Відкрити меню

Що таке Партнерська Програма Олега Волощука і як вона працює в реалі

Доброго дня всім! З моменту релізу мого першого комерційного продукту “Як створити блог на WordPress v2.0” минуло вже 2 дні і весь цей час я займався розбиранням пошти, оскільки листів з запитаннями було дуже багато, я щиро вдячний всім, хто зацікавився моєю працею! Також в мене вже з’явились перші клієнти, що не може не радувати. Ще раз всім дякую, шановні друзі! Сьогодні я хочу дати відповідь на запитання, яке найчастіше фігурувало у листах, а саме: “Що таке твоя Партнерська Програма і як вона працює”. Ну що ж, давайте розберемо детально.

Партнерська Програма Олега Волощука

Отже, Партнерська Програма – це власне партнерські відносини між людьми, які взаємовигідні кожній стороні. Саме так і тут. Суть партнерської програми – це можливість заробітку на рекомендаціях, Ви рекомендуєте щось, люди купують, Вам нараховуються комісійні.

Аналогічний механізм діє і в моїй партнерській програмі – я пропоную Вам заробляти кошти на рекомендації відеокурсу “Як створити блог на WordPress v2.0”. Зверніть увагу, що саме ЗАРОБЛЯТИ, а не просто заробити. Як це виглядатиме в дії?

Для початку роботи, Вам необхідно зареєструватись партнером в партнерській програмі. За посиланням

http://olegvoloshchuk.com/partner/

Ви можете прочитати опис та умови, а також, в самому низу, перейти за кнопкою “Зареєструватись в партнерській програмі”. Після реєстрації (дані реєстрації продублюються на пошту) Ви отримаєте персональний кабінет партнера, де зможете переглядати статистику, кількість зароблених коштів, отримувати партнерські посилання та банери.

Партнерська програма Олега Волощука

Партнерська програма Олега Волощука

Механізм Партнерської Програми такий: якщо за Вашим партнерським посиланням хтось придбає відеокурс “Як створити блог на WordPress v2.0” (або інші продукти, які, звичайно, будуть додаватись), то Ви отримаєте 40% вартості покупки. Не 25%, не 30%, а 40% комісійних! Подібних комісійних одразу не дає ніхто, тому це дійсно хороша пропозиція.

Але це ще не все! Ви можете також залучати своїх партнерів 2-го рівня в Партнерську Програму, себто вибудувати власну партнерську мережу! Якщо хтось з Ваших залучених партнерів здійснить продаж, то Вам нарахуються 5% від цієї операції! Тобто, окрім 40% власних комісійних, Ви можете отримувати ще й 5% комісії від діяльності Ваших партнерів!

Окрім того, як я уже казав, Ви зможете самостійно контролювати статистику і аналізувати динаміку Вашої діяльності.

Партнерська програма Олега Волощука

Партнерські посилання чи банери Ви можете розміщувати будь-де: в соціальних мережах, на форумах, на власних сайтах чи блогах, можете написати хорошу рекомендаційну статтю тощо. Тут важливо зрозуміти один момент, що кількість зароблених коштів напряму залежить від Вашої продуктивності. Я буду чесно виплачувати Вам комісійні, а їхня сума залежить тільки від Вас.

І найголовніше, про що запитували практично у всіх листах: Чи можна приймати участь в Партнерській Програмі не купуючи відеокурс? Так, звичайно можна! Якщо Ви, наприклад, знаєте про WordPress абсолютно все, але маєте бажання заробляти – без проблем, реєструєтесь і розпочинаєте роботу! Чи наразі не маєте можливості курс придбати, але плануєте, то Ви можете за допомогою Партнерської Програми дуже легко заробити на купівлю курсу.

Стати моїм партнером Ви можете без всяких умов і зобов’язань!

Всі зароблені кошти будуть виплачуватись Вам кожного 15 або кожного 30 (чи 31) числа щомісяця!

Поширюйте українське та заробляйте!

Реєстрація в Партнерській Програмі: http://olegvoloshchuk.com/partner/

Я щиро бажаю Вам успіху, ще раз дякую всім партнерам та клієнтам за увагу до моєї праці і впевнений, що участь в Партнерській Програмі буде для Вас хорошим джерелом постійного прибутку! Приєднуйтесь!

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 2, середній: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google