Відкрити меню

Як перекласти будь-який шаблон для WordPress на українську мову

Привіт, друзі! Нещодавно, проводячи черговий урок з курсу на проекті SichNet, від учнів пролунало запитання: “Як перекласти шаблон для WordPress”, якщо завантажено іншомовний продукт. І хоча я вже колись писав текстову статтю на цю тему, все ж вирішив записати відео, оскільки багато користувачів краще сприймають саме відео-інструкції. Отже, як Ви знаєте, WordPress має просто величезну базу різних шаблонів, які написані різними авторами, платні і безкоштовні, але, на превеликий жаль, саме україномовних шаблонів дуже і дуже мало. Я буду перекладати цікаві теми на українську, для цього навіть рубрику завів, але це все рівно капля в морі.

Тому думаю хороша ідея дати всім користувачам детальну інструкцію, як це зробити самостійно. Уявіть, Ви знайшли цікавий шаблон, який ідеально Вам підходить, але … він, як приклад, англійською. Що робити? Просити когось перекласти? Ну варіант, звичайно … але не завжди в когось буде на це час ну і т.д. Тому найпростіше сісти і зробити все самостійно та ні від кого не залежати. Тому дивіться відео, пробуйте і я переконаний, що у Вас все вийде!

Якщо ж виникатимуть запитання, пишіть в коментарях до цього уроку і я обов’язково Вам допоможу.

Бажаю вдалого всім дня, побачимось!

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 8, середній: 4,50 з 5)
Loading...
Обговорення: 5 коментарів
 1. Игорь сказав:

  Здравствуйте, есть хороший плагин codestyling localization, он мне понравился даже больше чем poedit (хотя у меня платная версия).

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   PoEdit – не плагін і не потребує встановлення у сам блог. Це стороння програма.

   Відповіcти
 2. Игорь сказав:

  Или вы не правильно поняли или я не правильно выразился. Плагин codestyling localization мне понравился больше, чем программа Poedit. ))

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Ну я зрозумів, просто я надаю перевагу стороннім програмам, а не плагінам. Але так, погоджуюсь, є такий плагін, кому що зручно, я ж не наполягаю, просто рекомендую і показую те, чим користуюсь сам 🙂

   Відповіcти
 3. Игорь сказав:

  Да в принципе и я не настаиваю, просто сказал еще об одном методе )) Плагин просто создает языковые файлы и после этого его можно отключить или вообще удалить.

  Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google