Всім великий привіт! Я вже встиг за Вами засумувати, адже місяць я нічого не писав і не оновлював блог. Ви могли подумати, що я у відпустці, але це не так, вірніше – не зовсім так. Відпустка була, але в трудовому режимі – ми з дружиною нарешті добрались до останньої кімнати і зробили там ремонт. Уф … нарешті все це позаду)). Кажуть, що коли фізично працюєш, то мізки відпочивають, не знаю чому так кажуть, але в мене за цей час розумові процеси не припинялись ні на мить)). Тому давайте я в цій статті розкажу Вам про нові ідеї та про те, що я вже спробував втілити в життя.

Нові ідеї та проекти

Само собою, що в пріоритеті залишається запис відеокурсів, цієї справи я не залишаю і продовжую створювати новий курс, який вийде в світ до кінця літа точно. Але окрім цього, в мене вже давно була мрія створити щось на кшталт освітнього центру, де кожен зацікавлений користувач міг би отримати необхідний йому рівень знань з певного напрямку або пройти визначений курс навчання.

Маленький крок вже зроблено – створена спільнота на Facebook, яка виступатиме стартовим майданчиком для подальшого розвитку проекту “SichNet Community – український освітньо-навчальний центр”. Наразі я намагаюсь скласти початковий план того, що я буду поширювати серед учасників і які заходи будуть проводитись. Формати матеріалів будуть різні – вебінари, скрінкасти, живі відео та багато іншого. Тому, якщо вам цікаво прийняти участь в такому дійстві, приєднуйтесь до спільноти на Facebook “SichNet Community”.

Ще одна новинка, яку я спробував втілити в життя – це запис живого відео. Дуже давно я вже намагався зробити щось в цьому напрямку, але все відкладалось. Для чого взагалі мені ці відео? Суть в тому, що інтернет та блогосфера розвиваються, вони не стоять на місці і зараз все більшої популярності набувають влоги (відеоблоги). Все більше з’являється живого відео, знятого на будь-що, медійний контент трішки посуває друковані літери статей і є дуже модною тенденцією.

Я не хочу сказати, що блоги в своєму першочерговому призначенні вимирають, ні, просто з’явився новий тренд і важливо бути на вістрі подій)). Не можу не відмітити, що великий поштовх до запису відео мені надала Оля Булдіна, з якої я взяв приклад і вирішив довести справу до кінця.

Здавалося б, що ж тут складного? Взяв камеру і пішов знімати. Е ні … все не так просто.

По-перше, не у всіх є відеокамера (в мене її немає), а купувати нову – ну не дуже дешеве задоволення.

По-друге, не так просто записати з першого дубля якісний ролик, як би ти не був в собі впевнений. Існує таке поняття чи ефект – “клацання затвора“, пригадуєте сценку “Кролікі – это не только ценный мех …”?

По-третє, я хотів зробити процес запису відео максимально мобільним. Тобто, щоб було можливо записати якісне відео, з якісним звуком на звичайний смартфон.

Погравшись з перехідниками-дротиками, протестувавши декілька апаратів з різними характеристиками, я вивів той мінімум, який необхідно врахувати для відео хорошої якості та з відмінним звуком.

І от буквально вчора я спробував себе в ролі “кінозірки” і зняв перший в своєму житті живий відеоролик. Як в мене вийшло – судити Вам, але я вирішив, що не буду нічого викидати, відкладати, а публікуватиму результат по факту. Через деякий час цікаво буде подивитись на процес набуття досвіду.

Якщо Вам буде цікаво, я в наступних матеріалах детально розкажу, як обрати смартфон, як обрати мікрофон і як подружити між собою ці примхливі гаджети.

Отже, заходьте на Facebook, приєднуйтесь до спільноти SichNet Community і давайте разом зробимо український інтернет популярним та конкурентним.

А на завершення і на Вашу оцінку хочу показати відео, яке буде першим в моїй колекції живих роликів. Чекаю на ваші оцінки та коментарі. Нагадаю, що відео знімалось на звичайний смартфон.

Гарного Вам дня та чудового настрою.

Не цікавоТак собіНормальноДобреЧудово (оцінок: 20, середнє 4,95 з 5)
Loading...