Відкрити меню

Організація роботи або як нічого не забути – чим я користуюсь щодня

Величезний привіт всім, хто читає мій скромний блог. Останнім часом дуже багато завдань почало з’являтись в робочому процесі, які важливо не пропустити повз увагу, не забути, обов’язково виконати, тому що від цього залежить ефективність роботи. Якщо колись, роки зо два тому, в мене було зобов’язання вести блог і практично все, більш нічого мене не турбувало, то сьогодні все зовсім по-іншому – планів і задач в рази більше.

Організація робочого часу

Як все запам’ятати, адже голова не гумова)). Тут для мене стало нагальною потребою якось організувати все ефективно та практично. Тому в цій коротенькій статті я поділюсь з Вами тими інструментами, якими я користуюсь щодня і у практичності яких переконався особисто.

Перечитав я багато рекомендацій та порад по ефективній організації роботи, але щось нічого в мене не приживалось, тому вирішив, що буду пробувати щось самостійно та методом тесту підберу собі ті інструменти, які влаштують мене повністю.

І перший інструмент, який я можу всім порадити – це нереально крутий органайзер, де можна зберігати список справ, нагадування, доручення та багато іншого. Називається це чудо – Wunderlist.

Користуюсь я версією для ПК, так мені зручніше і паралельно встановив собі додаток на телефон, хоча можна користуватись і веб версією Wunderlist. На сторінці завантаження Ви можете взяти собі інсталяційний файл практично для всіх операційних систем та пристроїв.

Сюди я закидаю всі ідеї, завдання, плани, які мені потрібно виконати, на деякі пункти можу проставити дату виконання, помітити важливість чи терміновість і т.д. Дуже величезний плюс Wunderlist в тому, що тут можна працювати з командою: переписуватись, ставити завдання, надавати доступ до файлів і т.д. Ми в SichNet взяли собі також на озброєння цей органайзер.

В мене він працює для занесення ідей, думок, планів, які я по мірі виконання помічаю і таким чином нічого не забуваю та не пропускаю. Паперовий блокнотик в мене не прижився, хоча я і намагався, а оскільки Wunderlist має версію для смартфона – це остаточно переважило в моєму виборі. Накидати ідеї я можу і в дорозі, і перед сном, і в будь-який час, а коли вмикаю комп’ютер – все синхронізується і я вже бачу що і коли мені потрібно зробити.

Ось так це виглядає у мене на робочому столі:

Wunderlist

Єдиний мінус – це відсутність української мови, решта все на вищому рівні. Рекомендую.

Якщо Wunderlist – це більше планувальник та органайзер, то наступний помічник відіграє роль віртуального блокнота. Це додаток Evernote.

Тут я зберігаю все те, що мені надсилають, пишуть, якусь інформацію, що треба переглянути, але зараз немає часу, посилання, можна навіть (встановивши плагін в браузер) зберігати цілі сторінки з інтернету. Аналогічно до Wunderlist, тут можна створити спільний доступ до певного блокнота і одночасно з кимось працювати над нотаткою чи статтею.

Так само я встановив собі додаток на телефон і тепер записна книжка завжди зі мною)). Накидаю якісь тези, синхронізую і вдома, наприклад, вже маю все на робочому столі. Виглядає це наступним чином:

Evernote

Як Ви бачите, Evernote має українську мову, хоча на сайті тільки російська.

На блозі мого товариша Павла Лиса є стаття про цей блокнот, кому цікаво – можете ознайомитись. Власне з його подачі я і почав користуватись Evernote, про який до того часу тільки чув.

І замикає цю трійцю віртуальний диск MEGA, куди я закидає вже об’ємні файли. Коли вивільнюється трохи часу, я важливе скидаю на зовнішній жорсткий диск, а решта залишаю до пори до часу або видаляю. Стаття про MEGA була декілька постів тому.

Ось такі три помічники працюють в парі зі мною)). Якщо щось з цих рекомендацій стане і Вам у пригоді – буду вважати за честь)).

На сьогодні все, гарного та вдалого Вам дня.

Шануйтеся.

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 3, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 7 коментарів
 1. Serjart сказав:

  Як на мене, то найкращий варіант написати список завдань на папірці. Пробував я різні планувальники і інколи просто забував за їх існування у мене на компі, а папірець завжди лежить біля клавіатури.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Ну зачекайте, ми живемо в 21 столітті, чому одразу папірці? Планувальник тим хороший, що навіть якщо забудеш за щось – він тобі нагадає, а щодо існування – поставив на автозапуск разом з ПК і все, ніяких проблем.

   В подібних програмах набагато більше переваг, ніж у папірця. Спільна робота з документами, нагадування, синхронізація … а Ви кажете папірці.

   Відповіcти
 2. Віталій Чейпеш сказав:

  Я теж ці інструменти використовую. Мінус Wunderlist це відсутня соловїна, немає для лінукс і най більший мінус про який всі говорять це те що лінук версії мабуть і не буде, через купівлю Майксофт, а це людям дуже не сподобалося через тотальне стеження всього і особливо віндовс 10.

  Відповіcти
 3. Modista сказав:

  Я делаю также тока у меня в простом телефоне служат просто смс.Я в них сохраняю то что мне надо сделать на каждый день.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Ну … також як варіант, кому що зручніше 🙂 Але СМС … ну це вже якось геть з 17 століття 🙂

   Відповіcти
 4. Сергій сказав:

  Вітаю, Олеже! Якось не помітив вчасно цю статтю, а оце з`явилася нова твоя робота і там є посилання на цю статтю (вибач за деяку тавтологію). Хотів завантажити та спробувати програму для завдань (планів), яку ти радиш, але хіба можу зрадити додатку до поштового серверу https://outlook.live.com, який так і називається “Завдання” ? Чи то я вже звик до нього, чи щось інше, але в усякому разі там є теж зручні фішки. наприклад, якщо тобі треба, щоб якийсь лист перейшов відразу в додаток ЗАВДАННЯ, біля листа, який надійшов, достатньо зробити позначку (галочку), а в самому додатку зручно планувати інші завдання-плани. Ти не пробував?

  Відповіcти
 5. Олег Волощук сказав:

  Ні, Сергію, не пробував. Я напевно в деякій мірі консерватор, мені важко змінити звичне, насиджене місце, власне і з програмами такаж ситуація – пробую, подобається, звикаю … і вже переробитись на щось інше дуже важко 🙂

  Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google