Основні переваги VPS

vps-hosting

VPS (віртуальний виділений сервер) – пропозиція, яка недавно з’явилася на веб-ринку, але вже стала дуже затребуваною. У ньому поєднуються можливості віртуального та виділеного серверів. Простір на фізичному сервері розділений між віртуальними. У цьому кожен клієнт використовує відведений лише йому простір. Також замовнику доступні програмне та апаратне забезпечення. Можна виділити кілька переваг VPS хостинг .

Гнучкі налаштування

Завдяки відкритому доступу до сервера можна керувати ним як особистим комп’ютером. Фактично замовник отримує копію системи. Таким чином клієнт практично нічим не обмежений. При цьому кількість ресурсів та пам’яті залежить від обраного тарифу. Віртуальний сервер не надає такої свободи. Власник VPS отримує такі можливості:

  • самостійне встановлення будь-якого ПЗ та його налаштування під конкретні потреби;
  • видалення та зміна файлів усередині системи;
  • контроль відвідувань та всіх процесів, які були запущені;
  • масштабування сервера, збільшення продуктивності.

VPS надає SSH-доступ, використовує свій поштовий сервер.

Стабільність

При використанні VPS клієнти не залежать один від одного. Навіть якщо один сайт починає працювати некоректно, це не позначається на інших веб-ресурсах. Віртуальні сервери знаходяться у повній ізоляції один від одного. Надійно захищає від негативного впливу «сусідів» програмне забезпечення для віртуалізації.

Швидкодія

Віртуальний сервер передбачає спільне використання всіх ресурсів. Тому великі проекти можуть гальмувати роботу дрібних і середніх. У VPS такої проблеми немає. Кожному клієнту виділяється певна кількість ресурсів, і він не може використовувати пам’ять або потужність «сусідів».

Декілька IP-адрес

Користувачі віртуального сервера частіше можуть мати лише одну IP-адресу. VPS має власну IP-адресу, порти та правила маршрутизації. Орендуючи віртуальний виділений сервер, можна отримати IP для кожного сайту.

Резервне копіювання

При використанні VPS можна робити резервні копії налаштувань файлів, сервера, системи загалом. Деякі постачальники послуг надаються безкоштовно. Резервне копіювання може здійснюватись у різні проміжки часу. Найчастіше один раз на 2 тижні, також можливе щоденне копіювання. При цьому місце зберігання копій зазвичай обмежене.

Компанія King Servers надає послуги з оренди VPS на вигідних умовах.

Write a comment