Вітаю! Заголовок звучить як реклама, правда? Ну в чомусь тут і правда, я просто вирішив пропіарити трішки Олю в подяку за її відео-відгук, який наразі перший в історії блогу olegvoloshchuk.com. Оля Булдіна займається викладанням італійської мови і її блог www.primalezione.com – це просто величезний відео-підручник для тих, хто саме цю мову збирається вивчати. Декілька днів тому ми спілкувались в чаті, вирішували одну проблему на блозі і я був дуже здивований і приємно вражений, коли вранці побачив у поштовій скриньці лист з відео-відгуком від Олі. Дякую.

Сам блог www.primalezione.com мені дуже сподобався, а знаєте чим? Своєю простотою. Це такий собі стильний мінімалізм, який і не містить нічого зайвого, і водночас притягує та … заспокоює, якось так)). Прочитавши історію Олі, її мовну адаптацію в Італії, вивчення та вдосконалення мови, а також нинішні результати, залишається сказати – молодець, вміє досягнути поставлених цілей)).

Статті великої сьогодні не буде, просто невелика замітка. Ось власне і сам відео-відгук, який займає своє почесне місце на сторінці з іншими відгуками від користувачів:

Ще раз велике спасибі Олі за це відео, приємно)). Якщо я десь-колись, якимось боком і Вам в чомусь допоміг, можете також надіслати мені щось схоже (можна без відео, просто текст і світлину) і я з великим задоволенням розміщу Ваш відгук на спеціальній сторінці.

Також хочу нагадати, що на сайті www.olegvoloshchuk.com зараз працює онлайн чат, тому якщо я онлайн – звертайтесь, будемо вирішувати питання та проблеми.

До зустрічей!

12345 (Ще ніхто не оцінив)
Loading...