, він запропонує Вам завантажити його та покаже де, а не тупо видасть Eror і все, труба.

Завантажуйте інсталяційний файл та запускайте його. Програма розпочне розпаковувати необхідні для установки елементи.

Коли всі необхідні файли розпакуються – з’явиться невеличка заставка GOM Media Player.

Після чого розпочнеться сама інсталяція програми. Запуститься майстер установки, який і допоможе нам інсталювати GOM Media Player. Тиснемо “Далее”

Ліцензія – не втечеш і не обійдеш, мусимо приймати. Тиснемо “Принимаю”.

Далі нам пропонують вибрати тип установки. Тут особливо мудрувати не будемо, обираємо “Общие” та тиснемо “Далее”.

Яндекс.Бар – по традиції присутній практично в кожній програмі. Чи ставити його чи ні – обирайте самі, як забажаєте.

Якщо не хочете інсталювати – ставите відмітку на другому пункті та знімаєте всі галочки. “Далее”.

Слідуючий крок – вибір теки для установки. Також не вигадуємо різного роду збочення – ставимо по замовчуванню та тиснемо “Установить”.

Запуститься процес інсталяції, тому чекаємо декілька секунд і нічого не тиснемо.

Після завершення тиснемо “Готово”. Інсталяція закінчилась, можемо користуватись GOM Media Player.

Якщо Ви нічого не змінювали в типі установки, то у Вас на робочому столі з’явиться іконка плеєра.

Запускаємо програму. При першому запуску нам запропонують вибрати первинні налаштування для оптимальної роботи програми. Перше – це режим відображення. Тут я нічого не змінював, залишив “Нормальний режим”. Якщо Ви впевнені, що у Вас надпотужний комп з надпотужною відеокартою – можете обрати “Режим высокого качества”.

Далі функції звуку. Кодеки не чіпаємо, канали ставимо відповідно до своєї ситуації. У мене до ПК під’єднано дві колонки, тому залишаю 2 канали.

Далі, які файли відтворювати за допомогою GOM Media Player. Якщо Ви не бажаєте, що б якийсь тип файлу програвався в GOM Media Player – просто зніміть галочку. Я залишив все без змін.

Далі шрифт субтитрів та пріоритет процесора GOM Media Player. Шрифт я залишив по замовчуванню, а пріоритет процесора поставив вище середнього.

На цьому все, первинні налаштування завершені, можемо стартувати. Тиснемо “Готово.”

Головне вікно програми – приємний, як на мене, зовнішній вигляд, компактний, немає зайвих кнопок та “піпок”)). Все в тему.

Панель налаштувань викликається натисканням вкладочки “Настройки” під навігаційною панелькою. Розглядати налаштування ми не будемо – все тут просто та зрозуміло. Розмір вікна, логотип, скін (зовнішній вигляд) та інші переглянете самостійно, нічого складного чи надважливого тут немає.

Завантажити GOM Media Player (вага архіву – 19.2 мб)
Завантажити GOM Media Player з офіційного сайту

Тепер про те, для чого мені знадобився саме цей плеєр. На відміну від інших програвачів, GOM Media Player дуже класно виділяє формати файлів. Якщо, при використанні інших програвачів, в переліку відео необхідно було придивлятись до розширення, що це – AVI, MP4, mkv чи якийсь інший формат, то в GOM Media Player формати файлів виділяються яскравими іконками.

Для чого це було мені потрібно? Шановні читачі, я готую для Вас неймовірно корисний та цінний сюрприз. Цей подарунок отримають абсолютно всі читачі, без винятку, тому слідкуйте за оновленнями блогу та підписуйтесь на RSS чи отримання новин по E-mail.

Сюрприз, за який багато хто в інтернеті просить гроші, для Вас буде абсолютно безкоштовним. Не пропустіть!

12345 (Ще ніхто не оцінив)
Loading...