Відкрити меню

Переможець березневого етапу конкурсу “Кращий коментатор” – Сергій

Вітаю, друзі! Сьогодні 1 квітня, а отже прийшла пора підсумовувати результати конкурсу “Кращий коментатор” за березень. Власне і підсумовувати немає що – все робить суха статистика, тому оголошуємо переможця, який виявився найактивнішим читачем, коментатором та нашим другом.

Кращий коментатор за березень 2013 року

Кожен коментар для мене надзвичайно важливий, кожен читач – унікальний та неповторний і я, в свою чергу, намагаюсь не залишати без уваги жодне питання чи пропозицію, які Ви залишаєте в формі коментування на блозі. Власне, тому я і організував цей конкурс, щоб преміювати кращого коментатора та зробити коментування приємним заняттям.

Блог, як ресурс, відрізняє наявність живого спілкування, наявність зацікавленої та активної аудиторії, яка коментує, обговорює, критикує і я надзвичайно радий, що з місяця на місяць така аудиторія блогу все збільшується. Я надзвичайно ціную кожного, але правила є правила, тому Сергій, який залишив найбільше коментарів, а саме – 49, отримує заслужену винагороду – 5$.

Будь – яка винагорода чи приз, який виграє читач на моєму блозі, я виплачую на гаманець WebMoney, але, якщо вже вкрай важко з електронними платіжними системами, можна виплатити і на карту Приватбанку. В будь – якому випадку, Сергій, зверніться до мене через форму зворотного зв’язку та повідомте свої реквізити на WebMoney (Z – гаманець) або домовимось про альтернативний метод, якщо буде потрібно.

Запрошую всіх відвідувачів – сьогодні 1 квітня і розпочинається новий етап конкурсу “Кращий коментатор”, підсумки якого ми підведемо 1 травня. Як Ви бачите, коментування може бути не тільки цікавим, але й прибутковим, тому приймайте участь!

Сергій – повідомлення я відправив Вам на e-mail, чекаю на Ваші контактні та платіжні дані та вітаю з перемогою!

Шануймося!

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)
Loading...
Обговорення: 4 коментарі
 1. Віталій сказав:

  Вітаю! Пропоную конвертувати долари в пиво! ➡

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Я пиво не п’ю, тому почекаємо, що скаже Сергій. 🙂

   Відповіcти
 2. Сергій сказав:

  Дякую, Олеже! Винагорду отримав.

  Взагалі не ставив собі за мету приймати участь у цьому конкурсі, але Ви, Олеже, подаєте дійсно цікаву і потрібну інформацію, ще й в такій формі, що важко було втримативсь від коментарів. Тому своєю перемогою завдячую суто Вам і бажаю подальшого натхнення і ще більше вдячних читачів. Ура!!! 🙂

  Я не прихильник алкогольних напоїв, хоча сам інколи вживаю і хочу сказати, що є пиво, яке варте уваги, як і деякі сорти вина і віскі 🙂

  Але хочу наголосити: займайтесь спотром, самовдосконалюйтесь, не робіть помилок і намагайтесь незважати на всі негаразди, інакше мізки не витримають і повага до гарячих напоїв може перерости в любов 🙂

  Шануймося!

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   🙂 🙂 це точно))))

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google