Відкрити меню

На коломийських дорогах такі ями, що аж квіти ростуть))

Вітаю, друзі! Про стан доріг на Україні відомо практично кожному – автомобіліст чи пішохід, не важливо, бувають такі райони, що хіба сідай на важку військову техніку. Міська влада ніяк не реагує, хоча їм вже писали не один раз скарги і звернення, чи то грошей немає, чи то бажання … Та навіть відремонтовані дороги, через декілька місяців, повертаються в свій початковий стан, ніби якийсь чарівник повністю втратив глузд і зловживає чорним гумором.

Важка техніка на дорогах Коломиї

Коломийські “магістралі” нічим не відрізняються від інших міст та містечок нашої Батьківщини, але місцеві активісти пішли трішки далі – вирішили зробити подарунок місцевим чиновникам досить оригінальним способом. Будемо мати надію, що після такого “нагадування” про доцільність, все ж таки, дороги ремонтувати, міська влада рухнеться в бік людей та проведе ремонтні роботи на вулицях Коломиї.

Коломия – надзвичайно красиве містечко на Івано – Франківщині, туристичний центр Прикарпаття, місто – писанка, як ще його називають в періодичних виданнях та публікаціях, тому така картина на центральних вулицях (я вже мовчу про віддалені райони) просто неприпустима (фото клікабельне).

Дороги Коломиї
Дороги Коломийщини

От який “ямковий ремонт” влаштували місцевій владі коломияни – нехай їм стане трішки соромно. Тим більше, що це центральна вулиця міста, вулиця Січових Стрільців, яка веде від залізничного вокзалу до серця Коломиї, до музею Писанки (ось тут я запрошував всіх на віртуальний тур експозицією музею).

Хоча, подейкують, що в Коломиї дороги ще “можна жити”, уявляю собі, що робиться на інших шляхах, якщо це – ще “можна жити”. Добре казав мудрий чоловік, що в Україні доріг немає – одні напрямки)).

Що ж ми хочемо, коли останній раз дороги робили ще при союзі, а з тих пір тільки латають та списують кошти на “ямкові ремонти”. Пригадую, в одній телевізійній передачі, журналісти показували закордонним ремонтникам, як у нас проводять роботи на дорогах, зокрема, як кладуть асфальт на калюжі.

На що закордонні колеги, вирячивши очі, сказали: “Та нас давно б звільнили за таку роботу, так не можна, це всупереч всім відомим та дозволеним технологіям!” Ну так … це ж ми, це у них там всупереч всім технологіям, а у нас норма.

Безкарність та безвідповідальність – ось дві великі біди нашого сучасного суспільства, поки не будуть відчувати посадовці та відповідальні особи над собою занесений кулак, який може звільнити за халатність, а то й посадити – до тих пір не буде порядку. Звичка – страшна сила, а у нас звикли все собі і нічого людям.

Але суспільство починає прокидатись, дай Бог – українці схаменуться і пріоритетними будуть честь, гідність та порядність, а не хто і скільки вкрав та скільки хат побудував.

Шануймося, товариство!

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 1, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 7 коментарів
 1. Віталій сказав:

  Влітку мав щастя побувати в Коломиї – місто справило надвичайно приємне враження. А дороги, дійсно, далеко не найгірші в Україні. Принаймні були минулого літа…
  На днях дивився фільм, здається, по ТвІ. Там чоловік підпільно, з благородних пмотивів будував дорогу. Саме цікаве, показували який напружений був графік роботи – хотіли встигнути до дощу. У наших громадян таке напруження може викликати хіба іронічну посмішку…

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Не те що б гірше стало, просто якось занепало трішки.

   Відповіcти
   1. Віталій сказав:

    Можу Вас заспокоїти – це не тільки у Вас… Таке скрізь, за виключенням, мабуть, Донецька :grin:… Але ідея з квітами класна. Якби в моїх П’ятихатках таке зробити, вийшов би гарні квітучі луки замість доріг 😀

    Відповіcти
 2. Pavlofox сказав:

  А водії щороку платять немалі кошти на ремонт і будівництво доріг…

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Нажаль … такі реалії

   Відповіcти
 3. Сергій сказав:

  Iдея з квiтами дiйсно класна 🙂

  В Києвi в спальних районах ситуацiя з дорогами не набагато краща. Хiба що латки бiльш якiснi – залишаються пiсля чергової вiдлиги над основним шаром старого “асфальту”. 🙂 Але i їх вистачає максимум на рiк.

  От чого не розумiю – чому, знiмаючи старий шар асфальту, зразу не покласти новий? Одного разу я так ледь не перекинувся на машинi.

  їду вночi по Московському проспекту. Вдалинi бачу зелене свiтло свiтлофора. Дорога порожня. Вирiшив пiддати газку, щоб проскочити. Черз якусь мить машина як з трамплiну стає на два колеса. Адреналiн зашкалив! Я миттєво вiдпустив педаль газу. Черз кiлька метрiв авто опустило на всi чотири колеса i почало кидати в рiзнi боки. Пощастило, що крiм мене на дорозi бiльше нiкого не було. Виявилось, що (не побоюсь цього слова) iдiоти з Укравтодору на невеликiй дiлянцi дорожного полотна зняли шар асфальту з крайньої правої смуги i з половини! середньої смуги. Чому не з однiєї або двох смуг одразу?! I це ледь не на самому перевантаженому трафiком в години пiк проспектi мiста! Пiсля такого шоку я доїхав додому на швидкостi максимум 50 км/год. 🙂

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Все робиться через одне місце і відповідальності немає, ніхто не боїться за скоєне відповісти.

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google