Відкрити меню

Ми вже ніколи не станемо іншими

Ми вже ніколи не будемо іншими … Ми не зможемо без неприємних спогадів дивитись російське телебачення, ми не зможемо слухати російські пісні, ми завжди будемо пам’ятати, що нам приніс “руський мир” і які наслідки від братських обіймів спокутує українське суспільство. Розуміючи головою, що не всі росіяни зомбовані кремлівською пропагандою, усвідомлюючи мізками, що багато є тих, хто щиро співчуває нам та підтримує Україну, ми на підсвідомому рівні будемо згадувати георгіївські стрічки, триколірні прапори, “русскую речь” і проводитимемо чіткі паралелі з подіями на Донбасі.

Російські війська

Ми вже ніколи не зможемо стати іншими … не знаю скільки часу та скільки поколінь українців будуть згадувати агресію кремля на нашій землі, скільки родин будуть носити квіти на могили 20-ти літніх хлопців, які загинули … скільки дітей залишиться без батьків … через що? Через те, що хтось вирішив захищати російськомовне населення? Через те, що комусь засвербіло в одному місці і вони захотіли жити в росії? Через те, що хтось ненавидів Україну і все українське? Через те, що хтось з перекошеним від злості обличчям скандував “путін, спаси нас”? Через те, що комусь позакладало і він горланив “услышь Донбас”?

Ми вже ніколи не захочемо бути іншими … національна свідомість, яка прокинулась в українцях, стала настільки величною, що навіть ті, хто нейтрально відносився до проявів націоналізму, зараз скандують “Слава Україні” та з гордістю одягають національну символіку. Навіть ті, хто індиферентно ставився до державних символів, скидаються та фарбують будинки в синьо-жовті кольори.

Ті, кого “не слышали”, втікають на Захід України і дивуються, що тут нікого не їдять, що тут не ходять по вулицях бандерівці з автоматами, що тут нікого не вбивають за російську мову і західняки з розумінням ставляться до тих, кому українською важко розмовляти та легко переходять на російську.

Нам уже ніколи не стати іншими … нам важко буде перебороти стійкий супротив до всього російського, нам важко буде сприймати мову тих, хто прийшов на нашу землю окупантом. Я хочу попросити пробачення за цю статтю у тих росіян, хто відкрито підтримує Україну, хто приносив квіти під українське посольство в Москві, хто підпав під репресії кремлівського режиму за лояльність до українців та засудження дій путлера, хто сидить зараз за гратами в московії за антипутінську пропаганду … у всіх, хто залишився людиною в болоті імперських амбіцій кремля. Пробачте … але нам важко буде стати іншими. Ми спробуємо, ми будемо намагатись … але нам буде важко.

Ми і надалі будемо вивішувати синьо-жовті та червоно-чорні прапори, ми будемо співати Гімн України, ми будемо одягати національну символіку та гордитись нашими традиціями … якщо Ви позбавитесь від ярма путінського режиму, якщо Ви зрозумієте, що нам не потрібно чужого, ми захищаємо своє, якщо Ви звільните свої голови від кисельовської пропаганди … ми спробуємо по крайній мірі не ставитись до Вас вороже … але в цьому винні Ваші керманичі, не ми.

Україна

Ми на Майдані відстояли нашу свободу, ми боролись не за щось чуже та химерне, ми прагнули змінити країну, але наша владна банда та Ваші клани не дають нам цього зробити, але ми вистоїмо, ми переможемо, ми станемо вільними! Ми сильні духом. Україна перероджується … змінюється світогляд людей, змінюються цілі та прагнення, змінюються пріоритети … Вам це важко зрозуміти, тому що Ви не вільні, Ви під ярмом та залякані. Ті одиниці свідомості, які проявляються в російському суспільстві – жорстоко та нещадно придушуються. Ви можете змінитись … але нам буде важко стати іншими.

Ми прагнемо до Європи, але нас тягнуть назад в СРСР, ми прагнемо рухатись вперед, але нас намагаються відтягнути назад … ми боремось. Ми не прийшли на чужі землі, ми не “качаємо” там свої права, ми не вивішуємо на чужих територіях свої прапори, ми не знищуємо державну символіку чужої країни, ми не засилаємо терористів на сусідні землі … ми захищаємо своє. Ваші ж “вояки”, хизуючись зброєю, йдуть убивати “укропів”, “бендер”, “фашистів”, “салоїдів” … хіба так чинять сусіди? Хіба так чинять брати? Нам буде важко це пробачити, нам буде важко змінитись та стати іншими.

Ми воюємо за свою землю, а за що воює російський солдат? Нашу армію підтримує весь народ: бабусі та дідусі віддають останні заощадження на підтримку збройних сил, люди збирають великі партії допомоги військовим, чоловіки, залишаючи сім’ї, йдуть добровольцями на фронт, а чим може похвалитись російський солдат? Тільки тим, що “всю ночь долбили по Украине”? Так, у нас є ще багато проблем та питань до влади, але ми самі розберемось, залиште нас в спокої!

Ми пережили Майдан – вам це тільки належить зробити, ми скинули злочинну владу – у вас все ще попереду, ви не можете зрозуміти, за що ми воюємо і звідки така самовідданість та патріотизм в українців, а ми не можемо (і не хочемо) зрозуміти – за що воює ваша армія? Ми хотіли розвиватись, будувати європейську державу, але нам не дали … замість цього ми змушені воювати та звільняти землю від терористів та найманців, яких присилає ваша влада. Ви були нам братами … були …

Майдан

Ми вистоїмо, ми звільнимось, ми переможемо … ми хочемо миру та спокою.  Ми бажаємо і вам перемоги над імперськими амбіціями кремлівської хунти, ми віримо, що терористи на сході – це ще не вся росія, але нам буде важко стати іншими … ми вже не зможемо і не схочемо стати іншими. Ми дякуємо всім, хто нас підтримує, допомагає та розуміє, ми віримо, що прийде час і правда та мир запанують на нашій землі, ми віримо, що всі народи будуть вільними і житимуть в злагоді, але … ми вже не зможемо стати іншими.

Слава Україні!

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 4, середній: 4,25 з 5)
Loading...
Обговорення: 14 комент
 1. Оксана сказав:

  Слава Україні! Героям слава!

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   🙂 🙂 🙂

   Відповіcти
 2. Ivan сказав:

  Все воно так, але чесно кажучи дивуюсь людям котрі до цього часу вірили в “україно-російську дружбу”, маю надію що ці події відкриють очі основній масі населення. І ще одне – якщо ми не змінимось, якщо не проведемо реформи і не поборемо корупцію.. таке повториться ще раз.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Росіяни є адекватні, але їх переважна меншість і вони просто не можуть протистояти режимові. Їм потрібно зробити те, що відбулось в Україні. Біда в тому, що українці ще довго будуть відхаркувати сьогоднішні події, поколіннями.

   Відповіcти
 3. Євромен сказав:

  Бідна наша ненька Україна! І до речі це не росіяни винні, а Путін винний. Також на мою думку в Росії є москалі і росіяни. Москалі-це люди яким затьмарили розум телебаченням. А яскравим прикладом росіян як ”дружній народ“ є ті молоді люди, що розкрасили в Москві шпиль висотки.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   100% 🙂 Але є певний відсоток, які при будь-якому путіні мають свою шовіністичну позицію.

   Відповіcти
  2. Ivan сказав:

   Не варто звинувачувати у всьому Путіна, він лише “провідник думки” широких мас населення

   Відповіcти
   1. Олег Волощук сказав:

    Стадо без поводаря нічого не зробить самостійно. Саме подана зверху думка і стає ідеєю тих верств. Що путін скаже – те піпл і схаває.

    Відповіcти
    1. Ivan сказав:

     Не згоден 🙂 Давайте згадаємо Майдан. Хіба ми не були тим самим “стадом без повадиря”? І все ж люди перемогли, перемогли без лідерів. (лиш не називайте лідерами тих трьох “воїнів” що зараз вмостились в крісла і нічого не роблять).

     Відповіcти
     1. Олег Волощук сказав:

      Не згоден 🙂 Стадо було там, де кричали “путін спаси нас”, якби там не було провідників, то ніяких днр і лнр не виникло, а Майдан … ну давайте згадаємо з чого він почався, люди вийшли в супротив побиття студентів, не побили б тоді дітей – і Майдану, скоріш за все, ніякого не було. Організатори були, безперечно, але тієї стадності і навіяних ідей Майдан не мав, то був всенародний супротив.

      Відповіcти
 4. Платтячко сказав:

  Скоріше би покінчити з цією війною і вступити у ЄС…

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Скоріше б …

   Відповіcти
 5. Юрій сказав:

  Дякую – гарний, правильний текст … поширив далі

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Спасибі Юрій.

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено