Відкрити меню

Переможці конкурсу “Мій перший досвід в мережі інтернет!”

Вітаю! Прийшов час оголосити переможців конкурсу на кращу історію “Мій перший досвід в мережі інтернет!” Нагадаю, конкурс проводився з 12 лютого по 12 березня включно. Сьогодні 13 березня і читачі, які приймали участь, отримують обіцяні грошові винагороди.

Переможці конкурсу "Мій перший досвід в мережі інтернет"

За умовами конкурсу – потрібно було написати коротеньку історію про свій перший досвід в світовій павутині. Завдання не складне та цікаве, а ті, хто справився з ним найкраще, будуть нагороджені обіцяними призами. Отже, оголошуємо переможців!

Перше місце і 10$ отримує читач під ніком Ihor, з історією про зберігання файлів в корзині. Ця розповідь мене просто вбила, такого я ще не чув.

Друге місце і 7$ отримує читач Юрii, з історією про намотаний шнур блоку живлення на ніжку стільця. Бувають і такі ситуації, щось подібне траплялось і зі мною, коли я тільки придбав свій перший ПК (можете прочитати ось тут).

Третє місце і 4$ отримує читач Pavlofox, з спробою пропіарити на searchengines (крапка) ru, свій перший сайт, зроблений на Народі.

Всім переможцям відправлено повідомлення на електронну пошту, тому чекаю на Ваші електронні гаманці, куди я одразу ж переведу виграш.

До речі, хочу познайомити Вас з читачем Юрii, який зайняв друге місце. Пенсіонер, 72 роки від народження, захоплюється народною медициною – не дивлячись на поважний вік, займає дуже активну життєву позицію, що заслуговує на захоплення.

Цікавлячись здоровим способом життя, Юрii, завантаживши мій відеокурс, створив власний блог www.donskojkazak.com, де публікує цікаві народні рецепти лікування різних захворювань. Якщо Юрii не втратить інтерес та натхнення, я пророкую його блогові багато вдячних відвідувачів, адже тема здоров’я дуже актуальна.

Друзі, чекаю на Ваші реквізити і бажаю вдалого дня. Слідкуйте за оновленнями блогу, адже конкурси будуть проводитись на постійній основі.

Шануйтеся!

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)
Loading...
Обговорення: 4 коментарі
 1. Pavlofox сказав:

  Кошти отримав – дякую!
  Удвічі приємно, що це мій перший конкурс в якому я виграв приз.
  Що тут скажеш? Буду і надалі брати участь в подібних затіях.
  Як показує досвід, це і цікаво, і прибутково 😉

  Відповіcти
 2. Віталій сказав:

  Вітаю переможців!!! ➡

  Відповіcти
 3. Ihor сказав:

  Випадково попав на цей сайт, побачив останній допис про конкурс. Зразу згадалась ситуація з корзиною)
  Опублікував, ще й став переможцем) Все обіцяне автор вислав на мій гаманець. Дякую)

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Вітаю, заходьте ще. Я намагаюсь зробити блог цікавим та динамічним, надіюсь мені це вдається.

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google