Переважна більшість початківців блогосфери, які ведуть ще достатньо молоді блоги, роблять одну з великих помилок – ставлять собі за мету будь-якими методами підняти ТіЦ та PR блогу. Чи дійсно це вірно? Чи варто одразу ж гнатися за високими пузомірками?

Звичайно, що мати високі показники тематичного індексу цитування від Яндекса та PageRank від Google хочеться всім, але чи в цьому щастя? Ну на що вплинуть ці пузомірки, якщо Вашому ресурсу, наприклад, 6 місяців від народження? На вартість посилань, які Ви зможете продавати з свого блогу? Так, але чи варте це ризику загубити свій ресурс? Адже як Ви піднімете ТіЦ та PR на блозі-немовляті? Повальними прогонами? Масовою закупівлею посилань з інших ресурсів?

Такими діями Ви просто вб’єте свій блог на самому етапі народження та вбухаєте величезну купу грошей. Так, я не сперечатимусь, прогонами та закупівлею посилань можна підняти пузомірки блогу, але … чи вплинуть тіц-и та pr-и на відвідуваність ресурсу? Аж ніяк. В мережі можна зустріти сайти, з практично нульовими пузомірками, але з тисячною відвідуваністю.

Побутує думка, що додавання блогу в Dmoz та Яндекс Каталог просто підносить ресурс в плані відвідуваності. Можу Вам сказати, що це все маячня. Так, пузомірки, траст та авторитетність блогу зростає, але показники на лічильнику реальних відвідувачів залишаються практично незмінними.

Колись я поцікавився в одного з своїх знайомих, власника кредитного сервісу, який додав свій сайт в Яндекс Каталог на платній основі (щось біля 12000 російських рублів – в районі 3000 гривень), чи вплинуло якимось чином на відвідуваність блогу наявність його ресурсу в цьому каталозі? На що він мені відповів – практично ніяк не вплинуло, єдине що зросло – це вартість продажних посилань та дирка в гаманці.

Для блогера найголовніше – це цільова, активна та велика аудиторія читачів, а не ТіЦ та PR. Якщо Ваш блог буде високовідвідуваним, популярним, повірте мені, пузомурки зростуть, не потрібно за цим гнатись. Тим більше, що в Рунеті літає слух, що Яндекс свій показник ТіЦ може взагалі відмінити.

Особисто я вважаю, що, скоріш за все, відмінити не відмінить, а просто замінить на якийсь інший параметр, який буде розраховуватись за іншими алгоритмами. Що тоді буде з блогами, які просто як паровози перлись за високими показниками ТіЦ та PR? Самі здогадуєтесь.

В чому біда блогерів, які розпочинають свій шлях на ниві блоговедення? Це “псевдоспеціалісти”, які випускають різного роду книжечки та курси з єдиною метою – заробити. А толку з такої інформації практично ніякої – це в кращому випадку. Дуже часто такі “супер-пупер” технології просто шкодять молодим ресурсам. Я ніколи не претендував на звання великого спеціаліста в SEO чи блогосфері, але певні навики маю. Тому я раджу Вам те, що дійсно перевірене мною і багатьма популярними веб-майстрами і що точно не зашкодить Вашому ресурсу.

Про помилки швидкої монетизації та прогонів молодих блогів я вже писав ось тут, тому хочу наголосити ще раз! Перше і найголовніше правило блогера-початківця:

– наповнення блогу унікальним контентом на регулярній основі! Контент тримає марку, контент просуває блоги, на контенті тримається все – які б викрутаси Ви не робили, якщо на Вашому ресурсі немає контенту, або це відверте “фе”, то забудьте про популярність та відвідуваність.

Ні в якому разі не копіюйте чужі матеріали, пишіть унікальні статті, створюйте на блозі унікальну, свою атмосферу і побачите, що люди будуть читати Ваш ресурс, будуть відвідувати, будуть коментувати.

Повернусь до питання продажу посилань – по-перше, це надзвичайно шкідливо для молодих сайтів, по-друге, з блогів з низькою відвідуваністю посилання ніхто купувати не буде, тому для Вас, як для молодого блогера, пузомірки не повинні стояти на першому місці. Зросте відвідуваність – зростуть і ТіЦ та PR, таким чином тоді можна говорити і про заробіток з продажу посилань.

Тому друзі, “мораль сей басни такова” – якщо Ви створили блог, якщо Ви любите його та бажаєте зробити популярним та високовідвідуваним, то забудьте про такі поняття, як ТіЦ та PR хоча б на 6-8 місяців. Не це повинно бути для Вас пріорітетом.

Найголовніше, на чому Ви повинні сконцентрувати свою увагу – це написання класного, унікального контенту під ключові запити у великій кількості на регулярній основі! Не маєте блогу? Завантажуйте мій безкоштовний відеокурс “Як створити блог на WordPress своїми руками” і власний блог будете мати гарантовано!

Коли блог проживе певний час в мережі, набере трасту та солідності, “настоїться” в інтернеті – тоді ми поговоримо і про інші питання, такі як заробіток, пузомірки і т.д.

І на завершення – любіть свій блог, любіть те, чим Ви займаєтесь – і буде Вам щастя!

12345 (Ще ніхто не оцінив)
Loading...